Как се изправихте на крака след изневярата?

  • 17 361
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 565
КаЛей, на сърцето не можеш да диктуваш, дори с големи усилия.
Но нагонът може да се контролира, стига човек да иска, не сме животни. 

Тези с "едното бързо" за мен се прави от безотговорни хора, които нямат грам мозък и не се интересуват от семейството си.

# 61
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
Тези с "едното бързо" за мен се прави от безотговорни хора, които нямат грам мозък и не се интересуват от семейството си.

познавам такива с "едното бързо" но нито са безотговорни, нито са без мозък, нито са незаинтересовани за семейството си ...
нещо не ти е вярна констатацията.

# 62
  • Мнения: 385
И аз смятам, че може да се случи някакво залитане, без това автоматично да означава, че човека не си държи на семейството. Случват се тези неща, никой не може да ме убеди, че при брак продължил 10 години и повече, не е кръшнал или поне не го е помислил. Ако до сега не е, може би ще го направи в един следващ момент. Абе де да знам, не че подкрепям изневярата, но е факт, така че каквито и моралисти да се изправят срещу това мое твърдение, аз го отстоявам.

# 63
  • София
  • Мнения: 368
Но в този миг той ме загуби.. престана да бъде "единственият"..
Много тъжно, много тежко, невероятна болка..., но животът трябва да продължи!

# 64
  • Мнения: 46 565

познавам такива с "едното бързо" но нито са безотговорни, нито са без мозък, нито са незаинтересовани за семейството си ...
нещо не ти е вярна констатацията.


Не знам какви са ти познатите, но щом за 5 мин. кеф са готови на наранят най-близкия си човек, с риск това да разбие семейството и децата им да растат без единия родител, за мен това е безотговорност и нито бих им имала доверие, нито бих могла да ги уважавам (дори да не съм засегната пряко) Peace

# 65
  • Мнения: 1 726
Цитат
Не знам какви са ти познатите, но щом за 5 мин. кеф са готови да наранят най-близкия си човек, с риск това да разбие семейството и децата им да растат без единия родител, за мен това е безотговорност и нито бих им имала доверие, нито бих могла да ги уважавам (дори да не съм засегната пряко)

Абсолютно съм съгласна Peace

# 66
  • Мнения: 2 448
Последното от което зависи уважението ми към някого е с кого прави секс.

# 67
  • Мнения: 46 565
Последното от което зависи уважението ми към някого е с кого прави секс.

Не конкретно правенето на секс, то е просто едно от действията, които показват доколко можеш да разчиташ на един човек и доколко може да му имаш доверие, щом мами и наранява най-скъпите си хора, осъзбавайки, че това може да му струва скъпо, какво отношение мога да чакам аз, съвсем страничен човек Rolling Eyes

# 68
  • Временно
  • Мнения: 788
Последното от което зависи уважението ми към някого е с кого прави секс.
Дори и този някой да е твоята половинка ли? newsm78

# 69
  • Мнения: 1 726
Цитат
Последното от което зависи уважението ми към някого е с кого прави секс.

Дори и този някой да е твоята половинка ли?

Ако слушаш pasinet трябва да не спираш да уважаваш мъжа си, докато той чука разни пачи , а да седнеш и да видиш къде си сгрешила ти, щото ти си виновна за така стеклите се обстоятелства.  hahaha
Тя разбира се, говори не от собствен опит, понеже на нея не може да и се случи подобно нещо

# 70
  • Мнения: 2 448
Последното от което зависи уважението ми към някого е с кого прави секс.
Дори и този някой да е твоята половинка ли? newsm78

Дори и да е той. Аз не го притежавам, свободен е да прецени за своите действия.
Може да ме нарани, но от начина по който е направено зависи дали мога след това да го уважавам или не.


Много хора, на които съм смятала, че мога да разчитам са ме разочаровали, както и приятно са ме изненадвали индивиди, които твърдо съм смялата за ненадеждни, несериозни и безотговорни.

Сексът не е мерило за останалите взаимоотношения.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Защо навлизате в спор без да сте изневерявали или да са ви
изневерявали? Вижте заглавието на темата. Sunglasses
Положете малко усилия и поне хипотетично дайте съвет,
как бихте се справили вие с подобен проблем.
Ореолите ви ги виждам  Wink

# 72
  • Мнения: 2 448
Чужди съвети в такава ситуация са напълно безсмислени от конкретна гледна точка evil , защото това което е приемливо за един е неприемливо за друг. Зависи от много неща.
Както са казали някои по мъдри от нас от любов можеш да простиш или всичко или нищо.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Е, тъй де,  значи темата е за такива ,на които им е изневерено  Peace
и как се справят с проблема хората. Съветите тук ,както знаеш, са
съвсем безплатни Laughing По-добре да ги има отколкото да се драчите за
едното е**не  Wink

# 74
  • Мнения: 2 448
За мен изневярата е вид предателство, в случая сексът може да е може и да не е, може и друго действие , което не е секс с друг човек да се счете като изневяра.
За сексуална изневяра нямам доказателство и не мога да твърдя, че ми е изневерено ( което не го изключва, но без да знам), за друго действие обаче да. И то много ужасно действие, което съм сигурна, че много малко жени биха простили на бащата на децата си.
Е , казвам много трудно, но в името на детето и с много молби и увещание за прошка и промяна го направих.
И за да не бъда голословна и обвинена, че празнословя ще кажа, че беше застрашен живота моя и на детето ми.
Не мисля, че едно ебане понякога е по страшно от това. Кой както иска така да го разбира. На всеки човек живота го сблъсква с различни предателства.

Общи условия

Активация на акаунт