може ли да лъжат лекарите при инсеминация?

  • 3 769
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Малечка,
не мога да ти дам достоверна информация, тъй като стимулацията и проследяването се осъществиха на друго място, при друг лекар. Същинската  процедура в клиника Малинов беше 250лв.
Иначе, предполагам, че не би трябвало цената да е повече от 450 - 500лв.
Успех! Peace

# 16
Здравейте, аз съм правила ин витро при Ватев през 2006 г. Неуспешно и  за доста висока сума. Сега съм бременна 5-ти месец, като пациентка на др. Стаменов. Отчитам факта, че трябваше по-рано да се ориентирам към втория. Доц.Ватев, освен това е  биолог, не гинеколог, този факт за мен беше също много смущаващ, когато го разбрах. Парите които взима са повече от прилични,  а всеки път трябваше да носим презерватив за прегледа с ултразвук, което е направо вбесяващо.

Поздрви и успех. Наистина за Др. Персенска има по ранни часове и аз горещо ти препоръчвам да смениш доктора. Мога и още неща да пиша, но се страхувам, че ще изляза от рамките на добрия тон

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
somei,
направете нова спермограма в клиника по стерилитет!
Прочети темата за ендометриозата в Проблемно забременяване. Не мисля, че инсеминацията ще реши проблема на този етап. Необходимо е да проследите цикъла поне три последователни месеца.
Успех! Peace
Peace

# 18
  • Мнения: 12
elena_w Благодаря ти!
 
Вече имам записан час при др.Персенска, но е чак за месец юни 2009г. Трябва да ми бъде проследена овулацията и не знам при кого да отида, защото е твърде далч месец юни; някък си ме притеснява фактът, че ще чакам да минат всички тези месеци без да предприема нищо!

Моля, посъветвайте ме какво да направя; при кого да мина на ултразвук по-рано. Благодаря ви предварително!

# 19
  • Мнения: 290
somei според мен Ватев е доста лош избор,а и ще платиш 2 пъти повече - в два последователни дни извършва процедурата "за по-сигурно" и естествено си плащаш отделно,прави опити да "пука" ръчно фоликулите,които не са спукани и т.н.За инвитрото,което правих при него също платих 2 пъти повече - изводите са ясни.
моя съвет е да избереш друг лекар
и успех с процедурата Peace

# 20
SOMEI, Ще попитам гинеколожката ми за проследяване на овулация, дали би могла да я направи или да препоръча някого, докато дойде време за прегледа при др. Персенска

# 21
  • Мнения: 12
raval Благодаря,че сподели Hug
 
Няма да ходя при този Ватев...прочетох доста лоши отзиви за него...писна ми от идиоти като този Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 290
somei радвам се за доброто ти решение  Peace

# 23
  • Мнения: 4 700
somei , в клиниката на Щерев не се чака много zа часове. Така съм чела, аz самата никога не съм била там и нямам лични впечатления. 

# 24
  • София
  • Мнения: 6 302
Да, миле е права. Аз съм пациентка на клиника Щерев и съм много доволна. Там работят доста лекари, не двама-трима. Работят в екип, създадена е стройна организация. Има достатъчно персонал - акушерки, мед.сестри, лаборантки. Мисля, че всичко е на ниво.

# 25
Да, миле е права. Аз съм пациентка на клиника Щерев и съм много доволна. Там работят доста лекари, не двама-трима. Работят в екип, създадена е стройна организация. Има достатъчно персонал - акушерки, мед.сестри, лаборантки. Мисля, че всичко е на ниво.
можеш да провериш и там за часове и ако има свободни да опиташ. да като чакаш можеш и да успееш. Peace

# 26
  • Мнения: 12
Благодаря ви !!! Hug
 
Ще опитам да се запиша в клиника ''Щерев'' за да не чакам чак до юни.
 
Щастлива съм,че има форуми като този.... СЪРДЕЧНИ ПРЕГРЪДКИ ОТ МЕН!

# 27
  • Мнения: 12
elena_w Благодаря ти предварително,ще ми е от полза,защото чета тези бели и черни списъци и съвсем се обърках кои лекар да избера Thinking

# 28
  • Мнения: 1 219
В смисъл да  вземат повече пари като се подложиш на няколко....много съм се напатила от лекари и това ме кара да съм много мнителна
възможно е!!!!В Бг вече нищо не ме учудва.Българина е изгубил всякаква мярка за такт и няма никакви скруполи и съвест,което е жалко SadПарите май са на първо място вече,човечността е заровена някъде на дълбоко.И това се среща във всяка една професия-дали ще са рушвети,дали ще го наречем корупция,дали ще си ги вземат тайно някак,всичко опира до парите

# 29
  • Мнения: 75
somei,имам приятелка ,която доста се находи по доктори,но от медицинския център в Плевен остана много доволна.Освен че и направиха цялостни изследвания за да видят проблема и,работеше и с психолог от самото начало.Много е доволна и доколкото помня, цените бяха прилични.

Общи условия

Активация на акаунт