Рицарки на Бялото кантарче 12.10.2008 - 19.10.2008

  • 18 301
  • 522
  •   1
Отговори
# 15
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мими, честита  рожба и на теб  Hug.... Ако се върнеш по-назад ще видиш и специалните ни пожелания за малкия юнак  Heart Eyes
......По принцип сме най-доволни от ниско въглехидратни режими, във всичките им вариации...

Аз , въпреки залитанията ми към по-екзотично звучащи заглавия на диети,  в дълготраен мащаб съм най- доволна от ВМ-НВД. Има малко смятане на калории, обаче като разнообразие и траен ефект си мисля за него като за  най-удачен режим и  за предстоящите зимни месеци ......
С него свалих и над 20 килограма за една година.....

http://spidersport.com/

ей, тука с любезното съдействие на Госпойцата, можеш да прочетеш още работи по темата

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322819.0


 Сега видях, че на линийката пише 11 дена от раждането.... Та се сетих, че тогава Тонимирка ни зарадва с благата вест, че имаш рожба, а сега и тя вече е мама и надниква вече в темите.... Как си лети времето........ Crazy

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 11:52 от Арбанашка кокона

# 16
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
ДЕНЯТ Е ПРЕКАСЕН, НАЛИ?
Госпойце, всичко най-прекрасно, по-малко колики и повече и добри помощници. Ако има нещо - питай, тук сме!
Мими, да ти е жив и здрав рожденика, лек пубертет и бързо да излизаш от дупката! Там е мрачно, тъмно, а навън такова слънце е пекнало ...
Корсе, да се оправяш! Обърна ми се сърчицето с първите думи, после и аз се смях, та се наместих. Ама стискам палци по-бързо да ти минават болежките!
Луш, ти не ги ли светна или се наслаждаваше на момента?  Mr. Green
Евич, и всички останали, дето не са безумно далеч от Плиска! Имам две мероприятия в сряда, като между тях мога да си домъкна четирите букви някъде в района за обяд, кафе, питие в приятна компания Hug
Миле, за работата - стискам ти палци! Тук един познат реши да си смени работата, защото не го пускаха да излезе в отпуска. Веднага намериха кой да го замества, за да си я ползва.
Дени - що само дзак и беж  Crossing Arms
Зетче, повод имаш да прехвърлиш задачите на другите, щом не си го направила до сега Mr. Green
Силви, не можа ли и ти да дойдеш на това обучение, а, А?

Щъкито щъка някъде, най-вероятно след щъкчо. За Голди всеки петък се оглеждам, ама няма. Хъфи чете от време на време, но не пише. Добре е. Тедка прави снимки....
И Айя чакам да каже "Отивам при щерката, кой иска - да се видим!", Били също зачезна, надявам се, че не се е случило нищо лошо и при нея...
В сряда мога да скокна към 11:30 - 12:00 къмто Плиска. Има ли някой, на който тази дестинация не е безумно далече?
Ама засега само по кафе да пийнем

П. П. МимиСофия, драго ми е да те видя в такова настроение  Hug
Първо се оправИ - от операцията, да свикнеш с "дневния режим" ... има време. Засега само с количествата внимавай

# 17
  • Мнения: 1 142
За бързичко да се включа и аз.Честито на мамите,да са им живи и здрави рожбите.само радост да им носят.
На адаша да и е жив и здрав пубера и хубаво бъдеще да има.На всички много целувки и прегръдки.Хайде стига толкоз,чао от мен.

# 18
  • Мнения: 1 183
Мими, честита рожба и на теб! Да сте живи и здрави и много послушни!
Режима, Коконка вече ти е отговорила, аз бих ти препоръчала Дюкан, или ниско въглехидратния, огледайги и реши кое ти е по-лесно. Колко килограма имаш да бориш?
ДжеДи, на обучанието нямаше как да дойда, защото те тръгнаха вчера следобяд, снощи спаха в Боженци, днес е обучението и веднага тръгват наобратно. И да бях дошла нямаше кога да се видим и реших да си спестя претрепването.
Отивам да хапвам.
А вие?

# 19
  • Мнения: 5 873
Ко прайте фе? Laughing

Гледам мамите с малките бебоци се появили.Много ви се радвам. Hug 

Корсичке,много си добра в паданията,признала съм те. Grinning HugОздравявай. Hug

Мимисофия,можеш да се ориентираш към 3 фаза на Дюкан-става за кърмачки.И все пак -внимавай с диетите. Naughty

Аз ходих пак на д-р-пуснаха ми кръв и урина,следобед ще видим какво-що.... TiredПисна ми. Close

И аз хапнах-омлет с гъби,яйца и екскуиза...ммммм. Crazy

Всичко добро и лек ден ви желая. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 17:59 от Ванчето

# 20
  • Мнения: 1 183
Ванче, ти още ли не си оздравяла?!? Бързо да го направиш ти пожелавам!

П.с. Момичета, забелязвам че не ми брои публикациите, знаете ли каква може да е причината?  newsm78

# 21
  • Мнения: 697
silvyy имам да сваля поне 30 кг. В момента съм +2кг отпреди да забременея. Само дето и тогава си бях +30  Embarassed

Ванчето аз не кърмя. Малкия е изцяло на АМ. Предполагам в този случай бих могла да спазвам всеки един режим.  newsm78

Бързам да започна с отлабването понеже нещо нямам апетит и ми се иска да използвм момента Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 1 642
Включвам се за малко.

Само за протокола и за Дани - близката ми среща от третия вид беше осъществена минути преди да посетим едно хранително-питейно заведение. И точно поради тази среща консумацията на високо и нискоградусови питиета беше сведена до минимум, въпреки опита ми да се анестезирам чрез тях  Joy Joy Joy

Ех, таланти, таланти ......  Whistling Whistling Whistling Crazy

МимиС радвам се, че си отново сред нас. Според мен на този етап е достатъчно да ограничиш сладкото и тестеното, дай възможност на организма да се съвземе от секциото, пък след месец се хващай пак на хорото - ВМ-НВД ми се струва най-подходящо в този случай или наистина трета фаза на Дюкан.

Изчез...

# 23
  • Мнения: 13 768
Привет Laughing

Хайде и аз да се запиша, пък току виж отслабна Joy

Разни млади майчета са се появили Hug да са ви честити синчетата отново и само да ви радват  bouquet
И не се плашете, постепенно ще влезете в крачка Peace

МимиС, не бих те посъветвала да бързаш с диетите. И бременността и преходът сега са голямо натоварване за организма, само диети ти трябват. Изчакай няколко месеца да се регулират хормоните и тогава. Сега, както Ж те е посъветвала, следи количеството и качеството на храната, избягвай захарта и белия хляб. Колко кг. си качила на себе си?
Прочетох Peace

Другото Мими, обсебеното - що ревеш? Щото ти е пораснало вече момчето или щото още не достатъчно та да го пратиш по широкия свят Wink Да ти е жив и здрав, дано лошото остане зад гърба му вече и стягай сили, щото много зор те чака с този тийн  Joy Hug

Силви, разкажи къде бяхте? И на мен ми се ходи по турските курорти, та събирам информация за догодина. И какво се обучават твоите хора newsm78 не са ли научени вече Mr. Green

Дени, ела за по-дълго Hug Как си?

Джопче, Joy То хич не е за смях, но добре го разказваш Hug

За всички Hug

# 24
  • Мнения: 1 183
MимиСф, все пак си само +2 от бременността, което е супер постижение! Ще ги свалиш, но може би наистина е по-добре малко да поизчакаш да се успокоят хормоните.
Пиле, бяхме в Алания, област Анталия, в този хотел: http://www.profi-tours.bg/more_turcia/pochivka_v_alanya/ananas_hotel_alanya.html
приличен е хотела, макар че малко пресилено са му дали четири звезди. Организацията беше доста добра. Турската туристическа агенция беше Тез Тур. По мое мнение по-добре е да се гледа хотели с над три звезди, защото всички които бяха в тризвездни хотели не бяха доволни, да не кажа че имаше и много недоволни. Времето беше супер топло, ставаше идеално за плаж. От коментарите разбрах, че в Мармарис водата е по-студена с около 5 градуса и е за по-активна почивка - за дискотеки и заведения. А Анталия е за по спокоен отдих. Много е красиво!

# 25
# 26
  • Мнения: 1 183
Коконке, благодаря!
Пак съм го изтървала това, ама май е ново  newsm78 преди като че ли ги отчиташе Laughing
Пиле, няма значение отчитането, просто ми стана любопитно  Grinning

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 15:21 от silvyy

# 27
  • Мнения: 13 768
Какво значение има отчитането newsm78 Награди раздават ли Mr. Green

Напускам ви. Не, че има кого особено Joy
До довечера  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 147
Какво значение има отчитането newsm78 Награди раздават ли Mr. Green

Напускам ви. Не, че има кого особено Joy
До довечера  bouquet
Joy Joy Joy
Обядвах режимно, сега пия кафе и исках да си попиша ...,ама няма никой newsm78 Hug
..и аз не рзбрах, за какво отчитане става въпрос newsm78............ Hug
Хайде лека вечер и от мен!

# 29
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0

Зетче, става въпрос за бр. на публикациите, които имаш в Бг-Мама, от които зависи на колко ЛС имаш право ......

Аз да се отчета до тук. Половин ябълка, 200 гр. кисело мляко 2% с 2 л. овесени трици и една с ленено семе, няколко ореха, малко луканка и печен зелен боб. За вечеря съм си намислила да си правя зелена салата с печена червена чушка и моцарела, дресинг от зехтин и балсамов оцет с малко чесън.



Общи условия

Активация на акаунт