Big Brother Епизод 4 - Първи номинации за изгонване от къщата

  • 54 926
  • 3 074
  •   1
Отговори
# 3 000
  • София
  • Мнения: 11 127
Само за Самието знам,че се е изпотрепала - вече няколко пъти пада, за Марти и аз не знам какво му е.

МамИто да не пада нарочно, един път ОК, но няколко ...  Wink

# 3 001
  • София
  • Мнения: 1 891
Сори за оффа, ноооо

Славчеееее, изчисти си пощата, ако ти се гледат бебешорски снимки !  Laughing  Flutter

# 3 002
  • Мнения: 7 914
Сори за оффа, ноооо

Славчеееее, изчисти си пощата, ако ти се гледат бебешорски снимки !  Laughing  Flutter
славчета е във върна връща се утре... пиши утре в темата Peace

# 3 003
  • София
  • Мнения: 1 891
Аааа, добре !  Peace

# 3 004
  • Мнения: 0
Марти си изправя косата с пресата, с Ивето клюкарстват за бои за коси, поддържане и гримове. Фильо, дядята и Косьо слушат и черпят мъдрост.

# 3 005
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Само за Самието знам,че се е изпотрепала - вече няколко пъти пада, за Марти и аз не знам какво му е.


Нали снощи, като беше отвън със... забравих коя Crazy той се оплакваше, че от студеното ще хване бяло течение... Laughing Laughing Laughing

# 3 006
  • София
  • Мнения: 15 490
Цецо си говори сам: Знам,че хората,които гледат това уникално шоу са достатъчно мъдри да преценят кой от нас двамата заслужава да остане!

 Точно заради тези негови думи ще се прежаля да му покажа колко съм мъдра.Да не се пише много хитър и да се опитва да ме манипулира.

# 3 007
  • Мнения: 124
Иванина прави прическа  на Марти с пресата ,говорят си за руси коси и бои.
Марти го болят сливиците.
Марти:"Утре е деня на страшният съд!"

# 3 008
  • Мнения: 1 318
Нали снощи, като беше отвън със... забравих коя Crazy той се оплакваше, че от студеното ще хване бяло течение... Laughing Laughing Laughing
Joy hahaha

# 3 009
  • Мнения: 0
Ива коментира решението на ББ да им остави пресата и гримовете: "Аз съм сигурна че нарочно ни ги оставиха, щото изглеждаме като изроди!" hahaha

# 3 010
  • София
  • Мнения: 723
Само аз ли чух снощи като Манол каза на Ема, че познавал Жоро и са били в една компания  newsm78. Може пък да съм била в шок от на дядо Иван танците и да ми се е замъглило съзнанието  Mr. Green. Тъй като никой не го е коментирал, реших че може да не съм разбрала, въпреки че съм 100% сигурна че го чух ....

# 3 011
  • Мнения: 0
Само аз ли чух снощи като Манола каза на Ема, че познавал Жоро и са били в една компания  newsm78. Може пък да съм била в шок от на дядо Иван танците и да ми се е замъглило съзнанието  Mr. Green. Тъй като никой не го е коментирал, реших че може да не съм разбрала, въпреки че съм 100% сигурна че го чух ....

Сериозно??? Аз това съм го пропуснала - това да не е било когато клечаха на пода и си говореха Еми, Дани и Ивето и Ема им разказваше за свалката с Жоро и ревността на Марти и Вили? Странно... то верно че света е малък и и двамата са от София, ама защо не са казали по-рано ако наистина е така?

# 3 012
  • Мнения: 124
Ива голяма ресане и дърпане  Sick Ужасна гледка
Сега пък се чува как и къркорят червта  Sick

# 3 013
  • Мнения: 7 914
Сега пък се чува как и къркорят червта  Sick
като ти къркорят червата какво правиш, за да не къркорят? newsm78.. че  използваш  Sick- емотикон Thinking

# 3 014
  • Мнения: 124
Сега пък се чува как и къркорят червта  Sick
като ти къркорят червата какво правиш за да не къркорят? newsm78.. че  използваш  Sick- емотикон Thinking
за първи път гледам на живо и много натурално ми идва Stop

Общи условия

Активация на акаунт