Мами,как се справяте?

  • 3 601
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Често имам усещането, че не се справям. Живея трудно и на бързи обороти... Опитвам се да бъда оптимист, но не винаги се получава. Имам си своите мигове на падение и отчаяние. Но след това се налага да се стегна, защото децата се нуждаят от мен...
Съжалявам ужасно за твоите проблеми. Прегръщам те!

# 16
  • Мнения: 209
И аз като всеки нормален човек имам мигове на падение и мисля, че е нормално хора сме а не роботи.Пожелавам много сили на всички нас ,за да можем да се справяме.  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 504
Да се включа и аз...

Вече започнах да изпушвам, тези дни са ми като в депресия, трудно ми е, много неща мене чакат в къщи за да бъдат свършени - домакинството от А до Я, ученик, малката Гери и тя си иска своето внимание и занимания, дори кратки, но си указват значение.
Никой не ми я гледа имам предвид като баби и дядовци.

# 18
МИЛА НЕЛИ ЗАЩО НЕ СЕ КОНСУЛТИРАШ С ПСИХОЛОГ ? МОЖЕ ДА Е ОТ СТРЕС .МОЯТА ДЪЩЕРЯ Е С БЪБРЕЧНИ ПРОБЛЕМИ И ДВА ПЪТИ ВРЪЩА СЕ ОТ УЧИЛИЩЕ НАПИКАНА КАЗАХА МИ ОТ СТРЕС Е.

# 19
  • Мнения: 209
МИЛА НЕЛИ ЗАЩО НЕ СЕ КОНСУЛТИРАШ С ПСИХОЛОГ ? МОЖЕ ДА Е ОТ СТРЕС .МОЯТА ДЪЩЕРЯ Е С БЪБРЕЧНИ ПРОБЛЕМИ И ДВА ПЪТИ ВРЪЩА СЕ ОТ УЧИЛИЩЕ НАПИКАНА КАЗАХА МИ ОТ СТРЕС Е.
Свързах се с психотерапевт, но тя иска първо да уточним дали има епи и дали наакването има връзка с това или не.

# 20
  • Мнения: 175
rossoneri,нормално е да не си много в кондиция,напълно нормално е си мисля в нашето положение.и аз като теб нямам помощ от никои,имам първолак,едната близна4ка която е добре и ходи на градинка.и другата близна4ка,която е със синром на денди-уокар,доста рядък1-50000,тя е инвалит 100%.и тримата имат нужда от много внимание и цялата къща е на моите плещи.и аз съм в кризисни ситуаций 4есто.но бързо влизам във форма,защото децата ми са тук и имат нужда от тяхната здрава мама. Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт