' Александра на мама Пиколина поведе ДЕКЕМВРИЙСКАТА дружина!'

  • 15 984
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 616
Ники толкова се радвам за малката принцеска, моля се за нея постоянно и вярвам че скоро ще си е вкъщи с мама и татко  Praynig Hug

Ако срещата е за четвъртък аз няма да мога да дойда, имам час за фризьор и няма да успея  Sad ама нищо де ако не другия път Simple Smile


само да добавя към списъка за Токуда казаха ни да си носим вилица и лъжица, ако ни се прияде нещо между храненията няма с какво да се яде защото приборите давали само с храната.

Лека нощ от мен  Hug

# 226
  • Мнения: 45
Добра нощ Simple Smile

Аз съм като кукумявка станала вече - късно ми се доспива, и после цял ден дремя  Laughing

Бройте ме за четвъртък, на линия съм Simple Smile

Хайде, спокойни сънища на всички  Hug

# 227
  • Мнения: 22
Супер Лени! За сега сме само аз и ти, но се надявам и други да се включат Simple Smile

Аз отивам на кафе, на разходки и т.н.  На тези които са на работа лек ден и по-бързо да им минават дните!

Утре ще ходи ли някой на лекцията в ЦУМ? Може да се чакаме отпред.  Hug

# 228
  • Мнения: 19
Едно добро утро и от мен! Днес ми пари под краката от работа. Правим експеримент на дистанционна работа чрез интернет, за времето, когато няма да ме има на работа. Та не знам как ще се развият нещата. newsm78

# 229
  • Мнения: 15
Здравейте дами,
Аз съм за срещата в 15часа, а преди това мисля да отида и на лекцията в ЦУМ. Вчера бях в Мис Каприз и установих че супер добре ми действат лекциите. Много положително ме зареждат. Аиде до скоро! пиятна разходкана всички почиващи.

# 230
  • София
  • Мнения: 438
Добро утро и от мен Simple Smile

За съжаление и аз няма да мога за утрешната среща, но петък е последния ми работен ден, така че след петък и аз ще съм на линия за срещички и кафенца  Party
Дано само времето се задържи хубаво по-дълго!  Simple Smile
Усмихнат ден   bouquet

# 231
  • София
  • Мнения: 608
Здравейте! Много сте писали, не съм чела всичко, само за кърменето някой питаше - в Шейново ни ги носеха бебетата на 3 часа. Помпа аз лично ползвах в болницата, защото Боби сучеше малко, а аз имах адски много кърма и рискувах да получа мастит. После се научих с ръка да се доизцеждам, но това продължи кратичко, по принцип не съм се изцеждала...

Пожелавам ви усмихнат ден! Радвам се за Алекс на Ники - борбена душичка е тя!

Аз още съм на работа, още 1 седмица. После - ще видим откъде ще започвам в къщи да подреждам  ooooh!
Боби оздравя и вече си е на градина. Но доста тежко кара - висока температура, повръщане и разтройство. Пазете се, че направо е ужас....

# 232
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

гледам че организирате среща за утре, много ми се иска да дойда, но съм доста хремава и вече 4 ден лежа у нас. И много ме е яд, че хем времето е хубаво, а и не мога да ходя да виждам бебка......много ми липсва  Praynig

Invisible за Токуда можеш всичко да си вземеш в стаята, но наистина прибори има само с храненията. Те имат много хубав стол в болницата и ако нещо не ти хареса на обяд, може мъжът ти да ти донесе от стола. И фрешове правят много хубави.
Ти към кой лекар се ориентира?

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Мило майчино сърчице  Heart Eyes не трае.Ще я видиш Ники и то ще е скоро още малко търпение.Прегръщаме ви  Hug Hug Hug много, много силно   bouquet.

# 234
  • Мнения: 1 541
Ники, много се радвам за добрите новини за Алекс! Борбена душица е тя! Сигурна съм, че скоро ще наддаде достатъчно и ще си я вземете вкъщи  Praynig   Hug

Аз тази седмица нямам грам свободно време да пиша, но гледам да попрочитам темичката, за да съм в час  Laughing Пожелавам ви весело изкарване утре  Hug

# 235
  • Мнения: 386
Привет!
   С удоволствие бих се включила в срещата за утре, но с мъжа ми бяхме си го измислили да се разходим из по-големите бебешки магазини докато не е заминал отново в командировка, ако се приберем по-раничко може да успея да дойда все пак.
   
   Николина, бързо оздравяване ти пожелавам и все добри новини да носиш за малката ти принцеска!  bouquet     

# 236
  • Мнения: 187
Миленче и аз съм същата стока, нещо моя кръст не издържа, и при мен единия крак е като схванат, просто като стъпя на него болката си я бива, днес трябваше  да мина двеста метра - стисках зъби, ама си ми личеше и ми сеплачеше ....ужасс!! Иначе от страни е смешно, цялата се въртя накрая на стъпката, абе цирк!   Надявам се да отмине, щото незнам как ще е до края, в общи линии като се залежа повече се схващам, а може и да си внушавам.

 San4es,успокои ме.вече си мислех че това не е от бременноста а че нещо ми е станало.то направо е нечовешко,някакъв кошмар.личната ми казва че мога да се мажа с Фастум ама нещо не смея.Чувствам се като матрьошка като вървя ooooh! ooooh! ooooh!

# 237
  • Мнения: 1 131
Да ви питам вие постоянно ли усещшате бебоците?Аз от вчера наобяд не я усещам моята пикла.Цяла вечер не съм спала,за да усетя някое ритниче,но уви.Снощи с таткото слушахме с едни слушалки за кръвно,да видим дали ще чуем сърчице,но пак нищо.А вечер по принцип като легна е най-шавлива.Нямах търпение да стане 9 часа,та да отида на частен видеозон.Лекарката като и казах веднага ме прие.Слава богу сърчицето работи,има тонове,но бебето не мърда.След обяд ме викат на запис на тонове да видим дали бебка страда,дали намаля сърдечния пулс.Докторката каза,че няма страшно,но на мен ми е адски притеснено като не я усещам.Ходих и албумин си пуснах днес,че цялата съм подута.После ще ви пиша пак.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Харем не се тревожи щом доки е казала , че няма страшно значи всичко ще е наред.Аз също понякога не я усещам често и силно, а само някакви потрепвания.Когато реша да си запиша и се активизара.Пиша какво са ти казали за тоновете.Дано всичко е наред  Praynig

# 239
  • Мнения: 42
И аз не го усещам чак толкова често и силно, явно е спокойно сладурчето. Не се притеснявяй, всичко му е наред.
bg desi, много се радвам, че Димитров те е записал, и на мен не ми е казвал за това отсъствие от 1 ден, незнам, странно...
А за срещата май и аз няма да мога, че точно тогава съм на училище за родители CryНищо, следващия път.
Някоя от вас има ли някакви наблюдения за електрическите стерилизатори, че аз такъв искам да си взема, но не съм чувала отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт