Епилация на ръце!

  • 11 052
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Махам ги до над лакътя,с епилатор.Малко са и са руси,но не съм ли гладка като бебешко дупе,трудно се понасям Wink

# 16
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз тъкмо в момента ги махам Laughing с ленти на Таки, иначе и мойте са малки и руси но ми харесва повече без тях Sunglasses.

# 17
  • Мнения: 2 849
с епилатора,после мажа с лосион за тяло. Joy

# 18
  • Мнения: 410
Подходяща за за днес за мен тема,защото само се чудя къде и как да седна за да изчистя тия гадове Impза краката става на въпрос.
Ръзете си ги чистя с епилатора(както и всичко останало де,до което мога да се докопам сега,че корема пречи)Чистя ги малко над лакътя,като последно преминавам плавно с епилатора за да не се получи отсечена линия.А за след това,за зачервяването си прилагам малък трик Naughtyслед като се изчистя,независимо къде,но най-вече на рецете,ги измивам със студена вода.По този начин зачервяването изчезва бързо.След това ги намазам с някакво по мазно кремче.

# 19
  • Мнения: 2 489
Никога не съм си махала космите на ръцете, даже никога не съм се замисляла над това, защото са фини и русички.

# 20
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
За мазането питах, защото имам един лосин на Авон, който се води , че забявя растежа на космите  newsm78 но се чудя като кожата ми винаги е леко възпалена да не взема да направя някоя беля ...

Аз ги махам до лактите с епилатор и след това мажа с SSS na AVON -за намаляване на растежа. При мен има ефект. Когато си оскубя веждите пак си слагам от съшия лосион и съм доволна!

# 21
  • Мнения: 46 511
Никога не съм си махала космите на ръцете, даже никога не съм се замисляла над това, защото са фини и русички.

И моите, но като ги махнеж веднъж и оставаш приятно изненадана от разликата  Wink Усещането е невероятно, а и акоползваш нещо за изкуствен тен няма начин с косми  Confused

# 22
  • Мнения: 781
Аз чистя целите ръце с епилатора ,но точно на свивката на лакътя винаги ми се появяват пъпки -какво ли не съм мазала -със спирт с лосион ,нищо не помага ,направо се чудя вече какво да правя .Последните пъти ги махам с депилатоар ,но много бързо растат.Махам ги от почти 10г. и още така и не можа да ми свикне кожата Cry

# 23
  • Мнения: 46 511
Аз чистя целите ръце с епилатора ,но точно на свивката на лакътя винаги ми се появяват пъпки -какво ли не съм мазала -със спирт с лосион ,нищо не помага ,направо се чудя вече какво да правя .Последните пъти ги махам с депилатоар ,но много бързо растат.Махам ги от почти 10г. и още така и не можа да ми свикне кожата Cry

Преди имах този проблем на тръигълника, но от както спрях да мажа с каквото и да е след епилация се оправи. Пробвай да нанасяш лосина след 24 часа  Thinking

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Обаче имам една колежка...космите на ръцете са и станали като набола мъжка брада от епилиране, гледката е доста..хмм...подтискаща  Confused
А сигурна ли си, че е от епилиране, а не от бръснене?
Аз до сега не съм видяла някой, който си ги маха с епилатор или кола да му станат като брада.
А по-горе забравих да напиша, че ги махам с кола маска.

Да, епилира ги. Но тя си е възкосматичка де..

# 25
  • Мнения: 6 904
като ви изслушах всичките са засрамих и утре ще си махна космите от ръцете  Embarassed
само се надявам да успея да си изкопая епилатора, но е крайно време
аз иначе досега не съм си ги махала, понеже знам че като почна веднъж няма спиране
космите ми не са много дълги, но пък не са руси и си личат...уфф, само да си намеря епилатора и ги махам всичките

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз махам всичко,което ми се изпречи на пътя,на ръцете специално имам много малко косми,но ги махам с епилатора.Над лакътя нямам.Обичам ръцете да си ми гладички,мразя космарляк. Crossing Arms
С нищо не се мажа след това.Понякога осават червени точици,но след няколко часа изчезват.
И аз махам всички косми със страшна сила. А любимата ми сестра дотолкова се е вманиачила (според мен), че минава и пръстите на ръцете, маха онези невидими малки косъмчета...

# 27
  • Мнения: 46 511
като ви изслушах всичките са засрамих и утре ще си махна космите от ръцете  Embarassed
само се надявам да успея да си изкопая епилатора, но е крайно време
аз иначе досега не съм си ги махала, понеже знам че като почна веднъж няма спиране
космите ми не са много дълги, но пък не са руси и си личат...уфф, само да си намеря епилатора и ги махам всичките

Щом не си ги махала и са дълги, по-добре първия път ги махни с кола маска, иначе много ще те боли.
Аз така и не успях с епилатор, много ме боли, а с колата раз два и съм готова  Flutter

# 28
  • Мнения: 1 930
Махам ги, а на ръцете, дето видя косъм го бойкотирам с епилатора....после слагам мляко на Нивеа и се чувствам прекрасно....
А от лосиона на Ейвън аз лично се обривам

# 29
  • Мнения: 1 329
Момичета,
аз също не съм ги махала досега...
 #CrazyМного ме боли с епилатор.
Дайте съвет - каква кола да купя или по-добре да ги изруся?Макар че и това не е вариант... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт