Кога започнаха да ви стягат панталоните?

  • 4 985
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 159
Още след 2месец неможех да си закопчавам коланите на панталоните и почнах да нося едни спортни панталони с ластичен колан. И от третия месец почнах да нося панталони и поли за бременни с колан от трико.

# 16
  • Мнения: 441
При всяка бременна е различно. Аз винаги съм била слаба, но и много лакома и съответно като забременях не можех да си закопчая дънките още в края на втория месец  Embarassed
Леко бременеене Hug
е значи не съм била само аз така  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 919
2 месец

# 18
  • Мнения: 11 004
Дънките и панталоните до последно ми ставаха в краката и ханша, но след 5 месец започнаха да ми отесняват в талията и до 7 месец ги носех разкопчани.

# 19
  • Мнения: 566
с първата ми бременност се наложи да подновявам гардероба още в  3 месец ,защото качвах доста бързичко ,но сега с втората вече съм  в 6 месец и все още нося старите си панталони и поли,но не ги закопчавам докрай и онзи ден си купих едни дънки с ластик отгоре и ми е много добре.Мисля че ще прочетеш най разнообразни отговори ,защото всеки е с различна структура а пък и при първа бременност се качва повечко(или поне аз така си мисля ) Laughing.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
На мен ми стягат дънките от 3-ти месец още и се притеснявам, че не съм си купила панталони за бременна и все притискам горкото човече... Ама са много грозни тези панталони! Sad

# 21
  • Мнения: 899
В 4-ти месец си купих "бременни" дънки и панталони и не съм ги свалила, няма по-удобна дреха от специалната. Пробвала съм и с дрехи от обикновени магазини в по-големи размери и широки модели, но няма място за сравнение като удобство  и комфорт на тялото Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Забременях на 11.10, в средата на ноември вече в нищо не се побирах и бях "на лов" за панталони.

# 23
  • Мнения: 1 554
като разбрах че съм бременна изоставих всички дънки Laughing,но към 4 месец се ориентирах към по широчки Peace

# 24
  • Мнения: 6 274
При всяка бременност е различно. При първата и втората ми бременност до седмия месец не ми личеше, че съм бременна. Но при третата още в края на четвъртия месец започнаха да ми стягат дрехите на коремчето.

# 25
  • Мнения: 4 335
В края на третия месец Wink

# 26
  • Мнения: 1 512
При всяка бременна е различно.Лично аз до 5 месец си носих старите дънки и панталони и до края на бременноста си увеличих размера на дънките  с 2 номера.

# 27
  • Мнения: 645
В средата на четвъртия месец.

# 28
  • Мнения: 2 587
Към петият месец.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 296
Още в 3 месец.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт