Топло слънчице пече и ето - на разходка пак излиза на Юнската мама детето!

  • 12 241
  • 287
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 713
Toni Aptamil 2-ката не е ли за след 6-я месец  newsm78
Аптамил 2 е от 4 до 8 месеца.

# 151
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте и от мен  Simple Smile

И аз вече се чудя какво да правя с тези памперси - май всичките имат някакъв недостатък. В момента сме с Хъгис 3-ка, ама напоследък на няколко пъти я намирам напишана. И се чудя аз ли не ги слагам както трябва, че то това шило мирно не стои докато го преобувам  newsm78
А пък Либерото много ни стягат около краченцата, иначе не пропускат..

И аз много забравям - само бебешки работи са ми в ума и вече започнах даже да забравям рождените дни на приятелките си, което не е хубаво  Sad

Яна много обича да я повдигам и задържам до седнало положение. Но сама не се опитва да се набира, само чака да дойда и протяга ръчички и като ги хвана, започва да се набира.

Май скоро ще започнем с пюренцата, че Яна все така продължава да се буди през нощта (а преди спеше!), а като пробвам да и дам повече вечер просто не го изпива - или заспива със шишето или го плюе. Та може би следващата седмица вече ще пробваме да вкараме някоя нова храна, пък ще видим.

Хайде хубав ден от мен!

# 152
  • Мнения: 8
Честито на всички празнуващи месечинки днес!

Трънче, за коластрата става въпрос за хранителна добавка, подсилваща имунитета на децата,ползва се и за лечение на какво ли не.Ако всичско което пише е вярно е супер.http://anhira.com/superhrani/colactiv_bg.php   Една приятелка е много доволна ,ползва на Аква Сорс, дава я на детенцето и от 1год и нещо и от тогава не е боледувала, а преди това-много. Азпитах педито, но тя каза че са малки още за такива неща.

Ние от днес сме и на сироп, защото ми се струва, че кашля повече-дано да греша Praynig

За количката ние сме с Quinny Buzz и съм доволна, само където е тежичка и не се сгъва особено лесно, но ни е подарък и нямам право да се оплаквам


Приятен ден!

Vesi 21, Инчетоми беше споменала, че си от Люлин-може да се видим някойпът.Аз съм във втори но обикаляме навсякъде.

# 153
  • Мнения: 3 663
Уж казват, че с кърмата изтичал и мозъка.  Laughing Обаче я виж как им действа кърменето на Офи и Мимченце, големи свежарки са.  Joy

При мен това с изтичането на мозъка е напълно вярно Blush. Аз като бях бременна не бях толкова разсеяна и не забравях толкова ooooh!

аа тук си запазвам първенството!
онзи ден разтопих една пластамасова чиния на котлона....  Embarassed Embarassed Embarassed
сложила бях вода да преварявам за теди, дали преди това, дали след това съм я лепнала до съдинката с водата - никакъв спомен!  Embarassed
е, поревах си... не за чинията, или за печката (на втората нищо й няма), ама толкова тъпа и глупава се почувствах Sad и що отрова издишахме с таткото докато почистим и проветрим (децата ги бяхме затворили в другата стая)...  Sad


джули - ами за чистия аптамил не знам, но комфорта е разделен на преди и след 4 мес
така си пише на кутията  Confused
иначе и аз така се меря - с теди и без теди  Mr. Green голяма забава Simple Smile

ел_ви - да не кашля от хрема детето? защото като не са хубаво изправени и не могат да седят още им се стичат секретите към гърлото и кашлят Confused да оздравява!

# 154
  • Мнения: 8
Тони,  и докторката така каза вчера, че и е здраво гърлото, а ако е така дали ще и навредя със сиропа за кашлица newsm78 или ще и помогне?


Аааааа, аз ивадих кърмата от хладилника, изсипах я в шише и я върнах обратно да я стопля hahaha

# 155
  • Мнения: 3 663
...аз ивадих кърмата от хладилника, изсипах я в шише и я върнах обратно да я стопля hahaha

 Joy
пак добре, че не си прибрала мръсен памперс в хладилника  Mr. Green една позната така беше направила Simple Smile
аз имам и други случаи аха и почти да сгафя - като да хвърля мръсни дрехи в коша за боклук и боклук в коша за дрехи  Crazy Crazy Crazy

а за сиропа - надали чак ще навреди, но няма и да помогне, все едно да си намажеш крака с риванол без да има рана Simple Smile по-хубаво (според мен) лекувайте нослето - хубаво почистване и после капките, да не се задържа секрет и да се развиват бацилите...
и предполагам, че ако е повече време по-изправена - кошница/шезлонг - няма да кашля толкова...

# 156
  • Мнения: 233
Ние днес направихме рекорда за спане.  Mr. Green И двете спахме до 11.30ч. и добре, че една позната ми се обади, щото иначе щяхме да откараме до по-късно...  ooooh!

мимченце, мноого е любознателна Бузанката Simple Smile
Инче, я си хващай самолетчето, хич не го мисли Wink Само дано Бобича е послушен и не го болят ушичките.
веси21, ама вие вече на цели 5 месеца ли сте? Лелеее  Wink

И мен ме пере съчмата понякога и тогава става голям купон вкъщи.  Laughing

# 157
  • София
  • Мнения: 2 381
И аз вече се чудя какво да правя с тези памперси - май всичките имат някакъв недостатък. В момента сме с Хъгис 3-ка, ама напоследък на няколко пъти я намирам напишана. И се чудя аз ли не ги слагам както трябва, че то това шило мирно не стои докато го преобувам  newsm78
А пък Либерото много ни стягат около краченцата, иначе не пропускат..
Ох, и ние сме с Хъгис и няколко пъти му пропускат на гръбчето от дясната страна. Според нашия тате трябва да ги стягам повече, но пък му се стягат много краченцата.  newsm78 Купих голям пакет Либеро и ще видим те как ще са.

# 158
  • София
  • Мнения: 389
пак добре, че не си прибрала мръсен памперс в хладилника  Mr. Green една позната така беше направила Simple Smile

На мен върхът ми беше да изпера мръсен памперс в пералнята Mr. Green

# 159
  • Мнения: 638
пак добре, че не си прибрала мръсен памперс в хладилника  Mr. Green една позната така беше направила Simple Smile

На мен върхът ми беше да изпера мръсен памперс в пералнята Mr. Green
Joy hahaha
ами за чистия аптамил не знам, но комфорта е разделен на преди и след 4 мес
така си пише на кутията  Confused

ааа, ясно. Аз имам една кутия Аптанил 1(не че я ползвам де) и тя е до 6 месеца и за това така си помислих

# 160
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Привет и от мен.

Честити месечинки на всички празнуващи   bouquet   bouquet   bouquet

Оф,ми то на мен нещо никакво време не ми остава.От 3 дни не мога да включа компа да видя какви ги вършите с бебоците.
Да ви се оплача Йоана е май подсечена и то сериозно ми се вижда. Ама тва е ,че не съм сигурна, излезнаха й ситни пъпчици и е доста зачервена...милото ми патенцее. Казаха ми,че може да е алергия към алоето в кърпичките или в памперсите. Обачееее,обаждам се на педиатърката и й разказвам за проблема и тя - гъбички  Shocked  #Crazy . От къде това дете може да хване гъбички  newsm78 , сега ще тичам да взимам някакъв си разтвор да я мажа.Направо ще падна...гъбички. Дано пък да греши докторката.


# 161
  • Мнения: 233
коон, пробвай да й миеш дупенцето само с вода и после го оставяй на въздух всеки път поне около 15 мин. Аз дори понякога и сешоара пускам, като бързам, но така по-отдалече, че да не стане някоя беля Wink Тези мокри кърпички колкото и да са удобни, аз не съм им фен.  Peace Ползвам ги само, като сме някъде навън и то мноого рядко. Мазила не мога да ти препоръчам... Мамите в БГ ще са по-запознати.

Брей, днес се зарежда форума страшно бързо, направо не мога да повярвам.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 18:07 от Sleeping Beauty

# 162
koon, Поля също беше подсечена, беше много зачервена,но без пъпчици и док. ми предписа кремче babydream и взе да се оправя от него. И я оставям по-дълго време по голо дупе.

# 163
  • София
  • Мнения: 389
Само да кажа, че си смених ника - минах от френския на английския вариант на синьото, че така ми звучи по-добре  Grinning

# 164
  • Мнения: 5 713
Брей, днес се зарежда форума страшно бързо, направо не мога да повярвам.
Да, и при мен. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт