Рицарки на Бялото кантарче 12.10.2008 - 19.10.2008

  • 18 343
  • 522
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 14 121
Коконке, честита годишнина и от мен! Винаги да сте щастливи и влюбени!!!

# 481
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Литъл, палецът го имаш от мене!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 482
  • Мнения: 1 479
Привет, момичета и от мене! С режима съм добре, уча , бачкам и не смея да пиша на работата какво се случва! Ще се престраша някой ден!
Честита годишнина на Кокончето! Дълги години да се обичате!
Не съм изчела всичко! Мариетка, да те поуспокоя - на времето правиха операция на очите на дъщеричката на нашия кум, че беше доста разногледа и всичко се оправи!
Между другото кума ни се занимава със сервиз на медицинска апаратура за диагностика на очи и познава много очни лекари, ако искаш пиши ми на лични и ще питам къде е най-добре да отидете!

# 483
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Blush Още веднъж  ви благодаря за поздравите  Hug

Литъл, имаш палец и от мен  Hug

Кафето ще го намерите тук http://video.google.com/videoplay?docid=-7596397951946966583&hl=bg


 Thinking Днес ритуалното теглене ще го прескоча. Виж тичането няма. Още малко да напече слънцето, хващам Елена и потегляме навън.  Hug

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 08:05 от Арбанашка кокона

# 484
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Литъл, от мен палцестис  Hug 

Снощи направих мазало с яденето. Каквото въгленово имаше - ядох го. Даже не ми стана тежко  Mr. Green  И ... кантарът тази заран леко надолу. Да се не начудиш. Знам защо ме преследва въглена, но не знам как кантарът, при толкова изядено ще е толкова благосклонен.  Thinking  Сега още 2-3 дни и после всичко ще си е по местата.

# 485
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!
Палец за Литълчето Peace!

Будна съм от 4 и 20 Whistling.
Две перални извъртях и прострях, сготвих - супа борш с каквото имаше - зеле, карфиол, моркови, лук, праз и картофи.
Изчистих. Пия второто кафе и чакам малкия да стане да изчезваме навън - тук е супер топло.
Иначе вече се опитваме да говорим - снощи в магазина умори всички от смях, опитвайки се с възторжени викове "Тап! Тап!" да докопа половинка хляб от витрината. И награди продавачката /лелка на средна възраст/ с едно нежно "Кака" Laughing.
Иначе напоследък обича да пее "На-но-на" - не ме питайте обаче, незнам какво означава.
Калоян има 6 по четене - ха-ха-ха, та той чете от 5-годишен. Днес са на "автобусна разходка" до Царевец - т.е само ще го обиколят, без да слизат от автобуса. Мдам, мързи ги колежките, не се пънат като мене Thinking.

Гледах прогнозата до 15 - около 13 градуса го дават, така че ще се разходим с кеф из Варна.

# 486
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Прекрасен е денят, нали?
Литъл,

На 15.11., във Варна, кой ще може да се появи?
Мариетке, нашата госпожа каза, че няма да бърза с четенето, да не си създавала предварителни впечатления, всички да вървят заедно. Май все пак е накарала веднъж децата да прочетат по нещо, но само един път. Има и не можещи, та - до тук засега с четене. По математика са на 0. За днес - един час в училище. Посрещнала ги е госпожата от занималнята, дори не знам дали нашата ще дойде. Но иначе децата много я обичат, грабнала ги е, води ги за нослетата където трябва. Невероятно спокойна жена и непрекъснато повтаря "Спокойно, по-спокойно"

# 487
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета! smile3558 smile3558 smile3558
Коконке, честита ти годишнина на патерица и мен!    bouquet  bouquet  bouquet
Мариетка, ще се чуем до 15.11 за да се доуточним за кафето. Не го пропускам да знаеш. Май не съм ти дала новия си телефон  smile3506 сега ще ти го пусна на лични.
Аз да се оплача - задържам яко. Играя си с едно кило, през ПЗ нагоре, през П го смъквам и толкова.
Литъл, палцестис имаш  Grinning
Хайде приятен ден на всички!
П.С. jd   да не би и ти да си тук на 15,11? newsm78

# 488
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от мен!!!

Мариетка много работлива и ранобудна браво! И на Калоян браво за 6-цата само такива да ти носи!
Литъл палци и за теб!

# 489
  • Мнения: 2 331
Добро утро!
Литъл, палци!
Браво на детето,Мариетка!Все така д ви радва!А за Андриан, аз бих постъпила по същия начин, като теб.Ще се моля и вярвам, че ще го израсте, но ще потърся няколко компетентни мнения.
Кокон, честита годишнина, на патерици!
АЗ вече съм в ритъм.Мъжът ми-горе-долу, че наобяд е на стол.За днес-свински бут със зеленчуци и пилешки дроб с лук и домати.Ще гарнирам със сирене, кашкавал, маслини или пълнозърнесто хлебче.Ще видим за какво ще имам апетит.
Хубав ден!

# 490
  • Мнения: 59
Здравейте, прекрасни!
Минавам набързо, че работа ме чака  Grinning
Коконке, честита годишнина! Все за ръчичка да се водите и да се обичате!
Асса, и аз имам проблем с омазняването на косата. От както се помня. Мия косата максимум през ден, по-често всеки ден.
Лятото всеки ден я мия и оставям така - да си съхне. За това много държа да ми е "лесна" прическата - с пръстчета, мачкане в движение....
Зимата се налага да ползвам сушоар и мисля, че това е една от причините. Много често поради липса на време хуквам с мокра коса и на снежно време, после съжалявам, разбира се.
При мен добър ефект дават и някои по-смели мерки - боядисване или къдрене. И при двете ефекта е докато трае боята или къдрина. Прибягвала съм към тези неща, когато и без това съм си наумила промяна. Но някой път тази промяна искам и точно поради омазняването на косата.
По повод наелектризирането - малко балсам. По-малко сушене. Или ...извади си ръката от контакта  Laughing
Имаше още...
Литъл, палец за теб  Hug
Днес не ми е красив ден. Не се чувствам хубава, искам да се прибера и да се скрия от света. Имам идиотски бритон. БрЕтон или брИтон - трябва да  проверя newsm78. Подходяща съм за Хелоин само. Пък работа.....
До скоро  Hug Hug Hug

# 491
  • Мнения: 4 806
Таира, благодаря  Hug  Аз практически не ползвам сешоар. Не ми харесва, а и страшно ми наелектризира косата. Само в най-крайни случаи. В момента я мия през ден. А може това да си е нормално пък, а аз съм се наглезила, но определено през лятото си беше съвсем добре, не ме ядосваше Simple Smile
Днес вече ядох. Добрата новина е, че гладът не ме тормози вече толкова. От ден на ден става все по-добре. И знаете ли какво? Ще почивам този уикенд - как да не се похвали човек, а?  Hug  Много се радвам, че и времето ще е хубаво, а ще сме извън града. Супееееер!
По този повод - пожелавам ви хубав уикенд, повече слънце и чист въздух, никакви ядове (Мариетке, да се успокоиш малко, ок?!) и ... режим, ако  и доколкото е възможно.   bouquet 

# 492
  • Мнения: 59
Не е много по темата, ама е петъчен  Laughing
"Вървял си Кумчо Вълчо из гората, но по едно време го обзело неудържимото, зверско желание за секс. В този момент към него се търкулнала медената питка. Щом го зърнала веднага занареждала:
- Аз съм медената питка, три пъти замесена, два пъти опечена, от прозореца търкулната, по пътеката пързулната, от Зайо Байо избягах, От Кума Лиса - също. И от тебе ще избягам, Вълчо.
Вълкът:
- Аз само да те разбера от къде говориш..."

Забелязвам напоследък, че както се появя и вие изчезнете.  Cry

# 493
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето ме тук.
Обещавам да се проуспокоявам Crazy.
Ассе, аз си мисля, че е от честото миене - на много места съм чела, че така се измива защитния слой и се уврежда косъмът. А и също, че не бивало да се използва шампоан за мазни коси, защото е много агресивен, а за нормална. И аз такъв ползвам.

А тук е лято - 25 градуса.

ТаираJoy hahaha Joy

# 494
  • Мнения: 1 479
ехоо и от мене, не знам дали на 15  ноември ще мога , че не е определена точната дата за  изпита по английски!
Ядох броколи и пих вода, сега излизам!

Общи условия

Активация на акаунт