Варненското чедо загоряло - за листенца есенни е закопняло!!! - II

  • 17 510
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 167
Честита месечинка на малката "чуденка" на мама Gali80  ylinfant smile3525

# 226
  • Мнения: 1 554
Добро утро

Ема колко е пораснала Heart Eyes
Честита месечинка на Диляна Hug

# 227
  • Мнения: 2 960
Добро утро момиченца сладки  bouquet
begbie ,как си??Къде се губиш -освен ,че джиткаш по разни филмско-състезатилни форуми/следя те ейййййй Joy/какво правиш друго??
Много е порастнала малката ти Емка-бадемка...и все ухилена baby_neutralМного е сладка !!!

 iv4ok ,аз изобщо не съм чула дори и слух за това да се увеличава до две и половина майчинството newsm78Ти откъде "черпиш"такава информация.?

Дилянка,как е на работа??Свикна ли вече ,имаш ли интересни колежки,става ли раздумка.Аз лично винаги съм се кефила ,кагота работя с някакви готски момичета.Много е разведряващо ,освен работата -да тече и търъ-бърОто!!

Gali80 ,да ти е жива и здрава бебка-честита ви пета месечинка


Абе САШИИИИ къде си ти ????Как са малчуганите Емо и Сашко???Изгубих ти дирите Rolling Eyes
Валееее,как е Теди,здравички ли сте,кога и къде се разхождате следобед????  bouquet

Айде цунки и  Hug на всички мацки  bouquet

# 228
  • Мнения: 3 995
честита месечинка на адашката ми  Heart Eyes

Дани готини са колешките с едната се познаваме семейно дори Mr. Green
Та бърборим и се хилим цял ден Whistling А забравих даже и работим  Joy

Отивам да пия още едно кафе,тука клавиатурата няма нормална кирилизация и ми е неудобно писането Crossing Arms Heart Eyes  bouquet

# 229
  • Мнения: 125
От свекървата-не мога да го нарека точно информация. Комшийката щяла да гледа до 2,5 год внучето си и да и плащат, защото майката работи. Аз и обяснявам, че става въпрос за програмата за гледане на дете от близък или човек от борсата, а тя се пъне=защо до 2,5, а не до 2 год... Бабини работи!
Тук мрак и студ скова земята, все едно в БГ е 6 сутринта. Добре, че ще ходя на у-ще днес, иначе в къщи съвсем ще  #Crazy
Честита месечинка на малката Диляна! Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 3 995
iv4ok Тя програмата е вече до 3г Peace

# 231
  • Мнения: 2 960
Става дума не за удължаване на майчинството ,а за програма насърчаваща връщането мамите на работа.Това означава ,че държавата ще отпуска средства-мин.РЗ на баба -пенсионерка ,гледаща внучето си от 9м.до навършване на три годинки.
Ето повече:
Първо за самата програма:

http://www.karieri.bg/show/?storyid=564022
http://dnes.dir.bg/2008/09/11/news3371701.html

Ето и коментарите ,питанията на мамите от форума и някои отговори.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299978.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=311193.0;all
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336978.new#new
Трябва време да се изчете,но дава ориентация!!

# 232
  • Мнения: 2 960
Момичетааааааааа погледнете това видео...Танцуващите кандидат президенти на САЩ, много скоро един от тях ще глабне кормилото на властта.Забавно е bowuuдори повече от забавно
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/us_elections_2008/7707894.stm

# 233
  • Мнения: 317
Ех порасна и Дилянка / е не много де!/ hahaha а аз я помня, че е на два месеца Joy

begbie ,как си??Къде се губиш -освен ,че джиткаш по разни филмско-състезатилни форуми/следя те ейййййй Joy/какво правиш друго??
Много е порастнала малката ти Емка-бадемка...и все ухилена baby_neutralМного е сладка !!!

ами ко да прая на скука hahaha, ходя на работа, не спя, супер съм изморена мамка му, ще си купувам витамини. иначе да се похваля Ема я гледа една приятелка, когато майка ми не може и съм супер доволна, хем тя взима някои лев докато не работи, хем и детето доволно. Научи я да си играят на криеница Joy

# 234
  • Мнения: 3 743
Много ви благодаря, момичета  bouquet И с мерките и теглилките сме добре този път Wink. Продължаваме на млекце. Ще се захранваме на 6 навършени месеца Heart Eyes

# 235
  • Мнения: 423
ами ко да прая на скука hahaha, ходя на работа, не спя, супер съм изморена мамка му, ще си купувам витамини.
защо ли ми звучи познато???
Момичета, вече два три пъти не мога да ви открия, къде се криете в морската? то аз един път ще изляза и.....с моя късмет, ще се мотая сама цял ден Sad

# 236
  • Мнения: 27
daninka аз доста изчетох от това което си дала, но така и не разбрах има ли значение как е пенсионирана бабата, дали по възраст или по болест. И ако може да е по болест дали пак трчбва да е регистрирана в бюрото по труда?

# 237
  • Мнения: 187
аз пак искам да попитам мамите раждали в Майчин дом,чаршафи трябва ли да си нося.приготвих си багажа по списъка,който сте дали на стр1 но имам чувството че нещо липсва.ами ако нямам кърма шише трябва ли да си нося.офффф щe се побъркам.........

# 238
  • Мнения: 2 960
daninka аз доста изчетох от това което си дала, но така и не разбрах има ли значение как е пенсионирана бабата, дали по възраст или по болест. И ако може да е по болест дали пак трчбва да е регистрирана в бюрото по труда?
мисля ,че бабата трябва да не е с така наречения ТЕЛК.Трябва да е пенсионер по възраст и да се регистрира в бюрото по труда.Има доста коментари в едни от линковете на мами ,които вече са подали необходимите документи..ама трябва да се намерят коментарите им.Документите се подават в Социалните грижи.....някакви удостоверения от НОЙ четох ,че трябваха ,и още няколко докИмента.....Абе то цялата им работя е една  hahahaманджа с грозде ooooh!Даже имаше и мнения ,че бюджетът не би могъл да обхване всички желаещи....ама как е във Варна още не съм разбрала Crossing Arms

# 239
  • Мнения: 3 743
аз пак искам да попитам мамите раждали в Майчин дом,чаршафи трябва ли да си нося.приготвих си багажа по списъка,който сте дали на стр1 но имам чувството че нещо липсва.ами ако нямам кърма шише трябва ли да си нося.офффф щe се побъркам.........

миличка, не се шашкай. важни са нещата, които трябва да си подготвиш за самото раждане /чаршафи май само в АГ-то искат/. за самия престой в болницата /като помпа за кърма например и др./ могат да ти ги донесат вашите и след това. всичко ще бъде наред, не се притеснявай за дребни детайлчета Wink

Общи условия

Активация на акаунт