Семестриално завършено висше отбелязва ли се в CV?

  • 13 654
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Да наистина мина немалко време,трябваше да се дипломирам още през 2005 ако всичко беше наред.Живот и здраве догодина мисля да кандидатствам и да започна отначало.

# 16
  • Мнения: 3 216
В нашата група тази година прехвьрлиха много хора от този университет и има признаха бая изпити,само на висшите математики не им пуснаха аванта Mr. Green. Сигурна ли си ,че си проверила навсякьде?

Честно казано не знам какво е образованието там,ама като гледам нивото на колегите -направо отчайващо ми изглежда. Те дори не знаят как се учи за изпит. И като ги скьсат-гледат като втрещени. Ами се и сьрдят как ние си взимаме изпитите. От наши преподаватели,които ходят да четат лекции по такива странни места като колежи и гореспоменатия университет знам,че има пишат оценките само да не се занимават с тях,защото правели проблеми като видители толкова пари плащали-как можело да ги кьсат. Не знам колко струва семестьра там,ама за подобно нещо и стотинка не давам. Иначе в моя плащам 62,50лв Mr. Green

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 17:27 от kremena

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз си пишех в Сивито в полето за висше образование, Семестриално завършено...  Все пак това е 70% от образованието ти - дипломната работа, или държавният изпит, биха допълнили, но не изцяло. Ако напишеш, че си само със средно, мислиш ли, че ще е по-добре?

# 18
  • Мнения: 92
В нашата група тази година прехвьрлиха много хора от този университет и има признаха бая изпити,само на висшите математики не им пуснаха аванта Mr. Green. Сигурна ли си ,че си проверила навсякьде?

За къде става въпрос,Кремена?

# 19
  • Мнения: 3 216
Става вьпрос за Аграрния университет-Пловдив. Специалност Аграрна икономика.

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз си пишех в Сивито в полето за висше образование, Семестриално завършено...  Все пак това е 70% от образованието ти - дипломната работа, или държавният изпит, биха допълнили, но не изцяло. Ако напишеш, че си само със средно, мислиш ли, че ще е по-добре?

Да, ама такъв университет не съществува и не е бил легитимен, за какво  висше и за какви семестри става дума?
Елате ако искате и при мен, дайте ми по едни пари, а аз ще ви дам справка, че сте завършили семестриално. За тоалетната може и да послужа, ако ви е свършила хартията.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз си пишех в Сивито в полето за висше образование, Семестриално завършено...  Все пак това е 70% от образованието ти - дипломната работа, или държавният изпит, биха допълнили, но не изцяло. Ако напишеш, че си само със средно, мислиш ли, че ще е по-добре?

Да, ама такъв университет не съществува и не е бил легитимен, за какво  висше и за какви семестри става дума?
Елате ако искате и при мен, дайте ми по едни пари, а аз ще ви дам справка, че сте завършили семестриално. За тоалетната може и да послужа, ако ви е свършила хартията.
Е, все нещо е научила за тези 4 години, в които е ходила там на лекции, пък било то и нелегитимно. Все пак не е същото, като да не е ходила изобщо. За това се пише, че си учил нещо, ако то има отношение към длъжността, за която кандидатстваш със сивито си. Мен ме взеха на работа, точно защото съм учила Финанси и съм наясно с материята, а все още нямах диплома, която с нищо повече нямаше да ги впечатли.

# 22
  • Мнения: 92
Lara е абсолютно права,тъй като през тези четири години аз съм си ходела на лекции,учела съм си съвестно и съм си вземала изпитите.А това,че Министерството на образованието,толова време е позволило тези универитети да са действащи и изведнъж решева,че те са нелигитимни и не прави нищо тези хора,които са отделили толкова време,средства и усилия да бъдат прехвърлени някъде и да завършат образованието си е просто отвратително #2gunfire

# 23
  • Мнения: 4 516
Абе ти си напиши в CV-то: от коя година до коя година каква специалност ли следвала и къде (напр. 2000 - 2004 г. Международни отношения, МСУ). Не мисля, че по някакъв начин лично на теб ще ти навреди. Иначе трябва да си търсите правата и да бъдете прехвърлени към легитимен ун-т, от където ще можете да си получите дипломи. Не оставяйте нещата така. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт