~~~дали ми е дошло и нормално ли е???

  • 5 435
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 282
Тогава не виждам как ние да ти помогнем. Освен да чакаш и да видиш ще ти дойде ли или не и дали ще е кафяво или червено...

Аз също не мога да разбера защо да не можеш сама да отидеш?

# 16
  • Мнения: 1 629
Преди ни бяха раздали едни брошурки в училище, където пишеше, че кафявото течение е свързано с инфекция! Може да са разни гъбички, но непременно трябва да отидеш на гинеколог!  Ако нямаш 18г може и да можеш на частно, ама не съм сигурна! А това, че си правила псевдо секс един път нищо не означава, може нещо да е капнало, изплувало, пробило и образувало. Без лекар няма да се оправиш.

# 17
  • Мнения: 412
Тогава не виждам как ние да ти помогнем. Освен да чакаш и да видиш ще ти дойде ли или не и дали ще е кафяво или червено...

Аз също не мога да разбера защо да не можеш сама да отидеш?
Ами нали тя ще ми даде направление за някакъв гинеколог който може да е в няква си болница, която аз да незнам и да ен мога да отида!

# 18
  • Мнения: 412
Преди ни бяха раздали едни брошурки в училище, където пишеше, че кафявото течение е свързано с инфекция! Може да са разни гъбички, но непременно трябва да отидеш на гинеколог!  Ако нямаш 18г може и да можеш на частно, ама не съм сигурна! А това, че си правила псевдо секс един път нищо не означава, може нещо да е капнало, изплувало, пробило и образувало. Без лекар няма да се оправиш.
Лошото е, че и на частно не мога да ида защото трябва да дам 15-20 лева за него, а няма от къде да ги намеря.А тва за секса-след секса си ми дойде 4 пъти най-нормално без да е кафяво и чак ся се провали, така, че не е от него!

# 19
  • Мнения: 2 388
Момичета, моите уважения за желанието да дадете съвет, но мисля, че няма смисъл.
Всеки път темите на Петя, които обикновено са за цикъл, превръзки, тапони и от този род се превръщат в безкраен купон накрая.
Петя си държи на нейното и това е.
Сега сигурно очаква, някой да и предложи да я заведе на гинеколог. Peace

# 20
  • Мнения: 1 224
Прощавай, на колко годинки си ?

# 21
  • Мнения: 412
Момичета, моите уважения за желанието да дадете съвет, но мисля, че няма смисъл.
Всеки път темите на Петя, които обикновено са за цикъл, превръзки, тапони и от този род се превръщат в безкраен купон накрая.
Петя си държи на нейното и това е.
Сега сигурно очаква, някой да и предложи да я заведе на гинеколог. Peace
SadНе не очаквам такова нещо, а се ядосвам че няма как да ида сама и че ми е притеснено и ти не зимаш на сериозно!

# 22
  • Мнения: 412
Прощавай, на колко годинки си ?
на 16 и малко .

# 23
  • Мнения: 1 282
Ама моля ти се, Петя, всички съвсем сериозно ти говорим. Даваме ти възожности, но ти отказваш. Там не можело, онам не можело. Кажи какво можем да направим?  Остава ти да чакакш тогава.

# 24
  • Мнения: 1 224
Mr. Green

Хващаш мама за ръчичка и да те води на лекар. Там влизаш сама в кабинета и само ти ще си знаеш какво ти има. Ако майка ти те пита какво е станало - кажи й истината. Така няма да разбере , че 16 годишното й момиченце е правило секс  Blush Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 388
SadНе не очаквам такова нещо, а се ядосвам че няма как да ида сама и че ми е притеснено и ти не зимаш на сериозно!

Разбирам, че ти е притеснено.
Насериозно няма как да те взема, при все, че съм запозната с творчеството ти и ти не взимаш насериозно отговорите на момичетата, които се опитват да ти помогнат!
Какво очакваш тогава?

# 26
  • Мнения: 412
Mr. Green

Хващаш мама за ръчичка и да те води на лекар. Там влизаш сама в кабинета и само ти ще си знаеш какво ти има. Ако майка ти те пита какво е станало - кажи й истината. Така няма да разбере , че 16 годишното й момиченце е правило секс  Blush Mr. Green

SadНе познваш майка ми - тя може и да иска да влезне с мен, а влезне ли и ще стане лошо!По принцип като ходя с нея на лекар ии винаги влиза с мен.ОФ няма кака да идааааааааа  Cry Cry

# 27
  • Мнения: 2 388
Аз пък ще отброявам как на всеки съвет, даден тук, отговаряш с "няма как да ида".

# 28
  • Мнения: 1 545
Аз доколкото разбирам отказа ти да отидеш сама е че няма да намериш къде е въпросната болница и лекар. Ти миличка вземи направление, ще кажеш къде живееш и тука ще те ориентираме как се стига. Винаги с питане можеш да стигнеш там, където си тръгнала стига наистина да имаш желание.
www.bgmaps.com
Този линк помага да намериш и най-забутаната улица.
Ако очакваш тук някой да ти каже, нищо ти няма - свиркай си. Съмнявам се.
Затова както са казали взимай направление и заминавай.А от майка ти няма какво да се плашиш, ако наистина си на 16 и малко. Ако си на 13 и малко примерно е вече друга тема...Успех...

# 29
  • Мнения: 1 224
Хората са казали " Няма не мога , има не искам "  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт