Къде държите лекарствата вкъщи?

  • 2 802
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
В едно малко шкафче в кухнята което е на високо  Peace

# 16
  • Мнения: 3 770
В голяма кутия в шкаф в кухнята.

# 17
  • Мнения: 1 632
В шкафа над хладилника.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 482
В специален шкаф-аптечка.  http://www.dianagr.snimka.bg/album.php?album_id=243395

# 19
  • Мнения: 1 175
И аз в специален шкаф-аптечка.Монтиран е на високо в килера.

# 20
  • Мнения: 4 784
Също като теб, в кутия от обувки, поставена на високо в един шкаф, недостъпна за детето.

# 21
  • Мнения: 3 830
В специално чекмедже и в несесер, който стои в шкаф.

# 22
  • Мнения: 9 483

От една страна точно заради това пуснах и темата.
Гледах подобен шкаф в магазин на ТСМ .Съпоставяйки го с жената от снимката /като р-ри/, онзи е определено по-малък, и реших че няма да събере медикаментите от споменатата ми кутия Mr. Green
А и беше вътре само с една /или 2/ лавици, което означава че за блистерите е крайно неудобно...ще има да ми пааадат по главата JoyИ пак трябва да са в някаква кутийка... Thinking
Реално освен в ТСМ-ите другаде не съм виждала продажбата на такива Diana_gr  твоят откъде е?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 482
Моята аптечка е точно от ТСМ. Достатъчна е голяма. Много е удобна. Беше към 70 лв преди 2 години. Блистерите ги държа в 1 пластмасова кутия без капак на най-долния рафт.
За цената не съм много сигурна.

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 18:58 от Diana_gr

# 24
  • Мнения: 4 380
Не е добре лекарства да се държат в баня при условия на повишена влажност и температура, т.к. са по-склонни да се развалят. Освен това ви отнемат и от полезното пространство нужно за други цели в банята.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 482
Аз не ги държа в банята, а в тоалетната, определено не ми отнема от мястото, влагата не е висока. Не се запасявам с лекарства и поддържам само най-необходимото. Доста се колебах къде точно до монтирам аптечката и накрая избрах този вариант.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 079
В специален шкаф-аптечка, зад вратата на кухнята, поставен достатъчно нависоко, за да не се стига от всеки пожелал.  Wink
Блистерите са в найлоново пликче, отдолу, на първия рафт на едната страна, останалите лекарства са по видове - надписани, за да се знае кое за какво е.  Rolling Eyes
С това ме подсетихте, че скоро не съм преглеждала лекарствата, дали на някои не им е изтекъл срокът на годност. newsm78

# 27
  • Мнения: 8 999
В един от горните шкафове в кухнята.

# 28
  • Мнения: 950
Почти всички лекарства в кутия , в един шкаф в кухнята на високо ,а витамини и хапчета за гърло за смучене по-ниско в едно чекмедже пак в кухнята ,а някои в хладилника !

# 29
  • София
  • Мнения: 958
В два несесера във висок шкаф в кухнята.

Но идеята с панерите много ми допадна и ще се възползвам..... Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт