Чалга бисери

  • 73 092
  • 448
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Чудно ми е как все още "Тър -так" не се  е появила в тази тема. Само припева знам "тъъъъър-так-так..тъъъър так"Simple Smile Мисля , че се симулира паленето на автомобил.

а,публикувах без да прочета поста пред мен, май е същата песен.
ами "Таак-таак- тикитики-таак" Laughing

# 76
  • Мнения: 4 120
А, " Так-так тики тики так" е на моята градска Еми Стамболова Simple Smile Тя си беше местна звезда в Свищов:)
Предполагам за часовник иде реч, 'тър-так' е с друг сюжет Simple Smile

# 77
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как не сте споменали "На устните порочни свърши като си почнал", тоест може и да сте, де, не съм гледала линковете. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 813
Как не сте споменали "На устните порочни свърши като си почнал", тоест може и да сте, де, не съм гледала линковете. Simple Smile
Sick това от къде трябва да бъде ?

# 79
  • Мнения: 2 123

ако иксате песните да са само поезия-не става,животът ни не е такъв. Е ако вие в ежедневието си говорите като филолози и си мерите приказките като на бизнес среща-ок.

Ето ВЕЛИК бисер  Joy Joy Joy
Ама как...  hahaha... да искам не мога да го измисля...аааааааааааааааааааааааааааааа отдавна не се бях смяла така

Моля авторката да не го приема лично...не е срещу нея, честно!

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 12:38 от Fussii

# 80
  • Мнения: 13
Мале, мале, цело лето мале
мале,мале, на морето мале
евалата на туризма
да живей нудизма.....

# 81
  • Мнения: 4 841
Как не сте споменали "На устните порочни свърши като си почнал", тоест може и да сте, де, не съм гледала линковете. Simple Smile

 Joy Joy Joy Е, не е истина направо...
Не`ам нерви да гледам линкове...

# 82
  • Мнения: 943
Но устните порочни
“Свърши, като си почнал!”
Нахално повтарят,
Скандална ме правят!


НЯкои хора си чуват това което искат да чуят

# 83
  • Мнения: 4 542
Ми то е защото някои хора "пеят" като със за****ка си, бре.  Tired

# 84
  • UK
  • Мнения: 3 959
Извинявам се тогава. Просто как можах да наруша светлия неопетнен образ на горката изпълнителка, която никой не е виждал досега в кофти светлина. Simple Smile

# 85
  • Мнения: X
ахаах, малко като п/ф?ишчето на М/Л?уна в творбата "Искам го, стискам го"

# 86
  • Мнения: 1 813
Добре де,някой ще каже ли коя е тази изпълнителка все пак?  Crossing Arms

# 87
  • UK
  • Мнения: 3 959
Има ли значение, те са всичките еднакви. Тази, мисля, е Ивена или нещо такова. Никога не съм слушала песента. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 943
Извинявам се тогава. Просто как можах да наруша светлия неопетнен образ на горката изпълнителка, която никой не е виждал досега в кофти светлина. Simple Smile

Нещо по този въпрос???!!!!! newsm78 За светлина и имидж и образ нещо да казах ? Говорим за текстове нали,или нещо не разбрах  Tired

ААА ,никога не си слушала песента,обаче си чула (както каза някой назад,че пее със задник),  да й свърши на устата .... ooooh!

# 89
  • Мнения: 278
Има ли значение, те са всичките еднакви. Тази, мисля, е Ивена или нещо такова. Никога не съм слушала песента. Simple Smile
Peace Съгласна съм с това мнение.
Все пак на професионалистките не им гледат лицата.  hahaha

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 12:57 от zorika

Общи условия

Активация на акаунт