94та немска тема

  • 13 632
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 315
Ванче, много ти отива бременността! Направо грееш! Айде полека докрая и едно здраво бебче на финала да гушкаш!  Peace

Чико, не ти е за пръв път да се връзваш за глупости! Не се излагай, моля те, като малко дете си, на което са взели играчката. Нали сме тук да си помагаме, а не да се връзваме на шегички  Naughty

# 16
  • Мнения: 434
Въпрос за гумите на количките.
Повечето модели на Хартан имат гуми с въздушни камери. С Хана бутах джогер с "истински", помпащи се гуми. Някой да ми каже моля в какво се състои разликата, освен че ако се среже гума от първия тип, не може да се поправи и трябва да се изхвърли.

# 17
  • Мнения: X
Надниквам да проверя майките на малките патиланци писали ли са, ама нъц. Дано скоро има добри новини.

Ванче, хубава си бременна.

Аз все още не зацепвам спора дето се води за какво аджеба е, ама не ми се рови назад. Ще се разберете, готини сте.
И да си призная - като си пишете такива немски думички, грам не отбирам за що иде реч. Ще напредна бързо аз, ще видите вие, гадини такива.

При мен задачките почнаха да поманаляват, останаха още няколко важни. Багажа понапредна, апартамента почна да се оголва. Времето се надявам да стигне за всичко. Силите и те.

# 18
  • Мнения: 3 521
Mи6ka, разликата е, че гума от "първия" тип не може да се среже - прекалено дебели са. Може да се сцепи или в нея да се забие стъкло. Ако се случи да се "сцепи" има силиконови спрейове, с които се пръска цепката и се поправя. Спрейовете струваха някъде между 2 и 8 евро. Точно за това и Luftreifen се препоръчват, ако ходиш по гори, планини и калдаръми.

# 19
  • Мнения: 2 907
Едно ехо от мистикланд.

Котарана много ме разсмя със сиренето. Да, намери се. Дала съм го в един ресторант да го сложат в хладилника и съответно после съм го забравила. А тези в кухнята на ресторанта се чудели две седмици на кой е това кило сирене и какво прави в тяхната кухня.
Между другото вече го изядохме, килото, което бях свалила с големи мъки си го върнах. На дупето.  Grinning

Мойза е добре, само където е със зашито чело, имам страшните опасения, че ще остане лош белег.

Миш, утре ще си взема писмото от пощата, в петък заради шока в градината не можах да отида, а вчера съвсем забравих.
Мъжът ми изяви желание да форматираме и неговия пц, което ме подсеща да те питам дали е възможно да инсталираме същия лиценз на няколко пц-та.

Ванче, много си готина, тя била красавица Ванчето, тц, тц  Wink

Снощи бяхме семейно в един японски ресторант и детето по едно време започна да не издържа на едно място, така че стана и започна да кръжи из залата. В това време сервитьорът зад нея трескаво сервираше и 30сек. преди белята да стане получих дежа вю и казах на Робинята, че виждам как чиниите летят. В момента, в който Робеспиеров си отваря устата да извика Мойза, тя влиза между краката на сервитьора и цялото плато с чинии пада на килима в центъра на заведението.
Обещахме си това да е последният път когато Мадлен ще бъде с нас на ресторант вечер!


Съри, Серди, и аз ще го гледам филма тази седмица!  Flutter

# 20
  • Мнения: 3 521
Мисти, кажи как прилъга Роберто да отиде на такъв ресторант? Какво му обеща? Mr. Green
За белега - не е задължително да остане, но вземи Контратубекс и мажи редовно докато не се е оформил окончателно, защото старите белези по-трудно се заличават.

тя влиза между краката на сервитьора и цялото плато с чинии пада на килима в центъра на заведението.

 Joy Joy Joy В МакФрес(Доналдс) има детски кът. Пророкувам ти чести семейни вечери там Mr. Green!

Някой има ли представа къде в БГ(София, Пловдив) мога да намеря книжките за Татко Барба? Като дете имах доста от тях, но доста се скъсаха и май в момента само 2 са в кондиция.

# 21
  • Немция
  • Мнения: 6 879
  Цоп и от мен в новата тема!

  И аз се опитвам да разгадая недоразумението с Чико... За каквото и да се спори тук, моля ви, бъдете по-толерантни един към друг.

Ванче, изглеждаш много свежо, грееш като слънчице! Леки бременни седмици от мен и дано малкото човече не те кара дълго да чакаш за срещата ти с него!

Мистик, вашата Мойза е опасна работа! Добре, че не се е наранила пак след поредния екшън.

# 22
  • Мнения: 1
Привет от мен майчета герои Simple Smile!
 Ванче мамче, коремчето ти е за конкурс Simple Smile. Снимките са страхотни Simple Smile
Аз отдавна не съм ви посещавала и сте изписали доста, но ще се постарая да изчета основните теми.
Хайде от мен хубав ден   bouquet

# 23
  • Мнения: 7 605
Малцайт  Mr. Green

Малеее, Мисти, ужасен филм сте преживяли  Sad Като бях на 3 години, бях главен герой на подобен екШън, но не бях Шита, само един Кламерпфластер ми сложиха и все оЩе имам белег, но не много голям. А Мойzанка нали е с бретон  Flutter

Какво ли става с Риен и Мая?  Confused

Не искам да наливам масло в огъня, нооооо....мога да раzбера zаЩо 4ико се е zасегнала  Sad

Ван4е, много ти отива корем4ето  Flutter  пу пу, много си красива  Flutter

# 24
  • Мнения: 3 521
Някой има ли представа къде се продават негаснещи свещи. От онези, които са хитове по детските рождени дни - духаш, но не гаснат, а само се смалява пламъка и после сам се възпламенява?
Благодаря.

# 25
  • Мнения: 11 315
Сърфи, по дрогериите съм намирала - Ийр плац, Шлекер, ДМ.

# 26
  • Мнения: 122
Добро утро,или добър ден ,то стана вече обяд докато се наканя да драсна и аз в новата тема.Опитвам се да бъда по-редовна и да чета всички темички,донякъде успявам Simple Smile
Видях едно много готино бъдещо мамче- Ванчето ...много си щастлива,грееш направо Ванче Hug Хайде безпроблемно да е бременеенето ти и здравички да сте двамата с бебчо.

Много неприятни неща са се случили с някои малчугани SadДано не остане спомен завинаги .Да се оправят дечицата Hug В тази връзка и на нас ни изтръпна вчера всичко.Както си играхме на земята, аз седя на малко разстояние от дивана и малчо решава да вземе от ръцете ми нещо,аз вдигам ръката и той хваща въздуха,засилва се и бам в страничната част на дивана и уцелва с бузата си твърдата част .като се разплака ви казвам призля ми,викам счупи си ченето това дете. #Crazy Посиня му бузата ,като индианец е сега.Но явно нищо страшно, защото бързо зе успокои и продължи да дивее.Остана ни само хубавата синина на лицето.

 А за правилно и неправилно писане ,за което се засягате,карате,обиждате...не мисля че е нужно.Аз самата като пиша тук сигурно правя много грешки,все бързам и нямам време да проверя правопис и синтаксиса.Новсеки греши си мисля.А и важното е да си обменяме мисли ,а не да се правим на филолози и езиковеди.Не се сърдете за такив анеща,моля ви момичета  Hug

 
 

# 27
  • Мнения: 7 605
Сърфи, и в Реал има. СаШо веднъж беШе вzел такива беz да иска...и духах ли, духах  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 242
Риен?!Някой има ли вест от нея?

# 29
  • Мнения: 293
Сърфи, за книжки не знам ама има много филмчета онлайн. Ако ти вършат работа. Иначе аз на 23 този месец ще си пътувам за Бг ако искаш да ти потърся ама имай предвид че ще се върна чак към 3-4 декември. Свиркай  на лични ако решиш нещо  Wink
Ванче мамче голяма красавица си, пу пу кокошките да те наа..т  Grinning
Мисти,съчувствам ти дано няма повече такива преживявания, но вземи гела все ще помогне!
Риенски кака мини да се отчетеш, че ни е мъка за детенце  Sad

Общи условия

Активация на акаунт