Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 278
Малееее, каква е тая пустош  Shocked
В момента само аз съм в темата, даже скрити и гости няма  Laughing
Мими, успех, стискаме палци  Hug
Алис, искрено ти пожелавам това да са Симптомите и вече да се случва чудото и при теб  Hug
Отивам да кача снимките от вчера, Марианка качам на Мишето тази, към която си дала линк, после ако искаш, ще я сменяме, ама на мен ми харесва най-много  Heart Eyes Ох, да кажа, че малката е страшна сладурана  Heart Eyes
Целувки на всички.

# 256
  • Варна
  • Мнения: 340
Mimi,   Hug Praynig
Ели, да нацелуваш Краси от нас и ви чакаме за разходки  Laughing.
Като стана въпрос за изписване - деня, в който изписваха Elissa, гледах през прозореца да ги видя. Те бяха естествено в нормален състав, но за една кака ромка пристигнаха 4 коли  #Crazy, ама нали знаете те по колко човека се тъпчат в една кола  Laughing и първата кола беше украсена като за сватба  Mr. Green. Ей това се казва посрещане на новия член на семейството  Crazy.
А мъжа ми разказва как докато са чакали да ни изпишат, една тумба роми чакали булката да роди. И излиза доктора и те го питат какво е станало. Доктора видимо притеснен: Амиии 3.. момчета. Последвали бурни изблици,само бащата седял безмълвен /представям си ако има още няколко в къщи/  hahaha.
Майлили, много ви е сладка малката госпожица  Heart Eyes
Работата ме нападна, после ще се включа пак.
Фийл, за теб си  мисля, че 19-ти ще е денят  Wink

# 257
  • София
  • Мнения: 278
Фийлче, изкукай да не те мисля с тея душове вчера  Praynig

# 258
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
alliss3 споко - и аз съм така, то нали всяка бременност е различна, та и аз сега с тези болки в таза и втвърдявания на корема все едно е опънат до край се чудя какво става и всеки ден си мисля - днес ще е, пък то го мързи и си седи вътре на топло и уютно. И движенията са повече, понякога като се изправям така ме срязва, все едно някой реже с нож, ама това е вече близо седмица, така може и още една да изкарам. Утре ще видя какво ще каже доки и ако започна да преносвам ще се пренесем при мама и тати до раждането, че болницата ми е на 20 мин път пеш.
mimi_ic стискаме палци!
Наде на изписването на каката бяхме само близки роднини - майки, татковци /е моя татко не дойде, че не беше в града/, сестрите на таткото и това е. На снимките липсва мъжът на каката, така че предполагам той е бил фотографа. Иначе аз съм ходила на изписването на моята приятелка, то беше работен ден и бяхме таткото, брат му и жена му, свекърва й и аз с детето - просто не всеки от желаещите за изписването може да дойде предвид, че му се обаждаш 2-3 часа преди събитието.
Мими не съм чувала за разглезено новородено. Казаха - изчакай поне 6 месеца преди да започваш с дисциплината, дотогава са такива мъничета, сърце не ти дава да не ги гушнеш като заплачат, а и имат нужда дечицата да се чувстват обичани и защитени. Следвай интуицията си и няма да сбъркаш.

# 259
  • Мнения: 165
Здравейте момичета! Искам да ви съобщя за още едно щастливо събитие. Вчера 16.10. в 10.20ч. се роди малката принцеса на n_alex76. Бебка е с размери 3200гр., 50см. и е изненадала мама и татко, тъй като предният ден доки е казал, че няма да се ражда скоро, но красавицата е била на друго мнение...
Честито на щастливите родители, да ви слушка, да не плачка и бързо да пораства!!!

# 260
  • Мнения: 24
ДОБРО УТРО!!!!

Гале и моят мозък ражда всевъзможни филми и ми е трудничко да спя.

УСПЕХ на Мими!! Hug

честита принцеса на мама Алекс!!!!  bouquet

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 723
n_alex76 честита малка принцеса.
Каква изненада ви е спретнало детето. newsm51

# 262
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Добро утро и от нас.....легнахме в 00.30,запахме към 1.30,ставахме към 3 пъти до тоалетната и станахме в 7.00 ooooh!
Човешко ли е това ,питам....... #Cussing out
Стисках краката поедно време снощти,4е нещо ми се бунтуваше тумбака  и да не взема да родя преди баба да кацне днес, Joy

Лилянка,очевидно доста емоции ми се насъбраха последните дни и сега главата ми се базика с мен! Whistling

Мими,успех днес,всичко да минава леко и успешно!

Честита кукла на мама АЛЕКС! smile3522

# 263
  • София
  • Мнения: 1
Добро утро!!!

Честита принцеска на мама Алекс   bouquet  bouquet  bouquet Все такива прекрасни изненади да ви спохождат  Hug Hug Hug

Стискам палци на Мими от Варна, всичко да мине бързо и възможно най-безболезнено fingerscrossed
По "график" днес е денят на моята беболинка, ще видим тя какво мисли по въпроса Wink
Майлили, Шивани и Елиса, добре дошли  Hug
Майлили, много е сладка вашата звездичка Михаела   bouquet Насълзиха ми се очите докато разглеждах снимките, много мило ми стана Hug Hug Hug
Елиса, малкият бебончо е много сладичък с тези пухкави устнички Hug
Шивани, с нетърпение очаквам разказа за твоето раждане Grinning

# 264
  • Варна
  • Мнения: 154
Добро утро! Благодаря за посрещането!

Шики, ще разкажа за престоя си в АГ-то, но предупреждавам, ако някой не иска да се настройва отрицателно да не го чете ........   Confused

Аз докато се осъзная, че раждам (с нерегулярни контракции) и докато стигна до болницата бях с 5 см. разкритие.  #Crazy Докато мина през всички процедури вече си стана пълно разкритие и с два напъна точно родих!  bowuu

За 4 етаж си носи всичко - одеало за бебето не забравяй, прибори, вземи си и вода и нещо за хапване  в сака, че като ме оставиха в стаята бях обезводнена и страшно гладна...  Sad
За визитацията: Екипите дойдоха на следващия ден чак (аз родих в 13ч.) и между другото получих огромен съсирек през ноща. Тръгнах по коридорите да търся някой, но няма ... Бебешката визитация беше по-редовна! Сутрин в 8ч. идват да къпят бебето, в стаята е много студено още ... после след час най-много идва лекар да ги преслуша (пак са голи), идват и да ги теглят и пак голички...  Sad Как не се разболя не знам, разминахме се само със запушен нос...  ooooh!

Отделно имахме проблем с едното оче (с оток), виках лекарката, а тя ми предписва капки с антибиотик през 4 часа. Почвам ги аз веднага, вечерта на другата визитация другата лекарка казва, че тея капка и на възрастни не могат да се дават през 4 часа. (най-малко през 6ч.) Аз полудях...  #Crazy Добре, че с 3 слагания и се оправи защото после педиатъра ми каза, че тея капки НЕ СЕ ДАВАТ НА НОВОРОДЕНИ!!!  #2gunfire

Още от първия ден бях под напрежение защото бебето не плаче (само изписуква) и като се задави при хранене на 3 пъти ми посинява в ръцете... Е как да спиш!? 3 дни без сън почти изкарах ! Ух..

Топлата вода идва от време на време и само трябва да я следиш в банята!  Sick
Така се бях набрала, една вечер се наревах хубаво и си казах, че само едни бонбони ще им дам на изписването! Обаче процедурата им е горе в стаята да се облечеш (ти и бебето), слизаш долу (таткото трябва да се качи предварително да ти вземе нещата) и влизаш в стаята за изписване. Дават ти документите и някакви рекламни материали, излизате и най-тържествено ти представят бебето на чакащите отвън! В лудницата изобщо мъжът ми не можа да даде цветята и нещо там в торбичка за почерпка. Акушерката го даде бебока и веднага влезе обратно вътре. Имаше някакъв фотограф, който снима за 3 лв. на снимка и това е, хайде по-живо по-здраво най-после В КЪЩИ! Ух...

Стана много дълго! Шики, дано съм ти помогнала, а не настроила с нещо! Общо взето само раждането ми беше нормално, всичко друго ме стаписа ... Преди пак там съм раждала каката, но нищо общо ...  Thinking

Хайде УСПЕХ!!

Феел Ю, как си?! Пиши...

Честито на Алекс!

Хеленка, ти първия път за колко време го изкара навън? Чудя се днес да излезем ли или първо на терасата малко да постоим??   newsm78


# 265
  • Мнения: 156
Честита госпожица на мама Алекс!
Стискам палци на Мими от Варна Peace Hug
Добре дошли отново на Майлили, Шивани и Елиса  Hug Hug Hug
Ох, това спанеееее ooooh! Събудих се в 3 часа, ходих до тоалетна 2 пъти, четох книга, въртях се и така до 6.30. Изпратих детето и таткото, и съм заспала за час и половина. Ей това ми е режима от известно време Whistling
Алис, ама все едно мойте болежки описваш Hug И аз така ме е срам да кажа, че чакам второ... нищо общо няма с предишната ми бременност!
Айде лек ден и стискам палци на всички fingerscrossed знаете за какво Laughing

# 266
  • Мнения: 95
Здравейте от нас с Дамян!
Днес малкият ми мъж става на цял месец! Искаме да се похвалим, че вече е 3700г и 53см. Поздрави на всички форумски бебоци и майките им, а на тези, на които предстои среща с новото попълнение в семейството, успех и дано всичко мине гладко и лесно! Ето една актуална днешна снимка.

# 267
  • Мнения: 217
Куку! Добро утро! Не съм стигнала още до душа, първо закуската   chef Откакто съм станала ме присвива коремът, засега го отдавам на глад, пък по-натам ще видим...

Н Алекс, къде майтап, къде истина, ама ти верно взе, че роди преди Скорпиона Grinning Да ти е много послушна сладката принцеса и да е умна и чаровна като мама![/b]  Wink

Барабина, тъкмо вчера си мислех, че Дамянчо днес става на месец и как си седяхме на Лучаното, без да подозираме, че след няколко дни ще родиш... Да ти е честита месечинката на малкия юнак!

Сега отивам да ви чета... Ще изчакам още малко да пооправя къщата и да видя болките от черва и празен стомах ли са, или от нещо друго и така или иначе, после влизам под душа Simple Smile

# 268
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Добро утро и от мен! Честито на мама Алекс ! Успех на Мими от Варна!
elissa_kv  какво отношение направо ме стъписа, ама какви са тия лекари?! #2gunfire
Поне че раждането ти е минало леко и вече сте си у вас, не се тревожи повече. Тия и бонбони не заслужават! #2gunfire
Вчера бях на ЖК обещах да ви пиша, но след прегледа никак не ми беше до писане. Тоновете на бебка не бяха добри.За първи път ни се случва и това много ме притесни. Гледа на видеозона дали има увита пъпна връв, но не се видя нищо. Още е на високо и нямам разкритие! Sad Отчаях се много. Днес ме вика в клиниката в която ще раждам да направим един запис на тоновете. Дано всичко се е нормализирало.Или не знам какво ще предприемат. Каква ли е причината, дали защото вървях много бързо за докито защото закъснявах, дали има връзка? Всякакви неща ми минават през главата. Ще ставам да се оправям че 12ч. трябва да съм там. Като се върна ще драсна как са нещата при нас. Лек и хубав ден на всички Hug и много бебчета!

# 269
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Честито бебче на n_alex76 !
elissa_kv съжелявам, че в отделението е било толкова зле. Човек очаква принципно нещата да се подобряват, а не да се влошават. Да не би персонала на цялото родилно да облужва и ВИП и обикновения етаж? Поне всичко е вече зад гърба ти и сега на спокойствие ще се гледате у дома.
tediko я му дръпни един сън през деня, няма да ни дадат тиквен медал за недоспиване още преди раждането. То тази сутрин мъжа ми заяви, че ми завиждал, че сега ще продължа да спя, то аз докато ги изпратя и то сънят отлетял от очите ми и сега съм се разработила, ама следобеда ще му ударя една дрямка. Grinning
barabina честито на малкия бебок - личи му, че е вече порасъл. Голям е сладур.
deniim не се шашкай предварително - дано всичко е наред този път, пък докторите си знаят работата. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт