Как ще постъпите,ако се усъмните че мъжът ви е бисексуален?

  • 12 462
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
 Засега плюя в пазва да не ми дойде до главата...
 Пък ако се случи-тогава ще го мисля.

# 16
  • Мнения: 384
Подала е док.за напускане,снащи говарих ме доста,казах и за форума тя ще се приседини и ще си чете отг.тук после !При тях случая е следния,женени са от 3г.и тя е абсолютно сигурна,че той е започнал да `обръща табелата`през последната година!Ето това я мачка ЗАЩО?!Като го е попитала и е казал ,че я обожава (първо се опитал да я изкара луда,после признал но не било точно каквото си мислела,абе пълен идиот)и неиска да се разделят!тя постъпва както повечето жени биха,шут!
Започнал да прави изказвания че и да станел гей сина им той щял да го подкрепи и т.н.
И аз само си стискам палци,дано никога не ми се наложи да приключа по точно такъв повод! ooooh!

# 17
  • Мнения: 47
Забелязвам че доста от вас са страшно консервативни...
Каква е  разликата дали мъжът ви изневерява с мъж или жена, и в двата случая е важна причината за това действие а не с кого...
Бисексуалните мъже(макар че за мен такова понятие няма, защото ако си спал дори веднъж със същият пол си гей) също имат право на семейство, деца, .....
Аз лично не оправдавам изневярата, независимо с кого е.
А за да се стигне до там жена да хване мъжа си да изневерява с мъж, явно мъжа е доста прост Simple Smile или просто афишира сексуалността си.

Аз имам приятели който са бисексуални, и сега си имат щастливи семейства и деца, и не мисля че това им пречи когато наистина обичат половинката си, а не са го направили по принуждение, за да бъдат и те "нормални" в очите на околните. Защото в БГ все още за нормални не се приемат еднополовите бракове Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 622
Със сигурност ще ми се догади първо като си представя разни работи и ще се отправя директно към банята. После ще си тръгна със сигурност. Нямам нищо против хората с различни наклонности по улиците, но не и в леглото ми  Sick

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 268
ира79 ама много сте озлобени към него! Дали е нужно? Неприятно е, трудно е да се приеме, но чак да намразваш човека, заради подобно влечение ми се струва незряло.
Нека не прибързва приятелката ти, нека отшуми малко шока и пак да поговорят. Може дявола да не и се види чак толкова черен.
За себе си: Да, бих се разделила със съпруга си, но това е само хипотетично. В действителност може да се окажа по- толерантна и широко скроена, отколкото съм предполагала.

# 20
  • Мнения: 340
аз ще прекратя отношенията веднага,особено ако имаме дете!

Е, това просто е върха!  Чакай да позная-- ще се уплашиш, че лошия татко ще "развали" детето, нали?

Плюй си много яко в пазвата да не се окаже един ден, че детето ти е би- или хомосексуално, защото с тая ограниченост и омраза към тези хора ще му направиш живота ад. 

Иначе за моята реакция: 1) зависи дали съмнението ми идва от съмнение за изневяра.  Ако идва от там, ще процедирам както с друга изневяра; 2) ако съм отдавна с тоя мъж, ще се разочаровам от връзката ни, защото щом чак сега го разбирам, значи не сме си били достатъчно близки; 3) ако е скорошна връзка, ще искам да знам дали наистина е би- или просто е гей, на когото му се иска да пробва и с жени и на сила се опитва да прави семейство.  Защото на сила хубост не става...

# 21
  • Мнения: 384
Вижте момичета,тя е подведената и излъганата!Да е какъвто поиска,но тя трябва да знае и сама да прецени ,не е ли така?Да тя точно от това се опасява ,че не е правилната среда за отглеждане на дете и аз с ръка на сърцето я подкрепям!
А,що се касае до мое дете(до пази Господ)то ще изхвърчи от дома ми като костилка,така поне моя живота,защо не и неговия) ще е по-поносим като не го виждам всеки ден за да ми напомня ,че колкото и да се стараеш от грешки никой не е застрахован!
Нямам нищо против хората избрали този път за себе си,проявявам търпимост до известна степен,отказ да се грижа за или съжителствам с такъв човек е лично мое право!Ако е достатъчно голям(а)за да си осъзнае сексуалната ориентация ,то значи спокойно може да се обремени и с мисли за собствената си издръжка,вратата и шут!Това е лично мое мнение!
И до като  пиша ме втресе,дано Бог не ме накаже така жестоко! Praynig
Аз мисля ,че нямам какво да кажа по темата повече.Тя ще е в София до 1-2сед.и ще си пише и отг.сама,аз си имам др.проблеми! Peace

# 22
  • Мнения: 4 965
Добре де, аз не разбрах - мъжът й изневерява ли й с други мъже или е предан съпруг и баща, но просто по улицата не забелязва само хубавите жени, а и хубавите мъже?

И съм ужасена, че все още съществуват родители, които са способни да се отрекат от рожбата си, защото природата /по-точно, те самите/ са ги създали с по-различни от техните /или от приетите за "нормални"/ вкус и предпочитания...

# 23
  • Мнения: 2 388
Добре де, аз не разбрах - мъжът й изневерява ли й с други мъже или е предан съпруг и баща, но просто по улицата не забелязва само хубавите жени, а и хубавите мъже?

И аз не разбрах. Какво значи "усъмнила се"  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 340
Нямам нищо против хората избрали този път за себе си,проявявам търпимост до известна степен

Всеки има право на позиция, но моля те, не твърди, че си толерантна, защото не си ни най-малко!  Щом си готова да се откажеш от собственото си дете заради хомосексуализъм, Shocked за каква търпимост може да става дума?  Търпимост е защото не смяташ, че трябва да се избият "гадните пед**и" ли?  Ужасена съм!  Дано хората с твоите ценности стават по-малко, че ако някой ден моето дете се окаже хомосексуалист, ще трябва да живее в едно общество с такива като тебе...

И обясни наистина какво е точно провинението на съпруга? Наистина и влизам в положението, че е подведена, това е кофти наистина.  Но никога не бих отделила детето си от добър, обичащ го баща само поради сексуалните предпочитания на бащата.  Нямам предвид, че ще остана женена за тоя човек, но не виждам абсолютно никакъв смисъл да се забраняват контактите с бащата...

# 25
  • Мнения: 378
Не би ме притеснило грам.
Стига бе doh,и какво ще направиш?Аз не мога даже да си представя такова нещо,но едва ли ще стоя спокойно.

# 26
  • Мнения: 493
Пази Боже,нямам нищо против бисексуалните и гейовете,но собствения ми мъж ако ми изневерява с мъж,мисля,че ще го напусна веднага.Много неприятна и грозна гледка.

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Преди време имаше подобна тема ,но за себе си не знам как бих реагирала,може би на първо време ще поговорим ,пък после ще решавам какво да правя.

# 28
По начало нямам нищо против хомо и би-тата.Всеки е различен и има право да избира какъв точно  да е.Подразних се само,когато се заинатиха да затварят центъра на София за парада си.Никой не е длъжен да си седи вкъщи и да не успее да си свърши задълженията.
Дори и детето ми/някога/ да ми съобщи,че има такива наклонности няма да го изгоня,но няма и да освобождавам терена за веселби,нито ще го издържам цял живот. Thinking
Може би се притеснявате да не би детето да попадне в някакви такива среди и да "прихване"?
От друга страна,че може мъжо да кръшне и да ти лепне нещо. Sick

Не знам как бих постъпила.Сега си мисля,че ако не изневерява и бла,бла,бла ще си живеем екстра.Обаче след 10 год.,даже и другата седмица,пък и с МОЕТО семейство. ooooh!

Не знам какво да съветвам.

# 29
  • Мнения: 295
Не съм и нямам намерение да бъда толерантна. И аз на твое място бих посъветвала същото - да си взема детето и да се прибере, най-малкото, за да осмисли на спокойствие оттук нататък как да постъпва.

Общи условия

Активация на акаунт