Кодове за Ла Редут 13

  • 40 000
  • 568
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14 511
а кои са тези кодове, защото търся назад в темата и не ги намирам? ще ги напишеш ли пак ако обичаш?

# 526
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
а кои са тези кодове, защото търся назад в темата и не ги намирам? ще ги напишеш ли пак ако обичаш?
И да ги напишат, те са получени персонално и не съм сигурна до колко ще ти ги приемат. Иначе по-назад някой се опитваше да събере всичките получени.

# 527
  • Мнения: 2 122
за доставка 2 евро:

taille 38/40 26646
taille 42/44 26654
taille 46/48 26662

за доставка 0 евро:

taille 38/40 28576
taille 42/44 28584
taille 46/48 28592

# 528
  • Мнения: 0
Моля, някой на който му работят кодовете за намалението с тренча и все още не е пускал поръчка с някой код, да ми пише на лични! Искам да поръчам някои неща, но кодовете не са ми пратени лично и никой не се хваща Sad
Благодаря предварително! Hug

# 529
  • Мнения: 1 685
Зузи, пощата ти е пълна.
При мен въпреки, че ползвах кода за малкия номер, за другите размери все още действа.Пиши ми!

# 530
  • София
  • Мнения: 1 476
Момичета, не е ли рисковано да се пускат поръчки със всичките размери на тренча от един акаунт, вярно че става очевидно номера, но мислите ли че няма да откажат поръчките, като се усетят?  newsm78

# 531
  • Мнения: 196
само да споделя за най-дискутираните кодове- тези с доставка 0 и 2 евро, получих ги и двата, единия на моя, а другия на акаунта на мъжа ми
това, което забелязох е, че при всички случай намалят стоки, на които пише Meilleure vente
направих две поръчки........

Благодаря ти, че споделяш толкова подробно, но аз явно не спазвам нещо от условието на кодовете, защото ми намалява ненамалени артикули при мини, но не ми дава безплатната доставка, а допълвам кошницата и от албанците и от намалени от новата колекция, моля те, ако предполагаш къде греша, да ме светнеш Praynig

# 532
  • Мнения: 639
Еееее,не дърпайте дявола за опашката де  Laughing Аз за първи път се пооблажих от код и сега да се тревожа дали ще ми откажат поръчките  Laughing Или рискуваш или не.Аз лично в първата поръчка си пуснах най-важните неща,а в другите две  нещата,които ако ми откажат поръчките - да не се ядосвам,ако пък си ги получа добре дошло  Peace Просто човек трябва да си прецени дали да рискува  Peace

И ето един нов код - незная какви са тези чинии ,ако някой има инфо - да сподели
31399 - десертни чинии/сиви/?

# 533
моля ви
дайте код за БД цял ден ровя, но уви

# 534
  • Мнения: 620
Разполагам с един свободен код за намаление 16 от 25 евро с подарък тренча. Ако някой иска да го използва, моля да ми пише на лични.

# 535
  • София
  • Мнения: 187
само да споделя за най-дискутираните кодове- тези с доставка 0 и 2 евро, получих ги и двата, единия на моя, а другия на акаунта на мъжа ми
това, което забелязох е, че при всички случай намалят стоки, на които пише Meilleure vente
направих две поръчки........

Благодаря ти, че споделяш толкова подробно, но аз явно не спазвам нещо от условието на кодовете, защото ми намалява ненамалени артикули при мини, но не ми дава безплатната доставка, а допълвам кошницата и от албанците и от намалени от новата колекция, моля те, ако предполагаш къде греша, да ме светнеш Praynig

Условието на кода за безплатната доставка е да имаш два артикула от новата колекция, пробвай с намалени и ненамалени, дано да стане. Peace

# 536
  • Мнения: 196

[/quote]

Условието на кода за безплатната доставка е да имаш два артикула от новата колекция, пробвай с намалени и ненамалени, дано да стане. Peace
[/quote]

С намалени не става пробвах, с ненамалени - да, но се губи смисъла на кода Embarassed

# 537
  • Мнения: 1 685
 PeaceИма ли работещ код за кафяво -тюркоазените прибори и покривки-четох но не видях Thinking

# 538
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
meliza
Код алично ли ти е пратен на мейл, защото в петък пуснах поръчка и сега ще погледна, но мисля, че нямах ненамалени, а допълнително ми ги намали. И ми даде 2 е доставка.

# 539
  • Мнения: 196
Ала-Бала, ще съм ти много благодарна Hug Кода ми е пратен лично и пробвах хиляда варианта, но безплатната доставка не се активира, ако не сложа и нещо ненамалено от новата колекция, а като се сложат намалени, ги намаля от първоначалната цена #Cussing out. Сега вече ми дава и че най - малкия номер на тренча ще е наличен след 12 седмици, така че изпуснах този, който имаше вероятност да ми стане, но поне ако мога да си намаля две завивки с другите два Cry Много се ядосвам, а така се радвах като ми изпратиха този код...................

Общи условия

Активация на акаунт