"Часът на Мама" по Бтв - какво е мнението ви за предаването?

  • 7 710
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 303
Днес правилно ли разбрах, че в предаването обсъждаха вината, та даже имаше и някаква дегустаторка май?  Laughing Гледаха цвета на течността, като използваха за фон бели салфетки и оприличаваха аромата му на асфалт и не знам какво още....  Whistling

# 106
  • Мнения: 2 336
няма да се учудя ако следващото предаване е за политиката Whistling

# 107
  • Мнения: 2 821
Като чета си мисля, че явно плавно сменят насочеността на предаването. Иначе не си обяснявам с друго темите, които разцъкват, освен с това, че са се изчерпали тотално....

# 108
  • Мнения: 654
много е полезно, но съм изключително подразнена от часа- в крайна сметка всички деца, които не са болни, по това време излизат!

# 109
  • Мнения: 304
не е лошо предаване-понякога го гледам

# 110
  • Мнения: 512
Не го гледам редовно, но като цяло предаването ми допада, а водещите са ми безкрайно симпатични!  Peace

# 111
  • Мнения: 4 753
Средна работа - понякога темите са интересни, но са представени много непрофесионално...

# 112
  • Мнения: 1 477
Рядко го гледам.В неудобно време го излъчват.И темите не винаги са ми интересни.Като цяло има интригуващ замисъл.

# 113
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не ми допада много ,едната водеща ме дразни.

# 114
  • София
  • Мнения: 1 735
Добър-понякога ми допадат темите,понякога -не и това е нормално.

# 115
  • Мнения: 60
Не го гледам редовно, но като цяло предаването ми допада, а водещите са ми безкрайно симпатични!  Peace

# 116
Добър. Много непрофесионално започват предаването. С някоя глуповата шега , на която сами се смеят. Детегледачката преди време доста дълго ходи с побеляла коса. Много грозна гледка, особено за тв. Темите обикновено са полезни за майките. Водещите позитивно настроени. Но ива често се превзема повече от необходимото и всячески се опитва да изпъкне. Боди е много сладка.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 337
Гледам го редовно.Харесва ми.Полезно ми е много Peace

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 3 048
...
Последно, не работя нито за това предаване, нито за бтв, нито изобщо съм по какъвто и да било начин свързана с която и да било медия. Имам дете, имам и мнение (телеманиак съм) и ми е любопитно какво мислят другите...

И така, вие сте.
Аз работя за  bg-mamma!
Свързан съм със сайта и форумите.
Имам деца и ми е любопитно как и с какви очи подобно предаване може да си позволи лукса да ползва базата и потребителите на форума ни, без да си направи труда да обозначи това по какъвто и да е начин.
Любопитно ми е как точно външните продуценти и самата телевизия могат да си позволят да си спестят поне обяснение за действията си, след изричното запитване от наша страна.
За протокола, искам да спомена, че финансов въпрос не сме правили и никога не бихме правили за подобно "предаване". Искахме просто коректност и цитиране на източниците на "идеите" им.
Не би!
Както и да е , предаването набра инерция (и други  екстри).
Желая им успех и лични поздрави на "творците" на първите им предавания!

# 119
  • София
  • Мнения: 18 679
Мнението ми е, че е предаване все по-малко за мама и все повече за скучаещи домакини. Не го и поглеждам. Няма какво да ми каже, освен чат-пат някое полезно инфо, измъкнато от тук. Дори не се стараят да се поприкрият Rolling Eyes Жалко, защото водещите са много приятни жени.

Общи условия

Активация на акаунт