Професионални марки грим - MAC, Bobbie Brown, Kryolan, Ben Nye и др.

  • 98 680
  • 600
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
Благодаря за включването момичета.
За стила мога да кажа, че веднж си купих сенки от ягодка и не съм доволна.

Обичам мазни сенки с лек метален блясък, а тези бяха сухи и в крайна сметка ги подарих.

EMPRЕSS, разбрах ровейки се, че палитрите се сглобяват. Почвам да събирам цвят по цвят с надеждата, че не се развалят бързо  Mr. Green

Много искам да си взема един блясък на Боби браун, но наистина нямам идея къде да го поръчам



Изпуснах 2 в Ибей  Rolling Eyes Нямам много време за наддаване




Горещо препоръчвам този продукт: може да се използва и като руж и като сенки! Стои невероятно!

# 16
  • Мнения: 4 447
Kölsches Mädel, дай да видим. Снимки имаш ли? Hug

# 17
  • Мнения: 637
Estellia, а тази пудра оставя ли следи? Питам, защото имам някоя друга стрия по краката и си мисля за лятото ако съм намазана и седна примерно на някой бял стол дали ще го изцапам? Crazy

Оо, да, много цапа.
Остава по дрехите, по косата, по всичко, до което се допреш.


Ужас.
Мерси за отговора  bouquet

# 18
  • Мнения: 69
Благодаря за включването момичета.
За стила мога да кажа, че веднж си купих сенки от ягодка и не съм доволна.

Обичам мазни сенки с лек метален блясък, а тези бяха сухи и в крайна сметка ги подарих.

EMPRЕSS, разбрах ровейки се, че палитрите се сглобяват. Почвам да събирам цвят по цвят с надеждата, че не се развалят бързо  Mr. Green

Много искам да си взема един блясък на Боби браун, но наистина нямам идея къде да го поръчам



Изпуснах 2 в Ибей  Rolling Eyes Нямам много време за наддаване




Горещо препоръчвам този продукт: може да се използва и като руж и като сенки! Стои невероятно!
Съгласна съм, че е страхотен. Въпреки, че не съм го ползвала за сенки. Задължително ще пробвам. Peace

# 19
  • Мнения: 451
''Професионални" в буквалния смисъл на думата се водят освен гореизброените MAC, MUFE, Kryolan и  Ben Nye -  Cinema Secrets, RCMA, Camera Ready, отделно различни марки, които предлагат airbrush системи.
Намаления за професионалисти като МАС се предлагат от Smashbox, Stila, LORAC, NARS, Vincent Longo и други, това не знам дали ги прави точно професионална козметика...

# 20
  • Мнения: 4 447
За мен всяка една добра козметика, без значение каква се води,
може да бъде използвана от професионалист с професионална
цел  Peace.

# 21
  • Мнения: 1 878
Kölsches Mädel, дай да видим. Снимки имаш ли? Hug

При първа възможност ще покажа!
В момента мързелувам на дивана все още по пижама и ужасно ме мързи да се нагримирам, но довечера като излизам, ако не забравя, ще се щракна! Peace

# 22
  • Мнения: 1 885
Ей супер, ще чакам и аз снимки. И продължавам да издирвам въпросния продукт.

За сега ето едно клипче, което показва как се слагат пигментите

http://www.youtube.com/watch?v=fSOeISPIVMc

Харесва ми как се гримира това момиче, а и има приятно за мен излъчване. Ако някой следи изявите в ютюб, панацея не ме кефи толкова, макар че е по-известна. Мисля, че и някои други марки предлага вид пигменти, но ги наричат Loose eyeshadows.

# 23
# 24
  • Мнения: 451
За мен всяка една добра козметика, без значение каква се води,
може да бъде използвана от професионалист с професионална
цел  Peace.
E, то ако за това става дума, то почти всяка козметика може да се използва...Аз говоря за марки, които предлагат специфични продукти като фдт палитри, камуфлажни гримове и т.н. Mr. Green

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 20:06 от EMPRЕSS

# 25
  • Мнения: 6 618
Виждам ,че има почитателки на МАС искам да си взема ФДТ и коректор .Ако някой може да ми препоръча покривен ФДТ за нормална кожа ще съм му благодарна  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 885
Kölsches Mädel, благодаря ти много. Дано може да се поръчва от немския, защото си спомням че от немския amazon не можеше.
Първата обаче ми се струва менте. Bobbo brown  Laughing

 Iliana_ зависи за какво ти трябва. Estellia каза вече, че стика е по-покривен от ФДТ, но става само за вечер и за снимки.
За коректор, аз съм много доволна от един на Ести Лаудер. Те нали са една фирма.

Иначе за коректор препоръчвам ето този на Ben Nye:



Гримирали са ме с такъв. Покривен е, фин и стои много добре. Има и отделни цветове, но този ми харесва заради наличието на зелено, а както знаем за скриването на червенините то е задължително.

Хвърлила съм око и на ей тази палитричка:



обаче е 200лв и не знам кога ще имам възможност.  Rolling Eyes
С тия четки, дето ги взех и сигурно ще се наложи да ходя на Калотина да си ги взимам...  Rolling Eyes


Момичета, между другото някой знае ли каква е разликата между неутрализатор и коректор? Може би първото е по-покривно  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 451
Неутрализаторите коригират определени цветове, например червенини...Същото е като коректора,просто за разлика от него няма нужда да ти отговаря на цвета на кожата...
Бтв тази палитра само за себе си ли ще си я взимаш? Ако да, определено няма всичките цветове да ти влязат в употреба

# 28
  • Мнения: 5 103
Kryolan-ползвам от поне 5 години, предимно сенки,червила, моливи, ФДТ - ни имам, коректори имам, но тях не ползвам всеки ден.
От скоро съм запалена по тези http://www.ybskin.com/ за всекидневна употреба, а и се продават в БГ.

# 29
  • Мнения: 4 447
Kryolan-ползвам от поне 5 години, предимно сенки,червила, моливи, ФДТ - ни имам, коректори имам, но тях не ползвам всеки ден.
От скоро съм запалена по тези http://www.ybskin.com/ за всекидневна употреба, а и се продават в БГ.

Я, колко интересно. Кажи къде имат магазин в София да ида да предлушам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт