Маги за печени пържолки.....

  • 4 396
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
На мен любим ми е за пилешката кавърма.За пържоли не съм го ползвала,но щом е със силен аромат на лук,няма да ми хареса.Аз лук не обичам.

# 16
  • Мнения: 592
Ползвам фиксоветге, когато искам да сготвя нещо бързо. За работещ човек с малко време са чудесни. Оценявам ги на средно ниво. След положителните отзиви за новият фикс ще взема и за да го пробвам пък ще докладвам после.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 294
Ей подсетихте ме за фиксовете, ние също ги харесваме, в момента имам този за крехтите пържоли и за пикантните кюфтета, та ето една идея за готвене  Laughing

# 18
  • Мнения: 655
аз до сега не съм го виждала,ама ме зарибихте да го потърся и да пробвам newsm78иначе любим ми е този за картофен огретен  chef

# 19
  • Germany
  • Мнения: 1 581
И на мен не ми допадна този фикс, наистина е много "парфюмиран", направо се губи месото. И на мен фикса за кюфтета ми е любим Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Пробвах този за пържолите - хареса ни Peace Само че сложих повечко сметана, за да има повече сос.

Любими са ми фикса за кюфтета, спагети болонезе, каварма не се сещам за останалите.

Някой да е пробвал фикса за кремвирши?

# 21
  • Мнения: 2 774
Някой да е пробвал фикса за кремвирши?
За кремвирши и картофи нали?Аз....не ми хареса  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 318
Ами на мен повечето фиксове не ми харесват - имат вкус на суха супа.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Някой да е пробвал фикса за кремвирши?
За кремвирши и картофи нали?Аз....не ми хареса  Rolling Eyes

А, добре. Да не го пробвам значи. Мерси!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 803
Ами на мен повечето фиксове не ми харесват - имат вкус на суха супа.

 PeaceАз също и не ползвам.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
снощи готвих фикса за пържоли и мъжо много му хареса сосчето, следващия път обаче ще сложа повече сметана, дори може две пакетчета от фикса, за да има повече сос към пържолите  Peace

направих го с 4 котлета

# 26
  • София
  • Мнения: 1 762
Някой да е пробвал фикса за кремвирши?
За кремвирши и картофи нали?Аз....не ми хареса  Rolling Eyes

А, добре. Да не го пробвам значи. Мерси!  Heart Eyes


На нас пък много ни харесва. Сварявам картофите, нарязвам кремвиршите и заливам, както е описано. Синът ми страшно го харесва. Въпрос на вкус.  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 607
Единствено Фикса за Огретен ни харесва. На останалите яденета предпочитам да слагам сама подправките. А тази сметана, дето я добавят почти навсякъде..... Sick

# 28
  • Мнения: 4 406
Като гледам опаковката : модифицирано царевично нишесте, малтодекстрин, растително масло, пилешка мазнина, хидролизиран растителен протеин, растително масло, пилешки аромат  Joy
Но снощи станаха хубави, хем на 4 пържоли сложих 1/2 пакетче

# 29
  • Мнения: 18
пробвах фикса за пикантни кюфтета , отвратителен е

Общи условия

Активация на акаунт