Кроасанчета,малки вафлички и т.н. изкушения

  • 2 341
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Просто не обичам сладко и Иво не е ял такива глезотии. Но затова пък имам други изкушения. Вече се крия като ям пържени картофки, например.

# 16
  • Мнения: 745
Кроасан  със крем или сладко давам.За вафла мисля,че е още малък.

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 15 222
С вафли го захраниха в детската градина.
Кроасани бях давала и преди това.

# 19
# 20
  • Мнения: 2 587
Кроасанчета давам рядко,вафлички по-често.Но започнах с тези изкушения към година и шест месеца.

# 21
  • Мнения: 72
Ами не си крия, давам му когато поиска. Опитва и продължава да си играе. Понякога следобяд яде кроасан с кисело мляко.

# 22
  • Мнения: 1 062
Почти на 1г.3м. е моето бебе, не давам такива неща. Тя не е опитвала, не знае това дали е "изкушение" или нещо гадно и горчиво. Баща и яде на вечеря люти чушки, тя го гледа, но няма да и дам, макар че, за татко и, това е "изкушение".

# 23
  • Мнения: 5 790
Започнах да давам кроасани, когато стана на 3 години, но с ягоди или кайсии. Вафлички, бонбонки и подобни глупости не давам. Шоколад също. Предпочитам вместо вафлички да й дам плодове.

# 24
  • Мнения: 1 217
Давам всичко,което поиска да яде Peace
и аз така
той е ящен и не мога да си представя да се крия от него да ям,а той да ходи след мене и да мрънка
давам всичко,но не прекалявам.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Кроасан и аз не ям на практика. Вафла... случвало ми се е да отчупя мъничко като много иска аз докато ям.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 354
След годинката, да.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Давам почти всякакви изкушения.
Изключения правят:шоколад,бонбони,всякакъв вид ядки и солени неща.
Аз следвам горе-долу следния принцип-стига да не е прекалено солено или сладко-давам! Peace

# 28
  • Мнения: 286
Кроасани давам, но рядко, хапва си бисквити и солети. Гледам да не купувам такива сладости, защото аз много ги обичам, но не искам още от сега малката да свиква с тях. Иначе давам да опитва, като ме види че ям, но в повечето случаи не й харесват и аз съм доволна.

# 29
  • Мнения: 492
Давам всичко,което поиска да яде Peace
И аз така. Ако прояви интерес й давам, без да прекалявам.

Общи условия

Активация на акаунт