В Разград вече есента дойде - среща няма ли да има бре?????

  • 11 446
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 441
Титания, аватара ти е много актуален.
Нали,нали...и подписа също  Mr. Green

Ами то и аз не забелязах, че държи очила. Добре, че МерСедес е написала.

Ааааа,ще ви купя очила май  hahaha

Макси,как е малкият?Овладяхте ли положението?

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Титания,става ми мъчно като ти гледам подписа и аватара Sad.
Моя Макси пак подут,вчера беше ухото,днес е окото.Уж имаме ултразвуково устройство и Райд в спалнята и пак се намира по някой друг комар,току-що убих един.Веднага го подкарах с Кларитин,ухото му минава,но клепача на очето му е доста подуто и се чудя дали мога да го намажа с Фенистил?
Ааа,хрема няма.То,детето просто е имало сутрешен секрет,кихна два пъти и аз реших,че се хремавее.

# 17
  • Мнения: 2 774
ivenceto25  welcome .
titania,ама те нашите татковци много хубави  Crazy
Бубе,то това беше целта на картинката-да се загледате  hahaha
Ама за какво  заглеждане говорим тука.....те очите ми изтекоха  Joy
Много ни е свежа темата/особенно частта с татковците  Whistling /,браво Танче   bouquet  bouquet  bouquet
Ревизия ще правим да,тя че няма да излезе няма,ама поне с малко да е  Tired
П.п. Много сте писали  ooooh! .
В интерес на истината и аз не видях че са очила......добре че Буба е пояснила,ама аз нямах и време за заглеждане де,нашия тати се прибра и аз хлоп лаптопа.....да не види в какво съм се вторачила така  Joy .
П.п.пСтига сте писали де...не мога си пусна мнението ...вече се чудя дали не съм объркала нашата тема с темата за ББ  newsm78.
max-mama,що не вземеш от таблетките....мисля/ мое убеждение/ че са по ефикасни от  другите видове  Peace
Не бих намазала с Фенистил  оченце....  bouquet



# 18
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Поли,той таблетки няма да иска да пие,пък сиропа гаден,не гаден изпива го.Гледах бързо да реагирам с каквото имам в наличност,че се подува буквално за минути.

# 19
  • Мнения: 2 774
Поли,той таблетки няма да иска да пие,пък сиропа гаден,не гаден изпива го.Гледах бързо да реагирам с каквото имам в наличност,че се подува буквално за минути.
За устройствата на Райд  против комари ,които са с таблетки имах предвид ,извинявай  ooooh!.
Недописване се е получило от моя страна  Rolling Eyes,но кой знае защо когато седна пред РС-то и изведнъж всички решават да седнат до мен и да ми говорят .... Twisted Evil
titania,верно много актуален подпис и аватар   Peace

# 20
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз днес взех пълнител за Райд-а,но щом казваш още утре ще купя и от тоя с таблетките,ще го сложим в трапезарията ,ако и тогава пак има комари у нас незнам какво ще правя.То страшна работа,но докторката ни предупреди,че до края на октомври ще хапят много.

# 21
  • Мнения: 104
Ей много скапан нет има и аз днеска  #Cussing out за трети път пускам отговор а то пак не излиза. Исках да благодаря на титаниа и на поли дано сега успея ; благодаря ви момичета   bouquet . Пфууу то страшна работа. Човек да иска да си свърши нещо пък няма как да стане. Един филм тегля от снощи и гледам че чак преди половин час се изтеглил.  Thinking

# 22
  • Мнения: 441
то и моя нет скапан,от сутринта приемам един клип от братовчедка ми(от Гърция) и все в процес на свързване  #Cussing out,май няма да ме огрее да го гледам  Thinking
Макси ,нямаш ли капки Фенистил?Окото не рискувай да мажеш ,но капки можеш да дадеш.Оня ден и Влади беше с подуто ухо,пак от комар(гадините явно влизат с прането,имам мрежа)намазах сутринта,до обяд файда нямаше и на обяд му дадох капки.Като се наспа вече имаше лека промяна.Повече не го мазах и не му давах капки,на сутринта беше ОК.
Отивам да видя макароните,че да не стана  за смях  Whistling

# 23
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Титания,имам капки Фенистил,но започнах да му давам Кларитин,незнам дали може да се дават едновременно. newsm78

# 24
  • Мнения: 441
Титания,имам капки Фенистил,но започнах да му давам Кларитин,незнам дали може да се дават едновременно. newsm78
и аз не знам,не пише ли на листовката на Кларитина.Ако даваш малка доза,може и да може да се комбинират.

На всички пожелавам

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 23:35 от titania

# 25
  • Мнения: 500
Добрютро!Снощи оставихме Лъчезара на майка ми и ходихме на дискотека-натанцувах се за близките 2 години... CrazyАма как ми се спиииииииииии!Айде ще сложа по едно кафе за разсънване.

# 26
  • Мнения: 441
Мире,браво на вас.Човек понякога се нуждае от релакс,а за спането -на обяд гушвай Лъчка и си поспи  Rolling Eyes.Гледам вече си сервирала кафето,от мен ще е закуската:

# 27
  • Разград
  • Мнения: 518
Добро утро и от мен!
Мирка, благодаря за кафето  Hug, тъкмо сега си пийвам.
Танче, темата е страхотна. Ама всички говорите за снимката на татковците  Thinking, а тази на мамите по нищо не отстъпва  Mr. Green
Наистина много сте изписали откакто ви оставих вчера  #Crazy
Друго, друго май не се сещам  newsm78. Слънчев ден и много приятни емоции   bouquet

# 28
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро! Благодаря за кафето и закуската! Мирка, ако знаеш колко много ти завиждам. Разбира се, благородно!

Някоя от вас има ли си представа колко струва правописен речник? На моето дете му е домашно да препише от този речник всички думи, които започват с буквата Щ и втора буква У. Днес някак ще се оправим, ама май ще трябва да купувам.

# 29
  • Мнения: 441
Танче,Рени има синонимен и тълковен речник-цена 4 и 5 лв.Исках да ти помогна и да напиша тук думите,но нямаме правописен речник.Ако другите 2 ви трябват ще ти ги подаря,на нас вече няма да са ни нужни.

Общи условия

Активация на акаунт