До тези, които ползват детска кухня - за менюто

  • 2 253
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 129
При нас всъщност понеделник е постен....а да и фрикасе правят...както и картофено пюре с пилешко вътре...или без....
Друг минус на държавната са им разфасофките
супа 160, второ и десерт по 190....в смисъл...за 10-месечно са ок...ама над годинка ти идват малки...но те отогварят, че това цялото е храната за един обяд....ама моя 2 различни манджи на едно ядене отказва да яде...или е супа или второ.

# 16
  • Мнения: 252
А и ние го делим едното на  обяд, другото на вечеря, крама за следобедна закуска. Ама как го разфасоват не знам, като погледнеш бурканите еднакви пък количеството се раминава ( става въпрос за едно и също ядене)

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ние сме към частна ДК.
Доволна съм много. Не се е случвало яденето да се повтаря.
Единственото което не ми харесва е, че яденето е прекалено пасирано Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 607
Аз вземах храна от кухнята на детската ясла. Менюто беше много разнообразно, с 1 постен ден, май понеделник беше. Храната не беше пасирана, нямаше подправки, само сол и зелении. Имало е и пуешко и заешко. Доста се доближава до менюто на Angel_Dust.
Не съм вземала от частни кухни, нямам наблюдения.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Вече не взимам вече от кухня и съм забравила какво точно имаше, но си спомням, че наистина беше разнообразно менюто.Със сигурност аз такова разнообразие в къщи не мога да предложа.
Взимах от държавна кухня (то в Бургас не знам да има частна все още де  Laughing )

# 20
  • Мнения: 1 763
В нашата кухня готвят един път в седмицата постно ядене, веднъж риба, в останалите дни пилешко и телешко. Супите са пилешка или телешка. Десертите са кремчета, грис. Аз не държа да яде десерт, не го давам самостоятелно, а след супата, когато вече се е понахранил и не го изяжда целия. Не пасират храната, режат я ситно и синът ми се научи да я дъвче, от което съм много доволна. Слагат зелени подправки на супата, някаква мазнина на манджата.

# 21
  • Мнения: 6 274
Записвам се да следя, че след 2 седмици и мен ме чака същото и вече май почвам да се отказвам от тази кухня, която ни е до блока. Само искам да попитам тези мами, които взимат от частни кухни - коя е по - добра, според вас ? Аз май се колебая м/у "Ози" и "Хер бебе".  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт