Пиратски / моряшки сандък ???

  • 3 789
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Esscape,ползвам тяхна секция от 3 години,а това лято обзаведох стаята на щерката с техни модули(гардероб,бюро,легло,секция и т.н.).За момента съм доволна.Като материал не е нещо кой знае какво(все пак моите са от най-ниския клас,което си е чисто ПДЧ),но като дизайн и сглобка са много добри(до милиминка пасва всяка част при сглобяването).Ама за толкова пари...толкова!А иначе BRW имат и високи класове,които обаче са доста по-скъпи.Там съответно и материалите са с друго качество.

# 16
  • Мнения: 2 439
В Мосю Бриколаж мисля, че съм виждала. А за какво точно ще го ползваш? Синът ми има, но е сувенир, той си колекционира предмети на морско/пиратска тематика.

# 17
  • Мнения: 824
Мерси,Marida!

# 18
  • Мнения: 768
Мерси на всички за отговорите.  bouquet

В Мосю Бриколаж мисля, че съм виждала. А за какво точно ще го ползваш? Синът ми има, но е сувенир, той си колекционира предмети на морско/пиратска тематика.
Мисля да го ползвам като ракла, в която да прибирам завивките от леглата например.

# 19
  • Мнения: 1 008
Аз също си търся такъв сандък,за да прибирам завивките от леглата,както и чаршафи и завивки,които не се използват в момента.Някой виждал ли е във Варна-в Бриколажа не съм обръщала внимание  newsm78
Ето това има в Явор ма е скъпичко
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=15 … subcat=&show=

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 15:39 от Вероника-

# 20
  • Мнения: 3 621
В магазин ZONA има различни големини.

В Бургас ли се намира? И дали знаеш горе-долу цена?
Аз като ги разглеждах имаше три големини , и най-високата цена беше 180 лв.

# 21
купих си такъв от магазин за сувенири,които продават на едро -гр.Варна.Намира се в  района на жп гара-имаше  и комплект тройка сандъци .

# 22
  • Мнения: 1 008
Благодаря Листенце-аз май се ориентирам към ратана и ще потърся като остане време -знам до Образцов дом такъв магазин. Simple Smile

# 23
можеш да провериш и по ул.Пирин -/и там съм виждала сандъци /около магазините Мартинели има един за всякакви джунджурии  -повечето по мое мнение са боклуци:),но понякога има и добри попадения

Общи условия

Активация на акаунт