Отговори
# 345
  • Мнения: 195
Направо съм за бой,изядох 1 пакетче пръчки "Зайо Байо".
Десинка, не се ядосвай, 1 пакетче не е кой знае какво, като се ядосваш ти се дояжда сладко Simple Smile Така че никакво ядосване!
Айде аз днес също се издъних, ходих на кръчма с колегите... Sad Утре по-сериозно!!!
Лека нощ!  Hug

# 346
  • Мнения: 1 599
Здравейте Ипократки,


 Вече 3ти ден съм режимна... и вече глада намалява  Whistling и апетита намаля  Heart Eyes Днес менюто е : закуска 1/2 активия (тя е цяла ама тук 1 активия е под 1/2 българска  Wink ) 2ра зак.  1 банан; обяд зелена салата ; след обедна зак. банан; вечеря телешка пържола на скара  Heart Eyes това е за днес ! Спорт няма


AwayFromOmelas хубаво е да се спортува, не че се отслабва от него , но тялото ти се стяга и ти се променя формата на цялото тяло... препоръчвам ти да си купиш 1 карта за 2 пъти седмично(или най - много 3 пъти ) за аеробика или фитнес ! Аз така преди като ходех с билетчета все пропусках някоя тренировка, но като си купил карта няма на къде да ходиш  Peace Относно тази мама явно е била стриктна като  hahaha  мен в последните 6 месеца  Joy ! Няма как да стане 1 г. да отслабнеш само 6-7 кг абсурд освен ако не напада често хладилника... Майка за 4 месеца свали 10 кг като понякога не беше стриктна... а  1 моя позната се стопи за 1 г ама не иска да ми каже колко кг са.. но според мен са над 25 ... преди беше сигурно около 80.... сега е около 50те ... на нея на 2-3 пъти и сменяваше Ипо диетата ! Трябва само много стриктно да се спазват : редовното хранене ( да не се пропускат хранения) да хапваш горе долу определените грамажи и да си режимен ... без газирани напитки., без гранулиран чай, без какао и тн Crazy Проклетница  много добре е описала много от нещата особено това за мъжа  Heart Eyes е напълно права  Laughing


anaq ха ха не бързай да се готвиш за почивният ден... още не си го заслужила  Grinning


dess76  аз спортувам от както се познавам ... и по принцип дори и като по - пълна съм имала стегнато тяло ... спорта е много полезен ! Единственото което много не ми се отдава това е тичането ..ужасно много го мразя  Peace


Giggerotta  ей  Naughty .. какви са тези кръчми по никое време а??? Още не са дошли новогодишните празници ... да няма някой готин колега а?? ако е така става  Mr. Green


 Hug Hug


P.S. Момичета не мислите ли че е време за нова тема?? Предлагам и да подновиме таблицата и да впишем новите момичета  Flutter давайте идеи за името... и от понеделник нека някой да пусне нова тема   bouquet



Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 04:19 от Aia

# 347
  • Мнения: 12
Добро утро, кафета и вода
не е лоша идеята за нова тема, мда
на кого трябва да пратя мерките за таблицата?

от днес съм стриктна, надявам се, решила съм да направя пак 13 дни режимни, щотооооо ......празниците вече близко
закуска половин активия, втора закуска банан, за обяд има 1 яйце и 1 филия хляб с домат, после ще видим
дано не нападна някой шоколад
абе защо все така ми се прияжда сладко след като съм обядвала или вечеряла - не знам  #Crazy #Crazy

# 348
  • Мнения: 910
Здравейте!
Гиги,аз затова си легнах че сигурно щях да изям и нещо друго,а ти хайде днес без издънки. Peace
Аиче,аз пък хич не съм спортна натура Embarassed.Искам да те питам нещо:Пиеш ли Л - карнитин
(бях чела че помага за топенето на мазнините) или нещо друго преди тренировка?
Проклетницаа, напоследък и на мен много ми се яде и огладнявам много бързо,така не съм била досега.
Нещо ми се губят Пуки и Жули?

# 349
  • Мнения: 12
Проклетницаа, напоследък и на мен много ми се яде и огладнявам много бързо,така не съм била досега.

не знам какво става пак, уж цикълът ми не наближава, а пак съм като ламя
не стига, че на обяд изядох 2 филии хляб вместо една с домата и яйцето, ми и на всичкото отгоре половин час след това 2 круши, а по-късно и ябълка
и сега пак ми пристъргва  smile3515
ще видим до довечера как ще е ...

# 350
  • Мнения: 72
Здравейте Simple Smile
аз съм режимна.. Simple Smile))
само че днес станах в 12  Embarassed и съответно закуската ми беше към 12.30.. обядът в 4.. и сега следобедната закуска ще се падне в 8. Чудя се дали да ям вечеря?  Thinking
а между другото.. на мен грамажи не са ми дадени. Примерно само знам, че пилешката пържола трябва да е около 150 грама.. и всякаквото месо там - също. А салатите/зеленчуците в какъв грамаж ги приемате?
Освен това.. аз за закуска нещо имам ЦЯЛА активия, май Ипо се е притеснил, че няма как да се захрани т'ва туловище с половин  Laughing Grinning

# 351
  • Мнения: 1 599
Здравейте милички,


 Аз 4ти ден вече съм на режима и няма мърдане  Party даже и бонбоните и сладките не можаха да ме изкушат днес Wink Където ходя на курс по английски всеки път м/у часовете има почивка с голяма маса с ядене... е аз си взех грозде и кафенце и дори не погледнах чипсовете , сладкишите и всички изкушения  Whistling Така менюто днес : закуска 1/2 активия ; 10.30 ч. грозде обяд кисело мляко с 1 ф. черен хляб ;  закуска 1 банан ... за вечеря ще хапна 1 салата  Flutter



Проклетница  ако някой се съгласи да пусне тема може от понеделник да сме с нова тема ама трябва и име да измислим .. аз малко съм зле с връзките който се правят затова не искам да я пусна аз  Heart Eyes Ако това са ти издънките си ОК... по - добре 1 плод повече (или 1 филия) от колкото 1 шоколад  Laughing така, че не се нервирай



dess76  преди пиех Л - карнитин, но сега не. Не мога да кажа дали помага или не  newsm78 не съм забелязала тогава да съм сваляла по - бързо! А иначе нас от малки ни задължаваха да спортуваме от училище... народни танци, бойни изкуства и тн... явно от там ми е навика за спорта  Peace



AwayFromOmelas  еми взимаш 1 чиния за салата (нали знаеш какви са малки  Laughing ) и това е 1 салата... ако пише голяма... малко повече  Wink  Браво за режимноста


А къде се изгубихте другите девойки а??? Само ние ли ще гладуваме?? Хайде всички на режимите  Hug

# 352
  • Мнения: 72
Ая, мерс Simple Smile)0
на мен днес ми беше трети ден, но само с 3 яденета. РЕших да не вечерчм по нощите. Така че: закуска, 1 активия (абе това мн ли е?  Thinking ); обяд, пилешко филе+един домат, големичък  Blush ; следобедна закуска: 1 круша и 1 мандарина (дали е добре да са два различни вида плод, в листа пише "два плода по избор"  Thinking )
вече се чувствам малко по-лека.. кантарът е 1.50 кг надолу. Simple Smile смятам уикенда да го карам само на алкохол :Д ..
Момичета, а сиренето обезмаслено ли трябва да е? и какво ще рече малко парче. Аз снощи изядох 40 гр.
Лека на спящите Simple Smile

# 353
  • Мнения: 1 599
AwayFromOmelas  по принцип те съветвам 2те плодчета да са еднакви а не различни ако са дадени 2 ... за активията 1 е ОК  ... относно алкохола не знам какво ти е казал Ипо... но можеш през ден да си пиеш по 50-100 гр  ракия, водка или каквото пиеш.. или 150 мл вино ... не се лишавай от алкохола... за да си го наваксваш събота и неделя  Wink Ипо е казал ,че може ! Браво за минуса 1.5 кг за 3 дни е супер ... (даже е много) 1 малко парче сирене е все едно 1 кибрит  Crazy
Аз съм от будните ако имаш въпроси питай Laughing

# 354
  • Мнения: 72
мерси много! Simple Smile
ми аз май с моите 40гр 2 кибрита погълнах Wink Смятам за утре да е обезмаслено. А тоя кг .. аз просто съм на неестествено високи килограми.. т.е. има няколко 3-4-5, които ту ги махам, ту качвам, но като кача, ми е ужасно Simple Smile
за алкохола специално не го попитах, той ме пита дали обичам. Казах да.. ама не присъства в менюто ми .. а събота заминавам за троян да празнувам осми.. така че просто няма да мине без пийване. Ще огранича другото ядене минимално.. Simple Smile и след празниците правя, както ме посъветва - карта и фитнес Simple Smile  оф, много искам някога да си облека пола, мамка му Simple Smile
ая, мерси за отговорите

# 355
  • Мнения: 1 599
AwayFromOmelas естествено, че ще си пийнеш на 8 ми (даже Ипо дава на празниците малко да кръшка ме от режима )  Wink аз реших, че няма да пиеш по принцип през седмицата а само събота и неделя... много съм   Mr. Green .....  А за поличката... стриктна до лятото и ще видиш какви фиданки ще бъде ме... Flutter

# 356
  • Мнения: 195
Където ходя на курс по английски всеки път м/у часовете има почивка с голяма маса с ядене... е аз си взех грозде и кафенце и дори не погледнах чипсовете , сладкишите и всички изкушения  Whistling
Айче, ти ме разби!  #Crazy А уж се борели със затлъстяването на нацията! Нема да отслабнат скоро с това отношение  Joy Ама така да изкушават хората между почивките е много гадно беее...  Thinking Браво на тебе, мило, ти си супер!!  Hug Нека си се тъпчат като искат с чипскове и сладкиши, ти си яж грозденце мммм!

Аз съм гоооре-долу в режим...отчет за вчера:
- закуска: 1/2 кисело мляко и кафе
- обяд: 3 кюфтенца (малки), салата доматки и краставички
- следобедна закуска: 1 ябълка и кафе
- вечеря: 2 домата, 1 кебапче и малко сиренце, 1 банан

малко се олях с вечерята, ама бях много гладна...

dess76, ти как си пиле? Изкара ли добре вчерашния ден? За L-Carnitine-a - и аз съм го пила, ама...както каза и Айа - не съм забелязала да има некъв ефект...ма доста хора го хвалят...незнам...ама аз го пиех в "Ерата преди Ипо"  Joy , когато се чудех кво да правя и се хвърлях от една идея на друга и нищо не помагаше...та някак си нямам хубави асоциации като стане дума за L-Carnitine...

Вчера спортувахте ли? Мен една приятелка ме води на салса, изпотих се леко, но иначе не се натоварих особено...народните танци са 3 пъти поне по-тежки като натоварване...но иначе е гот де Simple Smile весело...

mama_v, а ти къде се скри ей! я бързо на отчет!  Hug

# 357
  • Мнения: 12
Добро утро, кафета ....
чета, нощните мацки сте режимни.....
а пък на мойто синче снощи му донесоха една кутия мини - вафлички и аз изядох няколко
не че бях гладна, ама лакомия, бе майната му, ще се дисциплинирам лека-полека
нова тема е добре, обаче аз половината присъстващи изобщо не ги мяркам вече, да рече човек, че като почнах аз да пиша и народа си би камшика  hahaha hahaha
и вярно не  е честно така, само ние да си седим тука гладни и зли (поне аз де) ....
абе кога ТОЧНО апетита си заминава
аз с това честото и малко похапване съм като звяр бе ...... #2gunfire #2gunfire
все гриза нещо и все гладна  hahaha hahaha
или е от мрачното време и ниското ниво на ендорфини  Crossing Arms Crossing Arms

# 358
  • Мнения: 195
или е от мрачното време и ниското ниво на ендорфини  Crossing Arms Crossing Arms
Хахаха днеска няма да е мрачно времето както изглежда, дано ни помогне поне малко в овладяването на тоя пусти глад Hug

# 359
  • Мнения: 910
Привет,момичета!
Аиче, това е много хубаво,че още от училище са ви карали да спортувате,а иначе поздравления за волята. Peace
AwayFromOmelas , приятно изкарване.
Гиги,изкарах го без никакви прегрешения, тази седмица съм много примерна(не мога да повярвам,че това съм аз),така не съм била от доста време, даже си мисля и да нямам потоп до Коледа,но да видим дали ще издържа.Като гледам и ти се справяш добре,само така Peace
За спорта вчера си направих упражненията и 20 мин на кроса,днес ще съм почивка.
Аз също се чудя още за Карнитина,тъй като досега не съм пила нищо друго освен чая на Вита Голд за отслабване.
Проклетница,чак пък зли, я виж какви сме добрички и примерни. Wink,виж гладнички сме си от време на време.
мале че ферман написах
Лек и успешен ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт