какво мога да приготвя с пилешка кайма

  • 3 085
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
ами намерих я в кв.Аспарухово в млечния магазин на главната срещу бензиностанция OMV килограма е 4.10 лв има и други продукти от пилешко и цените са съвсем нормални     иначе на опаковката пише   ЕТ-ЕДИ-В.ИВАНОВА  ТЕЛ:052/500-034   ако Аспарухово ви е далеч може да попитате в кой близък до вас магазин я зареждат

Благодарая   smile3525

# 16
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 448
няма проблем дано съм помогнала аз до сега не бях виждала пилешка кайма или може би не съм обръщала внимание та реших да се допитам до всички вас за различни рецепти с нея Laughing

# 17
  • Мнения: 1 558
Аз от много отдавна търся пилешка кайма, само веднъж съм засичала на магазини до нас. Моят мъж не яде месо, освен пилешко и риба. Така, че като се прибера във Варна, задължително ще ида до Аспарухово. Иначе можеш да правиш всичко с нея - мусаки, кюфтета, абсолютно всичко като с другата.

# 18
  • Мнения: 592
КАто няма по магазините - направете си. Аз лично си я приготвям в къщи и правя шницели Peace

# 19
Хапките стават невероятни!  chef

# 20
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 448
БИ ЛИ споделила за хапките какво слагаш в каймато и каква панировка ползваш Laughing

# 21
  • Мнения: 3 251
И аз бях купила  такава, не знам дали беше на същата фирма, но беше хубава. Стана много вкусно руло " Стефани".
Следващият път ще приготвя хапки- благодарско за идейката!  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 803
За хапки не се бях сетила, сигурно е много вкусно. Как ги приготвяте? Мерси. Hug

Общи условия

Активация на акаунт