Отговори
# 375
  • Мнения: 910

Mama_V,честит рожден ден!
Много здраве и щастие!

ето и обещаните снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=93515&pid=9247647

# 376
  • Мнения: 195
Ехааа, mama_v, Честит Рожден Ден! Много успехи на професионалната и непрофесионалната сцена  ти пожелавам! Wink

dess76, благодаря за снимките!  Hug Много харесах всички покупки, браво на теб! И ботушките са много готини, и панталонките, а бодито е направо страхотно! Много ми харесаха наистина, да си ги носиш със здраве! Simple Smile

# 377
  • Мнения: 910
Благодаря! Hug

# 378
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

Да ви почерпя племенника ми днес е именник




Иначе днес продължавам режимния си 6ти ден... утре ми се пада потоп , но мисля да го пропусна , заради многото дни на потоп  Mr. Green миналите седмици !! Менюто днес е закуска активия, банан, голяма зелена салата със сирене ... банан ; вечеря риба със салата Flutter


Giggerotta  да малко е объркваща часовата разлика ... особено като пристигнах бях нощна птица  #Crazy така ще е и като се върна.. дискотеки цяла нощ а през деня спане  Mr. Green  Купувай си токчета... панталончета....лятото къси поли...  Whistling мъжете да му мислят ! Честити покупки  Hug



dess76  честити покупки ... много са готини... На тема намаления  Joy тук на 50 % се мръщим  Laughing поне на 75 % трябва да са  hahaha а като са на 80-90 % е най добре  Mr. Green



mama_V  ЧРД милата да си ни жива и здрава, много щастлива и фина мацка за лятото




Момичета никой ли не иска да пусне нова тема??Понеже ще ни заключат темата като стане 30та страница... аз малко не мога , но ако няма кой ще пробвам да пусна  Heart Eyes

 Hug

# 379
  • Мнения: 910
Аиче, да ти е жив и здрав племенника.
за темата и аз не съм пускала

# 380
  • Мнения: 195
Айче, много поздрави за малкия именник! Simple Smile
За темата - аз бих пуснала, ама хич незнам как да стане...

Айче, а ти май беше много стриктна тая седмица, какви потопи е имало аа? На нас нищо не си ни споменавала май?  Grinning

Момичета, на мен вчера (събота) ми беше свободния ден и познайте какво - цяяяяяяяяял ден ядох мекици...за закуска, обяд и вечеря Simple Smile И пържени картофи...и сладки...и семки... днеска толкова ми е сито, че прескочих закуската...изядох 1 мандарина насила и толкоз, знам че не се прави така ама просто немога повече...
Имам среща с Ипо след десетина дни, ама в тия десетина дни имам 2 или 3 коледни партита...пък на мен волята не ми е толкоз силна колкото на Айчето, и ако ме турят на пълна трапеза става страаааааашно...

А да се похваля и аз - нали ви казах, че ще ходя да пазарувам пак от магазина за бельо Simple Smile Та ето кво си купих, предишния ден си бях взела само с-н с розово, пък сега малко се олях ма кво да се прави Simple Smile

http://picasaweb.google.bg/giggerotta/Tmp?authkey=T0qaBj65eeU#5276960176256487442

# 381
  • Мнения: 910
Гиги, много са хубави,да си ги носиш със здраве!

# 382
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

 
dess76  благодаря  Hug


Giggerotta  при мен проблема е само таблицата с мерките, иначе  мога да я пусна... ще се опитам с тези гугъл док. дано да ги разуча... ако ти можеш ще е супер! Иначе да 6 дни бях без издънки, но предишните седмици  ooooh! Обаче съм си поставила цел до 24-25 да видя 52 кг.  Flutter Много са ти готини покупките  Hug

успешен ден... по късно ще дам отчет

# 383
  • Мнения: 195
Айче, Деска, благодаря!  Hug

Отчет за днеска:
- закуска: 1 мандаринка и кафе
- втора закуска: кафе Simple Smile
- обяд: салата от моркови и маринована риба
- следобедна закуска: кафе със сметанка (тука малко съм в нарушение ама...)
- вечеря: свинска пържола с гъби и домашно винце Simple Smile
Айде вие сте на ход...  Heart Eyes

# 384
  • Мнения: 910
днес трябваше да е потоп,но бях много примерна до преди малко пак сгънах едно "Зайо Байо" -  обожавам го

# 385
  • Мнения: 1 599
малко оплетох режима..
закуска активия; банан ; обяд.. кисело мляко с хляб ... и мъжът ми да му опитам телешките пържоли... та и 1 пържола  Wink ама хайде да кажем , че е било потопа  Joy



ОК аз ще пусна темата пратете ми само на лични мерките  Hug

# 386
  • Мнения: 72
Здравейте, момичета! Simple Smile
Справяте се чудесно, поздравления !!!! Simple SmileБраво, че сте така примерни Simple Smile  Peace
Също да е честит празника, ако има студенти Simple Smile) и ако няма - пак Simple Smile, все е повод за празнуване Simple Smile  Crazy
Аз бях събота и неделя в едно селце до Троян Simple Smile)) иии...... съм горда донякъде със себе си.
Нарушенията ми бяха следните: вечерта на 6-ти, когато се ъбирахме.. единственото, което ядох е 2 домата и едно парче риба, САМО ЧЕ .. рибата беше в тавичка печена и другите искаха да сложим малко олио да не залепнела..  Close Знам, че принципно на тоя режим основното е да няма мазнини.. ама .. Sad ии също едно филенце пилешко - обаче пак така, в тава, с малко олио беше печено.. НО пък - вафли, чипсове, ядки, салати, салами - НЕЕЕЕЕЕЕ  Crazy Crazy Crazy
а .. и другото, с което съм горда - не пих твърд алкохол.. ами само червено вино..ама май дооооста.. тъй че сигурно компенсира това, че не съм пила друго  Laughing
пък в неделя... при най-добро желание, пак направих нарушение, защото ми донесоха зелевата салата, която си бях поръчала на обяд, директно овкусена Simple Smile, т.е. и там имаше олио. Ама тая седмица няма какво да ме провали Simple Smile)))))) Между другото, оцет позволен ли е със зеленчуците?  Thinking
Хайде, това от мен засега.

Въпреки че разрешава по 1 свободен ден, Ипо гарантира за седмица поне килограм свален
 Laughing примерно Simple Smile

# 387
  • Мнения: 12
Добро утро, честит рожден ден на голяма патерица на мама_V, да е живо и здраво името на племенника на Айя
нова тема - мда, трябва да се пусне, аз май бях питала и на кого да пратя бележка с  мерките и килцата
иначе съм горе-долу режимна, но тия дни ми се събра много безсъние и търчане и ме избива на сладко, ама горе-долу се контролирам
свалила съм някакви грамчета, ама са толко мизерни, та не си струва май да ги пиша за успех  Crossing Arms

# 388
  • Мнения: 910
Привет!
Честит празник на всички празнуващи днес!  bouquet
Някъде бях чела, намерих го:
"С оглед по-бързото зареждане на страниците, броят постинги, които се показват на една страница, е намален с 5 бр.
И за да се запази броят на постингите в една тема, то темите вече ще се заключват на 20 стр., а не на 15 стр. както досега."

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 21:40 от dess76

# 389
  • Мнения: 72
Проклетница, всяко грамче си е УСПЕХ, защото си се старала за него:)  Peace
а пък сладкото... опитваме се да го ограничим, ако се издъним - продължаваме напред. Simple Smile нищо не е фатално Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт