За дължината на темите

  • 2 093
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Нямам претенции за броя на страниците, 15 е добра цифра за теми, които вървят бавно, и лоша за теми, които вървят бързо Simple Smile.На който нов му се чете (което за съжаление забелязвам не става), ще си ги прочете всякак. Имам молба към модераторите, което е и в тяхно улеснение - вместо да отваряте нова тема, предупреждавайте, че трябва да бъде пусната нова. Понякога към старите линкове в първия постинг трябва да се добавят и нови, а ако вие пуснете темата, става невъзможно и се загубва информацията по темите.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 262
Да, любознателна, предложението ти се приема с две ръце от мене, вие си ги правите такива, каквито ви харесват и както ги виждате, освен това, мисля, че като приемем колко да са бройките на страниците, няма и да има нужда ние да ви подсещаме, вие ще си движите нещата! Но има теми, в които няма изявен "водещ" на темите, там е различно!

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 10:33 от Mama Igi

# 17
  • Мнения: 1 710
Марче, истина е че ми е трудно да вадя много линкове и в повечето случаи моля да допълвате. Ако темата вече е тръгнала - можете да ни пращате линковете на нас - да ги добавяме. Има теми, в които подсещам - обикновено тези, в които знам, че има "стари пушки", в други гледам да пренасям. Не знам как да го направим, така че да не се губи информация. Но приемам предложения.

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Мая, изобщо не е необходимо да го правиш Hug  Има кой да го направи, можеш само да напомниш за нова тема, ако е необходимо. В Нашия дом например (понеже там следя теми) , модератор пише - Пуснете си нова тема!-  и готово Grinning Като подмине страниците я заключва Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 710
Това ми хареса. И за да обобщя ситуацията - значи за сега темите ще бъдат с дължина 30 стр, като ще напомняме да пускате нова тема. Ще оставя още малко да се дискутира и действаме. И давайте идеи - така се ражда добрият ход на нещата.

# 20
  • Мнения: 2 242
30.

Гласувах!

# 21
  • Мнения: 1 037
И аз гласувам за "златната среда"-30стр.

Общи условия

Активация на акаунт