КГБ = Клуб на Готините Баби - 44

  • 29 826
  • 585
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 549
Здравейте момичета.Във Варна вече се скри слънцето. Cryизлезе слаб вятър и се опитва да ръми дъждец.
Гъбка и аз съм тук.Току що излязох от банята и....да ва видя кой,какво  е писал. Joy
Вече си имам декоративни възглавници-50/70 Joy
Вчера дадох и поръчка за перде .В събота ще ми е готово.
Отивам да хапна нещо ,че ми премаля .Ще хвърлям по оченце,за да не изтърва нещо Joy
Днеска нищо няма да готвя/мъжът ми е решил да ме води на Китайски ресторант/ и ще съм само при Вас.. Joy
Доби,на Практикер,Бриколаж проверих те ли?Аз като ходих имаше интерестни неща.

# 526
  • Мнения: 77
Здравейте, мили мои!
До сега нямахме интернет- то голяма скука! За втори път ми се случва да напиша и тъкмо да го публикувам и нета изчезва и всичко се изтрива. Ядове!
Макар че имах доста работа, прострях една пералня, пусках прохосмукачка, стирка, изпържих готови шницели, и все проверявах- няма интернет и това си е! Най- после дойде!
Колкото съм работила за днес стига, сега ще си обърна внимание на мен, че от 17ч. съм на рожден ден на приятелка. Ще празнуваме в заведение-"Годзила", на центъра. Купихме й хавлия-халат за баня в розово- банята и е в розово, от плочките, та до сапуна и шампоана. Но по-важно е че ще се съберем! По единично сме се виждали, но заедно шестте не сме се събирали от лятото!
Навън доста се заоблачи, не съм слушала прогнозата, но може  да завали. Макар да сме с кола, неприятно е като вали.
Отивам да си нахраня хората и да действам, но до 16ч. съм тук.


# 527
  • Мнения: 2 017
Танче - все много се трудиш! Grinning Hug Дано  някой ти го оценя! newsm78
Добре е ,че имаш и развлечения! Приятно ти изкарване на рожденния ден! На женските партита  обикновено  е весело и приятно.
Аз имам доста братовчедки - първи Grinning и сестра ми,та от време на време се събираме  и си правим купон !Половинките отдавна са се отказали да присъстват на нашите купони ,защото просто сме им събрали очите Joy Joy Joy
Жалко ,че се събираме рядко,защото не живеем  в един град!

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 14:19 от gabkata

# 528
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
И аз хвърлям по едно око,а иначе съм в градинката.Днес по не ми спори,абе схваната съм от всякъде.Фенчо предлага той да копай,но му нямам доверие за луковиците.Ще бъдат разсадени веднага Joy.Нали съм свободна жена,ще си покопая за удоволствие hahaha hahaha hahaha
Мале,сама си се навивам.
Танита, и да питаш приятелката, за Оная Пейкаааааааа Joy.Весел празник ти желая.
Е,като седна тук,питайте ме дали ми се става за градинката аджеба. Simple Smile

# 529
  • Мнения: 77
Гъбке, нищо никой не ми признава! Стефан се наобядва и седна пред ТВ с чинийка с 4-5 мини вафлички, попитах го защо не ги изядеш на масата, до одеве съм размятквала прахосмукачката, а той- ти не ядеш ли където ти се яде, пред компютъра например. Идва ми да ги зарежа, ама къде да се дяна! На Витоша например! Ха, ха, хааа...
Ние с приятелките ми сме от Варна- в моя квартал сме три, една от центъра, една от кв.Левски  и сестра ми от Възраждане, ама пак със зор се събираме- все някоя има нещо дето я спира. От деца сме расли заедно и като се изпоженихме се разделихме. Има още две сестри, и петте сме баби, без сестра ми. Ще им разкажа за Балани и за предстоящата ни среща на Витоша. Само здраве да е!

Фурийче, кой знае дали стои още пейката в Морската градина, то било отдааааааавна!
Мерси за пожеланието , надявам се че ще ни е весело както винаги. 


       ДО СРЕЩАТА ОСТАВАТ ДЕВЕТ ДНИ!

# 530
  • Мнения: 5 001
Яяяя,ама има писано бе... Hug Hug Hug Hug
Аз сега мога да видя какви сте ги сътворили....
Танче,весело изкарване следобяд...
Добче,който търси-намира....Все ще намериш твоите неща в някой магазин.... Hug

Зиче,стига чисти бе...Дане изтъркаш нещата много,че ще изтънеят  Joy Joy Joy Joy

# 531
  • Мнения: 23
Здравейте! И аз пошетах, пък излязох с една приятелка на кафе, после пазарувах за вечеря, послле хапнах.
Абе мотам се май доста. Оставям ви и бягам да празня чували! Laughing
Танитка - весело изкарване на празника довечера! Hug

# 532
  • Мнения: 5 001
Малка порцийка смях....

Пътува жена в претъпкан автобус. По някое време се сепва и почва трескаво да си рови в чантата и да изброява:
- Яйцата, чадъра, перуката ...., ох всичко е тук
Пътува, пътува, но тъй като е препълнен автобуса тя продължава да е неспокойна и пак си проверява чантата:
- Яйцата, чадъра, перуката, всичко е тук.
При поредното пребъркване на чантата си, чува възбуден мъжки глас до себе си.
- Г-жо, престанете да ми бъркате в панталона. Яйцата, чадъра, перуката са тук, но вие сте си забравили чантата...

# 533
  • Мнения: 7 446
                            И аз като всички ви  Laughing хвърлям по едно око,а иначе приспах Неда /не иска да спи в яслата/ че като ме беше затормозила "дядо" та дядо. Sick А той днес има няколко дела и го няма. Sick Накрая викам "ей,сега ще ти го нарисувам"  Mr. Green отговора е "няма пишеш дядо" /то за нея рисуването е писане  Laughing/.Нахраних Ран,че и той седи в къщи и него приспах и сега от 13.30 съм из игрите на компа и ви следя. Wink
                            Фурийче,ако не можеш да насадиш всичките луковици донеси няколко за моето деди  Mr. Green той ще ги насади и за още ще пита. Laughing
                            Мастърче,уби ме с тоя виц. Joy Joy Joy
                            Марси,по спокойно бе,мило.Ще изчистиш.И аз съм се размечтала за продължаване на ремонта ,ама....когато тогава. Laughing

# 534
  • Мнения: 2 017
Мастърче  smile3532

# 535
  • София
  • Мнения: 4 179
Мастърче , супер виц  Joy

Мая, беше ли на бала? нищо не казваш. Четох, че е било много на ниво.

# 536
  • Мнения: 77
Мастерче, Марси, благодаря за пожеланията за довечера!
Минах през банята, лакирах си ноктите, чакам да изсъхнат и пиша по-бавно.
Мастерче, около теб е винаги весело, много вицове знаеш! Приготви ли китарата за Морени?
Наближава "от Витоша по-високо нЕма!


    newsm44 newsm68 Two Hearts  girluu nuts newsm41 bg

# 537
  • Мнения: 5 001
[ Приготви ли китарата за Морени?
Наближава "от Витоша по-високо нЕма!
[/b]

   
Еееее.....Танче,няма да нося китара! По цял ден тука свирим,пеем...На Витоша ще дойда да се поразтоваря,да си поприказвам,да се запозная с всички с които не съм виждала....Така,че китарата ще почива!  Joy Joy Joy

# 538
  • Видин
  • Мнения: 961
Уффф, най-после ви прочетох!
Здравейте,милички! Hug

Дидиа, лека му пръст на свекърт ти и Бог да го прости! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Честито кола на щерката!Да си я кара със здраве! Peace
Джучка, дано майка ти закрепи положението и се почувства по-добре! Hug
Шпунц, радвам се за Оля!Дано от тук нататък няма повече проблеми и роди едно здраво бебече! Hug
Деси, стискам палци за операцията на Калина и на майка ти!Късмет! Peace

Браво на Ран и малкото Габче!Важното е че вече са добре и могат отново да лудуват Simple Smile

Мастерче, с този виц ме закова напарво! Hug Joy

Танче, весело изкарване на рождения ден! Hug
Аз правя супа топчета и седнах да ви прочета.Дени пак го повтаря вируса и отново му е лошо.
Майсторите почти свършиха, тази вечер за последно ще идват и край. Flutter
Аз довечера пак ще липсвам, че свекър ми прави 60 години и сме у тях на юбилей Simple Smile

На всички други-Жабче,Зиче,Яжка,Мими,Янче,Гъбка,Марси,Мая,Римар,Айша,Фурийка,Моничка, Доби,Диди,Светле, много целувки! Ако съм забравила някой, злото да го забрави!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 16:37 от Жаклин

# 539
  • Мнения: 549
Мастерче,страхотен виц. Joy
Жаки,весело изкарване на юбилея.
Желая ви лека и спокойна вечер.
целувки и прегръдки на всички.

Общи условия

Активация на акаунт