БГ МАМИ, ДАЙТЕ СЪВЕТ

  • 4 429
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
де да се шегувах. Доста по-голям е. На 24. Не съм го питала дали е търсил помощ, защото не сме говорили на тази тема. Confused

# 16
сам е свършвал. с жена иначе никога, ама никога. и аз така реагирах. изумих се Shocked

# 17
  • Мнения: 606
С жена - никога? Пита ли го дали не е... гей? И как правите секс? Аз веднъж те попитах? Докато му се разтреперят краката и после пада по гръб ли? Става ли му? Нищо не казваш, а питаш.

# 18
става му. Правим какво ли не. Накрая след няколко часа му писва. Свирките не помагат. Нищо не помага. Не мисля, че е гей. Харесва си жени.

# 19
  • Мнения: 606
Няма какво да питаш повече. Трябва му някакъв лекарски съвет. С празни приказки няма да свърши.

# 20
  • Мнения: 25 620
Питай го дали не пие нещо - хапчета за задържане на ерекцията, някакви други, каквито и да са. Някои медикаменти май дават такъв (д)ефект.

# 21
  • Мнения: 606
Няма да си признае, ако пие за да я впечатли или изобщо за да свърши работа.

# 22
Едно време е ходил много на фитнес, но не ми е казвал, че е пил хапчета. А и дори да е така е било отдавна. Знам, че му трябва лекар, обаче как да кажеш на някой, с който току що си тръгнал, че е за лекар. Мислила съм си, че в мен е причината, но защо досега никога не е свършвал? Просто за пръв път чувам такова нещо.. newsm78

# 23
  • Мнения: 194
Сега сериозно.

Моя позната също се е натъквала на такъв екземпляр.
Е...., на финала го заряза де.

Щом не е свършвал по - принцип с жена, значи наистина има нужда от специализирана помощ.

Лекар Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз не разбирам, това за теб ли е проблем или за него? Защото ако е за него, сам ще си отиде на лекар. Пък на теб какво ти пречи? newsm78

# 25
  • Мнения: 25 620
Добре де, на теб лично какъв ти е проблемът, че не си чувала за такъв случай досега ли? Е, вече чу.
Ако връзката ви те удовлетворява, включително и сексуално, какво го мислиш? Ако него нещо го притеснява, ще се обърне към лекар. А може и да се е обръщал, но да не ти е казал - не е длъжен.
Ти нали си свършваш? Или предпочиташ обратния вариант?

ПП Анна, писали сме по едно и също време едни и същи неща.  Laughing

# 26
За мен не е проблем, просто искам и на него да му е хубаво. Не мисля, че е причина да го зарязвам, но това си е сериозно. Той много се сдухва всеки път и нищо не говори.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 388
Да се консултира със специалист е най - доброто решение.

# 28
  • Мнения: 980
А дали не му трябва пръстче в дупето? Thinking

# 29
А знаете ли с какъв по-точно лекар. Психолог или нещо друго. За да може да се свършва сам, значи не е някакъв физически проблем.

Общи условия

Активация на акаунт