Nail Art-34

  • 37 656
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 319
nanndi  както винаги моделетата са супер  Wink  много нежни и изчистени

и урока е  newsm81   изглежда много лесно  Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 364
Nanndi, супер е урока и преливката е чудесна  Peace   Heart Eyes И моделчетата са много хубави  Heart Eyes   Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 735
марианка хванах й явно цаката аз на преливката, щом казваш, че е добре. колко се мъчих преди аз, а то не ставаше и не ставаше заради гъбата. не я режех такава като големина и форма и нищо не ми се получаваше. добре, че беше 1 приятелка да ме светне.  Flutter ама на тия твойте хубави цветя, кога ще ме научиш ти Sad то трябва да се видиме, за да ми ги покажеш...
шоколадче 10x  Wink

# 228
  • Мнения: 2 229
А гъбичката  специална ли е или става и обикновена кухненска гъбичка? Blush

И за всеки нокът нова гъбичка ли се използва?

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 10:19 от Serendipity

# 229
  • Мнения: 735
обикновена гъба за миене на чинии. аз взех да си купувам от тези на снимката, защото са по-удобни за изрязване. с 1 гъбичка правиш всички нокти. освен това на снимката за урока парчето, което изрязах е по-голямо, за да не се омажа докато лакирам удължителя. иначе кожата на ръцете ми става в лак с по-малко парченце  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 2 229
Ясно, а за всеки нокът още лак ли се слага на гъбичката? Grinning

# 231
  • Мнения: 735
да преди да нанесеш лак на следващия нокът си слагаш и от 2 лака на гъбата. леле добре, че ме пита тези неща. аз вчера заспивах понеже беше късничко като го направих урока и съм изпуснала толкова неща в обяснението си  Laughing сега ги добавих  Peace

# 232
  • Мнения: 115
Току що се направих така :
http://bgphoto.net/photos/34287/o633611351872691250.JPG така се вижда по-добре

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 11:20 от petia-vt

# 233
  • Мнения: 735
много хубава декорация petia  Heart Eyes ако ти се занимава си оправи часовника на фотоапарата, че е по старото време  Mr. Green а ти с гел ли си?

# 234
  • Мнения: 2 229
да преди да нанесеш лак на следващия нокът си слагаш и от 2 лака на гъбата. леле добре, че ме пита тези неща. аз вчера заспивах понеже беше късничко като го направих урока и съм изпуснала толкова неща в обяснението си  Laughing сега ги добавих  Peace

Сега ми стана ясно, тези дни ще пробвам, дано се получи нещо! Hug

# 235
  • Мнения: 115
Да с гел съм ,часовника съм го забравила ,като каза обърнах внимание  Laughing

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 5
Супер сте!  Hug
nanndi много ценен урок  bouquet. Аз от доста време не съм правила нищо интересно, но скоро ще пробвам преливката и ще покажа. Crazy

# 237
  • Мнения: 735
то и аз не правя нищо интересно, ама си пускам снимки  Laughing petia споко  Wink

# 238
  • Мнения: 520
браво на всички! Много ценен е урокът за преливките Wink   bouquet

# 239
  • Мнения: 2 229
Бе тия преливки не са толкова лесни, колкото изглеждат. Crossing Arms
Сега пробвах и нищо не стана. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт