Отговори
# 330
  • Мнения: 1 599
Добро утро момичета,


Да ви почерпя с   и  и да ви пожелая приятен ден... за мен понеделника мина идеално  Heart Eyes


 Успешен и диетичен ден!!

# 331
  • Мнения: 910
Добро утро и от мен!
Aia, благодаря за кафето и закуската Hug
а за коремните(много съм зле Embarassed)правя клипчето само 1 път на ден, без повторения
Mama_V, и аз като се сетя че идват празници и какво ядене ще падне ooooh! и не знам дали ще мога да я удържа пуста лакомия.
AwayFromOmelas , ако си стриктна ще има какво да облечеш Peace
Лек и успешен ден!  bouquet

# 332
  • Мнения: 219
Добро утро момичета! Да ви се похваля,че първият ми ден мина успешно без прегрешения newsm44. Започвам диетата на 70 кг. (ух,че срамота) целта ми е 60 кг. доста трудно ще ги сваля тия 10 кг.,но важното е, че съм амбицирана. Извинявайте за въпроса ама нещо не ми е ясно като минат тия 6 дена и на седмия тоест в неделя си е свободен ден,а следващия понеделник се повтаря режима така ли или има нещо различно newsm78  И друго да ви питам мога ли да си продължа с кафето вита голд или трябва да е обикновенно.

# 333
  • Мнения: 12
Добро утро
хех, честити рижими на новите мацки
Айчо, стриктна съм аз, така искам да съм по-лекичка, лелеееееее .....
а имам такава фина костна структура, дали и аз ще мога да стана мацка, да се видя поне веднъж така, с моите вече навършени 32 .... Crossing Arms Crossing Arms

пфу, ма няма са оставям на такива пораженчески мисли - глад, бач и кльощавеене .... hahaha hahaha

успех на всички днес, дръжте се, изхвърляйте сладките и ногу воля пожелавам

# 334
  • Мнения: 72
благодаря вии Simple Smile
аз току-що приключих с активията, та да видим.
а как спортувате? гледам, пишете си за някакви упражнения. Може ли да споделите, защото аз много искам да си създам навика да спортувам.

# 335
  • Мнения: 195

гиги къде си??? не кръшкай от строя  Peace

Хайде момичета стриктни.. няма да се излагаме Hug

  bouquet


Айче, мило, как само ме познаваш  Hug Аз чета ма нещо немога да изкарам и един ден кат хората и затова не пиша...Нещо тия дни след прегледа не върви и не върви Simple Smile Кат се похвалих и го ударих на провал, ужасна съм! Вчера следобед ужасно огладнях и като нямаше откъде да си купя плодове, се натъпках със солети и фъстъци...и ме заболя корем и ми стана лошо! Ама като съм прасе, нека ми е  Rolling Eyes
А ти незнам как се чувстваш на 55 кг, ама на снимките изглеждаш супеeeeeeeр, да знаеш, аз все се каня да ти кажа Simple Smile 
Оф, айде днес и аз да се отчета, може пък и да помогне Simple Smile

Закуска - 1 кафе
Втора закуска - 1 кафе, 1 ябълка, 1 шок. бонбон... Wink
Обяд - чакаме го да дойде...

Айде момичета, сериозни!

# 336
  • Мнения: 23 271
Ха привет и от мен,Странно,но факт:споделения режим засега работи. Simple Smile

# 337
  • Мнения: 72
Мацки, дадено ми е тук няакво ПЛОДОВО кисело мляко. Аз принципно не съм особен фен на киселото мляко.. таа.. активия ли се имап редвид или има други плодови кисели млека?
Аз днес си бях стриктна, като изключим, че вечерта само салата зеленчуци, без месо.
А спазвате ли лунната, когато сте на този режим или не е препоръчително Simple Smile

# 338
  • Мнения: 1 599
Здравейте милички,


  Аз съм си режимна  Whistling днес минах през магазина и си купих това от което имам нужда. Ето и менюто закуска банан; обяд 2 варени яйца (който ми замениха пържолата ) след обедна закуска 1 активия ;вечеря 2 варени картофи със зелева салата  Heart Eyes  спорт 10 мин на пътеката , 20 мин на крос тренажора, 150 коремни


dess76 това е достатъчно... по нататък ще увеличаваш повторенията.. прави ги 3 пъти седмично  Peace


anaq  ако си стриктна за 3 месеца и са изчезнали 10 кг от твоето тяло  Peace Относно почивният ден когато започваш за 1 път диетата караш от 1ви до 6ти ден после 7мият ден започваш диетата отначало (от 1-6 ) и 13тият ден реално ти е свободният ден в който можеш да ядеш каквото искаш. Единственото условие е да ядеш пак през 3-4 часа да не изпускаш хранене. По нататък всеки 7ми ден ти е свободен... моя съвет е умерено хранене и яж каквото ти се яде ! Пий си кафето (вита голд... ) ама не знам дали има въобще ефект това и дали не си даваш само парите Peace



Проклетница  хайде да не говорим за години ... аз съм на 29  Mr. Green пък се чувствам още на 18... браво за режимноста .. ще видиш как след 1 месец ще ти падат панталонките  Mr. Green



AwayFromOmelas  аз ходя на фитнес въпреки, че аеробиката много повече ми харесва особено при Злати... а ние коментирахме коремни преси  http://vbox7.com/play:c500421d хубаво е да се спортува .. и да се пие много вода! Обикновено като Ипо ти прави режим те разпитва за вкусовете ти и ако не обичаш мляко не ти дава. Да това плодово мляко може да е активия или каквото си решиш плодово млеко.. ако не обичаш го замени с плод  Peace Аз не спазвам лунната диета понеже не мога да не ям нищо.


Giggerotta  остави на снимките аз знам как да се обличам , че да изглеждам по слабичка  Laughing ама нищо не ми става срам и резил  Rolling Eyes обаче от 2 дни съм стриктна! А ти ... никакви такива... хайде почвай от утре


 Hug Hug
 

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 02:56 от Aia

# 339
  • Мнения: 72
Aia,благодаря много за отговора Simple Smile Много искам да си създам навик да спортувам, ама да видим кога ще се пресрамя да отида на фитнес... или да се запиша на нещо.
Отчет: вчера си бях режимна.. и днес мисля, че ще е така. засега съм на един чай и една ябълка Wink
момичета.. дано съм се насочила към правилния режим, защото една мама ми сподели, че за цяла година стриктно спазване е отслабнала само 6-7 килограма. Оф, не искам да започвам всичко със съмнение. Ще видя до рд-то ми (20ти февруари) какво ще стане.. Simple Smile
А между другото, мислите ли, че тоя режим е по-бавен от Дюкан, защото на мен тези двата ми изглеждат изключително сходни (поне моят).. разликата е само плодовете и активията.. та си разсъждавам.. че това тогава би трябвало да действа по-бавно.. ама ебати, аз на Дюкан за 12-13 дни бях отслабнала 1 кг.. ако това е още по-бавно.. аз в близките 2 години слаба няма да се видя  Laughing Thinking
Приятен ден на всички. По-късно ще се отчета. Simple Smile

# 340
  • Мнения: 12
AwayFromOmelas, не съм ходила при диетолога, просто щото живея на другия край на България
обаче се отслабва, вярвай ми
няма начин с тези калории
на всичкото отгоре режима е еднообразен, повтарят се храните през 6-те дни, а когато няма разнообразие, организма привиква и не усвоява цялото количество приемана храна
плодовите млека и активията са за раздвижване на метаболизма, иначе казано да не те лепне запек  Mr. Green
и честото хапване също, писано е тук неведнъж, ако пропуснеш, озверяваш и после няма спиране
поне аз съм така
другия ключов момент е слабоволието, от което всички в един или друг момент ревем, ама няма начин - хора сме, жени де, и сладичкото си е изкушение огромно  hahaha
всичко се оправя с шоколад, знаем  Joy
другия вариант да си стриктна и негладна е нов мъж - това между другото го препоръчвам на всички, действа адски разпускащо и тонизиращо, да не говорим за стимула  Grinning Grinning
глей как съм се раздрънкала от сутринта
отплеснах се, ама от цялото дрънкане исках да кажа, че ако мацката е била стриктна, няма начин да смъкне 6-7 кила за година, пък може и толкоз да е имала да сваля .........
6 кила се свалят за месец и половина, и то при превишаване на количествата и здраво лапане в свободните дни - слушай кво ти пее радиото .......
а ако както казва Айя внимаваш и не прекаляваш дори и в свободните дни, на рождения си ден трябва да си мацка
и аз иначе много хубаво си говоря и раздавам акъл, ама инак не знам откога не съм имала цял-целеничък ден без прегрешенийце ................. #2gunfire #2gunfire

# 341
  • Мнения: 219
Aia мерси за разяснението  bouquet да знаеш как се бях засилила в неделя да разпусна ама сега разбрах,че чак на 13 тия. Е,няма много да се разпускам де, че да не са напразни двете седмици труд Grinning Да се отчета,че не съм съм се отклонила от пътя и съм режимна.

# 342
  • Мнения: 910
Здравейте!
Проклетница, кви са тез приказки за години(важно е на колко се чувстваме),че се сваля по трудно така си е ама нема да се даваме. WinkТо май с теб сме набори?
Айде и аз да ви дам малко кураж:
Аз също не съм ходила при Ипо,но си харесах един от режимите и го започнах,но от 21.01. до сега съм имала доста прекъсвания и не само за седмица - две, а и по месец,започнах от 75кг, а сега съм 62кг.,но определено последните килограми се свалят най трудно.
Аиче, ще те послушам за упражненията Peace,защото аз хич не разбирам,започнах да спортувам чак след първото раждане за около 2 месеца сега след второто вече активно,че положението беше плачевно.
Гиги,как е ?Няма издънки,нали?
Успешен ден! Peace

# 343
  • Мнения: 12
Дес76, то ясно, че няма да се даваме
и ако си 76, мда - набори сме
възрастта ни е разкошна, обаче на 20 хем лапах, хем не дебелеех, ако ми скимнеше да сваля някое килце - просто се ограничавах малко и готово
сега е зор .............
ми кво пък - за 10 месеца 13 килограма са си фактор
аз сега съм 74, ако стана 62 догодина знайш ли кво гадже ще съм - почти като на 18  smile3532

ама трябва, и спорт си трябва (за това пък откъде намирате време, не знам)

# 344
  • Мнения: 910
Направо съм за бой,изядох 1 пакетче пръчки "Зайо Байо".
Проклетница, 76 набор съм Peace
ми кво пък - за 10 месеца 13 килограма са си фактор
аз сега съм 74, ако стана 62 догодина знайш ли кво гадже ще съм - почти като на 18  smile3532

ама трябва, и спорт си трябва (за това пък откъде намирате време, не знам)
то щеше да е за по малко време,но много ми бяха прекъсванията и за доста време, а и като остават все по малко и все се дъня

Общи условия

Активация на акаунт