Нищо не ям, а пълнея

  • 15 282
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
...
"Отслабва се с ядене, а не с глад".
...
Това все едно аз съм го казал...напълно съм съгласен Peace

Поци, ти ги разбираш нещата. Hug Нормално е да мислиш по този начин. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 737
По принцип неяденето забавя метаболизма и малкото и рядко погълната храна се превръща в запаси на организма,т.е. в сланинка. Peace
Аз започнах да отслабвам след като увеличих яденето до 4 пъти на ден
Не знаеш колко си права Peace

Поци,твоята тема за закусването ми даде нужния тласък Mr. GreenФакт!!!

# 17
  • Мнения: 4 678
По принцип неяденето забавя метаболизма и малкото и рядко погълната храна се превръща в запаси на организма,т.е. в сланинка. Peace
Аз започнах да отслабвам след като увеличих яденето до 4 пъти на ден
Не знаеш колко си права Peace

Поци,твоята тема за закусването ми даде нужния тласък Mr. GreenФакт!!!
Мъча се 2 години тук Hug Hug

# 18
  • Мнения: 498
И аз бях така преди,по цял ден гладувам и вечер изяждам една салата с размерите на половината маса с подправки естествено,2-3 ябълки и се чудя защо не отслабвам.
Но с времето и четенето на много теми в този подфорум схванах,че вместо да ям по веднъж на ден по-добре за ям по 4-5пъти,дори и започнах да закусвам,което не ми се беше случвало още от началното училище.Така не седя гладна цял ден и вечер не се нахвърлям на яденето.
Не че съм влезнала съвсем във форма още доста остава,но определено положението е по-добро.

И моите колежки по цял ден набиват солети,бейк ролс,ядки и си мислят,че нищо не ядът.Или когато наистина решат да не ядът започват да се наливат с кафето,но със сметани,захар и всички екстри общо взето. Laughing

# 19
  • Мнения: 4 678
И аз бях така преди,по цял ден гладувам и вечер изяждам една салата с размерите на половината маса с подправки естествено,2-3 ябълки и се чудя защо не отслабвам.
Но с времето и четенето на много теми в този подфорум схванах,че вместо да ям по веднъж на ден по-добре за ям по 4-5пъти,дори и започнах да закусвам,което не ми се беше случвало още от началното училище.Така не седя гладна цял ден и вечер не се нахвърлям на яденето.
Не че съм влезнала съвсем във форма още доста остава,но определено положението е по-добро.

И моите колежки по цял ден набиват солети,бейк ролс,ядки и си мислят,че нищо не ядът.Или когато наистина решат да не ядът започват да се наливат с кафето,но със сметани,захар и всички екстри общо взето. Laughing


Браво smile3525

# 20
  • Мнения: 46 520
Нищо - спрямо другите може би.
Хората са различни, имах една съквартирантка, хранехме се с еднакво меню, но тя ядеше 3 пъти по голямо количесто, например ако аз си направя 2 пържени яйца, тя изяждаше 6 бр., аз ям без хляб или тънка филийка, тя - половин хляб. Е, стоеше на 48 кг. и ако пропуснеше хранене, кантра направо се сриваше надолу, а аз 58 кг. и 1 хапка повече минавах 60 Tired някои са късметлии просто  Laughing



И аз бях така преди,по цял ден гладувам и вечер изяждам една салата с размерите на половината маса с подправки естествено,2-3 ябълки и се чудя защо не отслабвам ...

Да бе, разбира се, че ще отслабнеш, имах една позната, която същите ги приказваше, яде си без ограничение по принцип, един ден решава, че ще се ограничава, кара на кисело мляко и вечерта обяснява как нямало смисъл, ето, не яде, а не отслабва  Laughingвъпроса е да го спазваш за определен период, а не през няколко дни.

Има една малка подробност - алкохола, поне аз качвам зверски, а калориите ми на ден едва минават 1000 Tired

# 21
  • Мнения: 621
Да бе.... Те повечето дебели хора,които нямат воля и желание да променят нещо с това се оплакват...колко такива познавам...Глупости са това Simple Smile Е,ако имаш здравословни проблеми е друго - тогава знам,че се качва и от малко храна... Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 3 314
няма такъв филм  Naughty 
На такива директно им заявявам в очите старата българска пословица "Таз шия не е от туршия" Simple Smile
И ги оставам да размишляват...
    Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Мдааа, майка ми това повтаря напоследък...."Нищо не ям, а си седя дебелааа, ах ,колко е трудно на 60г."

Давам я за пример, защото ме е яд. Преди няколко години, тя ми "отвори очите" за РХ, а сега яде хляб с кренвирш... ooooh!  Закусва плод, но оттам-нататък деня се проваля. Вчера купих на децата обикновени бисквити , а тя изяде 4 бр. Shocked ей така, не защото е гладна.
 Тя никога не е била пълна, а сега.... Thinking

Аз също съм правила тази грешка. Не се хранех  до 12,30 ....обядвах озверяла нещо набързо/уж малко/...и след 14,00 ч. солети, ядки, дояждах на децата храната - синдрома "да не се хвърли"....

При някои хора, неправилното съчетаване на храните и липсата на движение е фатална.
Всички го знаят, но е трудно стартирането.

# 24
  • Мнения: 617
На такива директно им заявявам в очите старата българска пословица "Таз шия не е от туршия" Simple Smile
И ги оставам да размишляват...
Обаче от туршията се дебелее... Joy

# 25
  • Мнения: 123
При някои хора, неправилното съчетаване на храните и липсата на движение е фатална.
Всички го знаят, но е трудно стартирането.

                                   Права си!
  Много е трудно началото.Поне при мен първите няколко дни.
 

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 23:12 от sireni

Общи условия

Активация на акаунт