Чувството на вина

  • 3 321
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Казанлък
  • Мнения: 106
А да де.. ами този другия мъж дето се грижи за теб сега, той неможе ли да помогне.. ма какви са тези работи, щял да дойде и да прави панаир... няма да дойде, най-много да натрипа черни точки пред децата ви.. колкото и да ги предпазват, все пак те ще разберат кой е баща им и какъв човек е.. децата са прекалено умни и не обичат да ги баламосвет.. нещо което мн родители правят и което е разбираемо.. ама все пак...

# 16
  • Мнения: 910
Може, но аз не му разрешавам да се намесва. Май в цялата работа сама съм си виновна, ама пусти страх и тази вина, дето не мога да се отърва от нея Sad

# 17
  • Мнения: 165
Заплашва ме че ако му затворя ще дойде, и аз за да не създавам излишни гадни емоции на децата си го слушам. А и да ти кажа, такъв страх е насадил в мен, че и през ум не ми минава да затворя. Чудя се как да го успокоя, да се укроти и така....незнам какво да кажа.Затъвам все повече, защото когато се държа добре, той го приема за знак че искам да се съберем, когато съм дръпната го вбесявам и си навличам неприятности.
Той като те заплашва, заплаши го и ти. Кажи му, че ще извикаш полиция например и ще подадеш жалба срещу него за тормоз. Имаш пълното право да го направиш. Някои хора не разбират от добра дума. Ако трябва, остави го да направи цирка, но нека да е пред свидетели. Или по-скоро гледай да не си сама, когато това стане, защото, както разбирам, го избива "леко" и на агресия. Трябва да направиш НЕЩО. Забрави добрия тон, смени тактиката, покажи зъби дори. Особено, ако имаш подкрепа от други хора. Той явно е лабилен човек и като види солиден отпор и ще клекне постепенно. Само бъди постоянна, твърда и търпелива. Няма друг начин! Успех!  bouquet Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
Ше умра от смях.....бе вие добре ли сте? newsm78
Кви са тея странни чувства за вина,пък и т'ва"как да му затворя телефона...ма той ше се ядоса..."
Ай сиктир бе,домът ми да не е летен лагер,та кой кога иска да си стоварва багажа пред него.

  love001 Умно бе, умно.

Изобщо не мога да разбера авторката аз, ама явно дето има една приказка всеки си е башкА луд. Имаш си децата, имаш мъж до себе си, щастливи сте ... айде на който не му е мястото там - у лево.

# 19
  • Казанлък
  • Мнения: 106
E... и аз много не го разбирам... така де, осъзнай се, в смисъл разбираемо е,че това е форма да запазиш спокойствието на децата... ама каква вина, какви пет лева.. за дето той те е напуснал, щотот е искал да се увери във влиянието си върху теб, ли Simple Smile и страхът ти разбирам.. ама това чувство за вина... успех, дано скоро го преодолееш и се усетиш...

# 20
  • Мнения: 910
Благодаря на всички ви за куража който ми давате и за разбирането. Моля се всичко да свърши, а май няма докато сма не сложа началото на края.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
Моля се всичко да свърши

Е то от само себе си ли мислиш, че ще свърши?

Общи условия

Активация на акаунт