Относно тестовете за бременност

  • 1 217
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
Възможно е.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
Има тестове, които отчитат още на първата седмица след оплождането. Ако искаш, потърси такъв в аптеката. Успех!

# 17
  • Мнения: 1 104
Направи още един тест или кръвен такъв. Защо пак не посетиш и лекар.

# 18
  • Мнения: 257
Направи си кръвен тест или отиди да те прегледат с вагинален ехограф.
:
И аз тъка мисля Peace

# 19
  • Мнения: 1 477
Кръвен тест и после тук да се отчетеш!
Peace

# 20
  • Мнения: 4 335
Аз имах два отрицателни теста при наличието на бременност.Вьзможно е тестовете да не са ти отчели.Направи си крьвен тест или отиди на гинеколог,закьснението вече е голямо и трябва да се види Peace

# 21
  • Мнения: 7 723
Да, направи си кръвен тест и отиди пак на доктор.
...по това време на бремеността вече трябва и на ехографа да се вижда... Peace

# 22
  • Мнения: 77
в понеделник съм на лекар а утре може би ще си направя кръвен тест

# 23
  • Мнения: 7 723
в понеделник съм на лекар а утре може би ще си направя кръвен тест
fingerscrossed

# 24
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Да възможно е да бъркат, въпреки че при мен бяха точни имам приятелка, при която всеки тест е положителен, а тя има шанс едно на милиард да забременее  Sad.  Направи си кръвен тест и на лекар. Стискам палци да си бременна и да ни се похвалиш Hug

# 25
  • Мнения: 826
И на мен се е случвало теста да не ми отчете, но при един вагинален ултразвук се видя мноого първоначална бременност. Не искам да ти развалям настроението или да те плаша, но плодът ми беше без пулс, имаше мъртви клетки и направих аборт по лекарско предписание тогава. Така че е възможно, но в много нисък процент. А ЕДНА НАПЪЛНО НОРМАЛНА БРЕМЕННОСТ СЪЩО Е ВЪЗМОЖНА Simple Smile Съветвам те да отидеш на такъв ултразвук.  
Има и друг вариант - понякога кистите спират менструалния цикъл и от по-некъдърни лекари са бъркани за бременност. Изрично казвам, че само съм чела за това във форумите. Те не са опасни, доколкото знам и се лекуват успешно.
Дано да ти се е случило най хубавото - едно сладко бебоче в коремчето. От все сърце ти го пожелавам!!! Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 2 100
Възможно е да грешат, разбира се. Дано да стане това, което искаш. Но искам да споделя нещо. Моят цикъл е много редовен. Преди няколко години незнам поради какви причини ми закъсня с 22 дни, не бях бременна. Просто изчакай прегледа при гинеколога и...ще чакаме да се похвалиш  Wink  Hug

Общи условия

Активация на акаунт