Рицарки на Бялото кантарче 12.10.2008 - 19.10.2008

  • 18 345
  • 522
  •   1
Отговори
# 450
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Асе, имаш ги палците. Hug

# 451
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!
Стискам палци за Асса.
Излишно е да казвам, че не съм спала добре Tired.
Поне на вас пожелавам добър да е денят ви  bouquet!

# 452
  • Мнения: 1 143
Мариетке,спокойно мила.Детето ще се оправи,най вероятно ,ако има проблем да му сложат очила.Моя големия син на 4 години му сложиха.И аз като теб се притеснявах как ще бъде в градината,дали децата ще му се смеят,но всичко мина добре.Сега поне има пластмасови плаки,а аз тогава поръчах диоптъра от стъкло.

# 453
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
палцестискане на Асса
Зетката , Корсата, Таира , литъл ,Еви , Съни ,Пипи и всички останали ( да не изброявам  )  да дойдат и да кажат как са .
Слънчев ден

Откога чакам почивните дни да са слънчеви - познайте какво ще правим с моториста     Flutter

# 454
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Асе, имаш ги плацтите  Hug
Роси, добре вървят тренировките. Много ме зареждат. Лошото е, че не мога да ходя два пъти в седмицата. Рядко успявам да го направя. Много ми е далече от работа и като се позабавя малко и става много късно. Хубавото е, че знам че правя нещо за себе си.
Мариетка, и аз мисля че ще го израсте. На моята братовчетка малката беше така и трябвата да ти кажа, че вече го няма проблема - а е минало само една година, сега е на две годинки. Въпреки всичко кажи кога ще идваш във Варна, да организираме нещо. Аз другата седмица, може би ще идвам до Ресен на сбор - още не се е решило със сигурност. Ако идвам ще ти се обадя да се видим.

# 455
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Идвам да черпя. Не че са миналии десет години от деня на сватбата ми, обаче имаме голям шанс догодина да ги стигнем безаварийно  Simple Smile.....



Асе, стана ли работата? Дано имаш късмет  Peace

 Tired А пък ми е едно подутоооо. Вярно, че чакам МЦ, ама уж ям правилните храни, внимавам с калориите, движа се много, вечерям рано, пия вода. Уф, ама  хич не ми харесва тази работа.....

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 10:05 от Арбанашка кокона

# 456
  • Мнения: 1 934
Здравейте!!

Честита годишнина на Коконката още 100 по 10 да празнувате много да се обичате и уважавате!
Палци за Асса!
Мариетка записа ли час!Не се доверявай на едно мнение търси още ако кажат че е нужна операция!Подкрепям напълно Роси,ЗА ЖАЛОСТ МНОГО ЛЕКАРИ ПРЕДЛАГАТ ОПЕРАЦИЯ ЗАРАДИ ПЕЧАЛБА!изпитала съм го на собствения си гръб преди 1.5 един ортопед"голям специалист" ми каза че спешно детето се нуждае от операция и на двете крачета.След 2 месеца обиколки и събираНЕ НА МНЕНИЯ ОТ ДРУГИ СПЕЦИЯЛИСТИ СЕ ОКАЗА ЧЕ САМО ТОЙ Е НА ТОВА МНЕНИЕ ЗА ОПЕРАЦИЯ и на детето му няма нищо!
Така че мила много внимавай и търси повече мнения!

# 457
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Прекрасен ден, прекрасни дами!
И твоят, Мариетке, що само нашия? Щото вчера не сте натиснали Андри да му капете капки в очите, пък после да се задзвери в таблото и се чуди "Онова на среща дали е същото, като онуй, що мама писа с батко в тетрадката?  newsm78  " Как ще ти каже коя буква е там? И с картинки май имаше, ама от 2 метра как ще познаете къде точно сочи с пръстче, ако питаш къде е зайо или каквото там има? Или той сам трябва да казва името на нещото, посочено от теб, ама без да се разсейва с другите? То на бебето, освен да му се радваш и да пробваш дали ще проследи с поглед нещо, друго не се сещам да може да се направи като хората.
Все пак, като сте решили да ходите до Варна, нека я направим тогава отложената среща там, хем на Грахончо здраве да носите, на майка му и на всички видни Рицарки в областта!
И за Асса, и за всички - стискам палците и пускам пръскачката на положителните емоции!  Hug
Аз вчера се преборих с едни трупани дълго отрицателности, днес почвам начисто с другите задачи!
Успешен ден!
П.П. Честита Годишнина, Кокон! Още много заедно, и все по-щастливи!

# 458
  • София
  • Мнения: 1 642
Тъй, прелит и недочет..... ама да каж...

Мариетоу хич не тормози детето, нищо му няма. Сега малко история. Аз лично в цялата си прелест бях кривогледо дете, малко кривогледо, дет само доФтора го видя, но достатъчно за да ме боли глава във втори клас от очите. Хем кривогледа, хем далекогледа - е да ме виждаш сега да нося очили, да съм кривогледа в момента а А А Ай стига ве. Носих очила две години, ама нали знаеш от трети до пети клас как ми се носеха, а бяха грозниииииииииииииииииииии, мани се и неудобниииииииии, пак се мани  ooooh! и това по гладните години дет и да искаш очила да купиш ниенте брато. Та искам кажа, че ги носих кат официална дреха на голям празник от старо време, демек хич ама почти никак. И ей на израстнах си го.

2. Калина спретна същото изпълнение сега това лято - едното око с леко ленив нерв и главоболие. И... най-големия ужас, тя гледа таблото и не вижда, а аз виждам - еми каквато майката, такава и дъщерята, айде сега и тя е с очила за четене, а февруари сме на преглед за следене на развитието - прогнозата - до една-две години да се оправи напълно. Сети се дали Калина си носи очилата  Mr. Green

Та мисълта ми е - не се впрягай, а вярвай на дофтурите. Рано му е на детето, те самите очни нерви не са толкова стабилни и кривенето си е нормално - това пък го знам от педиатърката. Ари, добре си е Анди  Peace

В този ред на мисли - Калина прави нещо като гастрит и колити, знам ли кое - а и има ларингит м момента. Ще се върви по лекари пак  ooooh! ама тоз път с изследвания при гастроентеролозите,тюх.

Ари ще ви дочитам и отчитам по после, че нещо затънах от работа. Додах да рИка за Мариетката само

# 459
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Стократ да ви се връща с добро палцестиса!  Hug  Стана работата - добри са ни изследванията. Ух, още една камара мятам от плещите. Благодаря ви.

Дани, честита ви годишнина! Още много пъти по толкова и все така заедно! Истинското заедно, което имате днес - този дар от съдбата да ви грее още дълги години!   bouquet  Ще се почерпя, разбира се - единственото сладичко питие, което прилагам в тържествени поводи си предложила - как да откажа, а?  Hug 

Мариетке, недей, мила. Не се изтормозвай излишно. Че и мъника поема, няма начин. Спокойно, все още не е сигурно, че има проблем. Уф, после знаеш ли колко ще се възстановяваш? Питай ме сега - втора седмица съм извън всякакви релси. Пази се и нацелувай малкия Рицар!

Ами това е засега. После може пак. Нещо пропуснах ли? Нямам много време, съжалявам  Hug

# 460
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
ДодОх само да видя на Ассето как е минал зора - браво, Ассе Hug
Корсе, много ме развесели твоята история - дано и Мариетка да олаби малко, като я прочете.
Кокон, още много пъти по 10 (или 9) години да изкарате заедно, все като кокона да се чувстваш, носена на ръце от любимия! Имам едни клиенти, които скоро си празнуваха 50 годишнина от сватбата - толкова са сладки, като ги гледаш, все са заедно, като мартенички и много се обичат - личи им от километри - като тях да сте! Hug
Чудо, мисля си, дали да ни пуснеш някъде снимки на коремчето, от което се оплакваш? Дали всички го виждат голямо и отпуснато или само на теб така ти се струва, защото обичаш съвършенството? Няма нужда да има глава над него, ако искаш да си анонимна.  Hug Не че нещо, ама по 200 коремни преси на ден и да няма резултати, друг спорт и при тези кила... Друга идея, която ми идва, е да намалиш количеството храна на ядене, т-е- да ядеш същото, но на повече хранения. Възможно е, без да има нещо за коригиране, понеже си мъничка, пълното коремче да се вижда повечко, отколкото, ако е при някоя метър и 70-80 висока дама.
Мишелин, вярно, че кучешкия живот в наши дни е за завиждане... ама нали като го вземем хайвана да го отглеждаме и да му се радваме, си е отговорност... Мъж ми след нощна го разхождал 40 минути - сега е пльоснат на пода и спи уморен(Шаро, не мъж ми - последният си спи в спалнята hahaha). Не му се ядяло на Шаро - ми как да му се яде, като снощи ме врънка 3 пъти за манЖа, и аз давах ли давах!  Joy
Айде хубав ви ден! Тук изгря слънцето и след вчерашните 5 градуса максимални - аз пях в колата - искам си есента, не ща зима, и кой ми взе есента и я отнесе - мъж ми рече - Оня Големият от горния етаж (така викат на Господ тука -  bowuu The Big Man Upstairs). След което се разпях - Гоооосподииии, дай си ми есентааааа! и други глупости. Обаче днес е слънчево, не вали и разправят, че щяло да стигне до 24 градуса, което аз много не го вярвам, щото е адски студ и съм пуснала печката, ама може пък да стигне поне 15 следобяд - кой знае? newsm78

# 461
  • Мнения: 13 827
Честита годишнина на Арбанашката  bouquet Още много години да сте заедно, да се обичате и да се подкрепяте в трудните моменти! (изпълненията на Елито имам предвид Joy)
Нещо в унисон с това, дето ни е сбрало


Чудо-чуденце, на колко си години? Коремчето може да е резултат на многото коремни преси. И със спорта, както с всичко останало, не трябва да се прекалява. (Имаше някаква диета, помните ли, където точно опровергаваха нуждата от много коремни newsm78 И даваха Бритнито за пример, как не трябва. Сещате ли се?)
Погледни темата за Стефан Чанг - има няколко добри идейки за свиване на талията.
Протеини и белтъчини е едно и също - месо, риба, мляко и млечни, яйца.
Въглехидратите са зърнените, плодовете, захарта.
А по принцип, във всички храни има от всичко в различни комбинации. http://www.zdravoslovno.com/

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 13:58 от птица

# 462
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мерсиииииииииииииии за поздравите. Направо не мога да ви опиша колко приятно сте ме разчувствали  Hug


Чудо-чуденце, на колко си години? Коремчето може да е резултат на многото коремни преси. И със спорта, както с всичко останало, не трябва да се прекалява. (Имаше някаква диета, помните ли, където точно опровергаваха нуждата от много коремни newsm78 И даваха Бритнито за пример, как не трябва. Сещате ли се?)

ей тука има за Бритни

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=116872

# 463
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Кокон, честито  bouquet! Много, много любов!

Силве, само да дойдете и да се не обадите, ще се сърдя, да знайш!

Благодаря на всички за думите  bouquet. Попивам ги.
Ама кривенето си е факт, на живо се вижда, на снимка няма как да се улови. Всичките ми молби и цялото ми сърце е обърнато към това да мине от само себе си, но съм длъжна да направя най-доброто, което за  момента е преглед от специалист по тези проблеми.

Та, на 15 ноември сме във Варна. Ще се радвам да се видя с колкото може повече рицарки.

# 464
  • София
  • Мнения: 1 642
Хайде пак привет народей!

Кокон Честита годишнина - още дълги години да се обичате, уважавате и разбирате, да те търпи мъж ти се развейваш по нощите с приятелки из чуждите градове и да пийваш вино  bouquet  bouquet  bouquet  Mr. Green Всичко най-хубаво  Hug

Гледам обсъждали сте храненето на чаветата - е, мойто пек си яде добре, търси си манЖи и т.н., ама ей на това не ни спасява от стомашните проблеми. Ето как стоят нещата и в моя дом по отношение на храненето: щерка на щадяща диета със съмнение за гастрит и гостродуоденит (нещо си на дванайсетопръстника), която набива предимно картофи, оризи и бели хлябове и всичко варено или печено; баща диабетик с наднормено тегло - вечно на диета и кат малко дете налитащ на сладко; майка - тя е единствената нормална - която си хапва от всичко по малко и също гледа да се храни здравословно и аз - мен ме знаете нещо средно межжду ВМ-НВХ и Дюканстване във втора постоянна фаза, а от време на време и РХ (а бе ЮХ с една дума). Аз съм против маргарина, нашите - против маслото, имали висок холестерол; аз съм против подсладителите, баща ми ползва заради диабета. А бе весела къща  Joy Joy Joy Добре, че майка ми не работи та ни гледа и ни угажда на капризите  ooooh! Whistling

И друго имаше, ама не помня. Айде за мене си после ще пиша, че сега изчез.....

Общи условия

Активация на акаунт