Кога започнаха да ви стягат панталоните?

  • 4 999
  • 126
  •   1
Отговори
# 45
  • Разград
  • Мнения: 518
Още в края на вторият месец ми утесняха панталоните  Embarassed.

# 46
  • Мнения: 274
Към 5-ия месец Peace           

# 47
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Някъде в 7-ми месец. Бях си взела два панталона с широк ластик горе и ги редувах с клинове с туники.

# 48
  • Мнения: 50
Още в третия месец се наложи смяна на гардероба. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 428
Към 5-6 месец.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 079
Като влязох в третия месец не можех вече да си закопчавам панталоните (а съм кожа и кости по принцип), зависи откога започне да ти расте коремчето... Laughing

# 51
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Към 5-я месец.

# 52
  • Мнения: 1 674
и аз така

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Мисля, че към пети месец

# 54
  • Мнения: 409
към 6/7м.,там някъде!

# 55
  • Мнения: 386
 Joy В момента в който разбрах че съм бременна! Joy Разбира се, внушавах си ,че ме стягат панталоните в корема. Нокато цяло може би към 3 месец започнах да ги нося разкопчани лекичко,а ги смених 5-6 седмици по-късно.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 508
Абе, да ви питам, нали не е опасно за бебето, ако те стягат дънките в областта под корема? Все се притеснявам, че ще го смачкам горкото... Cry

# 57
  • Мнения: 1 187
Веднага ми се оформя коремче и не ми стават панталоните

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Абе, да ви питам, нали не е опасно за бебето, ако те стягат дънките в областта под корема? Все се притеснявам, че ще го смачкам горкото... Cry

Ами не е много хубаво да ти стягат дънките на корема.И аз ходех основно с дънки до към 5-ти месец.Тогава вече започнаха да ме притесняват и минах на рокли.

# 59
  • Мнения: 386
Абе, да ви питам, нали не е опасно за бебето, ако те стягат дънките в областта под корема? Все се притеснявам, че ще го смачкам горкото... Cry
Мисля,че е опасно ако те стягат.Време е да помислиш за алтернативи на дънките които няма да те притесняват. pregnant

Общи условия

Активация на акаунт