Цената на кестените тази есен!?

  • 14 935
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
Аз си купих преди 3 дни от синьото пазарче срещу Катедралата(Варна) за 5 лв. Бяха много вкусни, само 3-4 от 1/2 КГ бяха развалени.

# 16
  • Мнения: 4 668
Това е смешно просто - 12 лв... Повече от кг. вратни пържоли  Rolling Eyes
Аз не обичам кестени , но мъжът ми миналата година си купуваше по 3 лв. кг. от пазара на Красно село .

# 17
  • Мнения: 78
Наистина има по 12 лв кестени, аз лично също си взех, но те са вносни , специален сорт от онези големите.Кестени - великани. Sunglasses

# 18
  • Мнения: 382
Аз купих за 4лв. килограма, а в съседство бяха 9лв.

# 19
  • София
  • Мнения: 607
На пазара Ситняково бяха по 15 лв в неделя. А в понеделник взех от пазара на Графа по 3 лв, имаше и по 5 и 6 лв.

# 20
  • Мнения: 5 228
На Ситняково може и по 15 лв. бройката да са. Миналата пролет имаше череши по 40 лв.
На бул. Мадрид гледах вчера кестени по 8 лв.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 177
 А как приготвяте кестените? Дайте рецепта за микровълнова.

# 22
  • София
  • Мнения: 607
Аз ги правя в обикновена фурна, не в микровълнова.
Сцепваш ги на кръст откъм острата част, слагаш ги в тавата и във фурната на 200 градуса около 20 минути. Поглеждаш, разбира се, защото всяка фурна е различна. После вадиш, белиш и хапваш!  Hug

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Наистина има по 12 лв кестени, аз лично също си взех, но те са вносни , специален сорт от онези големите.Кестени - великани. Sunglasses
И каква е разликата с обикновените кестени? Само в големината или и вкуса е различен?

# 24
  • Мнения: 1 906
Аз си купих за 5 или 6 лв, не помня точно, че купувах и други неща. За съжаление трябваше да ги варя повече от 4 часа  Shocked и пак не бяха добре сварени. Иначе нямаше развалени, но според мен са миналогодишни  Crossing Arms

# 25
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
На пазара в Дружба 1 са от 3 до 4 лева.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Аз си купих за 5 или 6 лв, не помня точно, че купувах и други неща. За съжаление трябваше да ги варя повече от 4 часа  Shocked и пак не бяха добре сварени. Иначе нямаше развалени, но според мен са миналогодишни  Crossing Arms
Божеее как 4ч, това да не е боб  Shocked Аз ги варя около 30мин.  Tired

# 27
  • Мнения: 1 906
Божеее как 4ч, това да не е боб  Shocked Аз ги варя около 30мин.  Tired
И аз по принцип ги варя значително по-кратко. Затова смятам, че са миналогодишни  Tired

# 28
  • Мнения: 498
И аз купих вчера за 4 лв...на пазара "Иван Вазов".За мое огромно съжаление,щерката не ги хареса. Sick

# 29
  • Мнения: 80
Да попитам къде могат да се намерят кестени във Варна? Последно си намерих на синьото пазарче, но вече няма.. Проверих на Чаталджа, но и там няма........ Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт