,,Ясновидци,,-сезон втори.

  • 30 744
  • 463
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 133
Много интересно засега!
Роберто май ще ми е фаворит - той усети и двете събития в изоставената сграда, на второто изпитание също се представи добре. Малкия и Василка са зле
 
Харесвам си Даниел и Роберто,и Христо не беше лош,но да не забравяме че има още много епизоди... А защо малкия е зле,след като се справи с първото изпитание  newsm78

# 271
  • Мнения: 3
Христо си направил сайт  Simple Smile  според който в момента приема за гледане в София.
 Ще го изчакам да се върне във Варна и отивам да пия кафе  Laughing

Дай го ! Аз съм от София !  Grinning

Моля ви наистина дайте кординати на този човек  Praynig  Praynig Praynig


         http://www.hristohristov.eu

   Моля някой ако ходи да сподели дали си струва. До колкото се разрових из нета , вземал е по 10 лв
   за гледане на кафе. Сега може и да е вдигнал цената.



# 272
  • плевен
  • Мнения: 644
Христо си направил сайт  Simple Smile  според който в момента приема за гледане в София.
 Ще го изчакам да се върне във Варна и отивам да пия кафе  Laughing

Дай го ! Аз съм от София !  Grinning

Моля ви наистина дайте кординати на този човек  Praynig  Praynig Praynig
   http://www.hristohristov.eu/

 Hug

# 273
  • София
  • Мнения: 1 891
Ще ида и ще докладвам !  Peace

# 274
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Колко са епизодите?

Аз да се самоцитирам:
....... и разбира, че има син от тази жена.

Това откъде го измислих, като само за дете стана дума newsm78 А сега да видим дали съм пила Нова Бразилия Wink

# 275
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Христо му каза, че е син - до тогава той не знаеше какво е.
Щеше да ми е интересно, ако от предаването се бяха свързали с него. За жената не разбрах какво каза Христо - дали е жива или не  newsm78

# 276
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
.... За жената не разбрах какво каза Христо - дали е жива или не  newsm78

Мисля, че чух още в началото да казва, че са живи /с детето/, но после гледа само за детето, не каза нищо за жената.  Peace

Много добър този Христо! Браво на него! Прави ми впечатление, че е зареден с много енергия. Как само се втурна през глава да говори за Тодор...Направо ме разби, честно!  Crazy Страшен е!
Даниел и Роберто също много добри!
От Сергей очаквах повече!
Баба Яга ми е безразлична.
Леля Васа ми напомни на Николета наистина, но за разлика от втората, тази още не е доказала, че освен театъра, умее и друго.  Wink
Мишо и варненката...колебливи са ми за сега.

# 277
  • Мнения: 4 380
Само дразните тези които не могат да го гледат. Sad Трябва да измислят опция във форума за доброволно отписване от дадена тема. Sad БТВ-то е отвратително! Полека-лека всички хубави неща изключват от списъка който качват на сайта. Sick

# 278
  • София
  • Мнения: 3 679
Не успях да гледам предаването #Cussing out
Но този Михаил преди 7г. една приятелка ме запозна с него случайно- аз лично не вярвам на врачки и пр. но този човек позна неща ,които никой не можеше да знае и за бъдещето ми каза толкова много ,което се сбъдна за тези години...остават само две неща ,но чесно казано дано не се сбъднат...
Много ще ми е интересно как ще се справи той

# 279
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Само дразните тези които не могат да го гледат. Sad Трябва да измислят опция във форума за доброволно отписване от дадена тема. Sad БТВ-то е отвратително! Полека-лека всички хубави неща изключват от списъка който качват на сайта. Sick
Няма ли ги качени във Vbox ?

# 280
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ксения, аз гледам с www.bgtelevizia.com . При теб не тръгва ли?
Любознателна, 12 епизода са. Поне така съм запомнила от инфото на Вокил.  Peace

# 281
  • Мнения: 4 380
Ксения, аз гледам с www.bgtelevizia.com . При теб не тръгва ли?
Любознателна, 12 епизода са. Поне така съм запомнила от инфото на Вокил.  Peace


Не. Имам гаден рутер който не пуска никакви телевизии. Cry И въобще пуска много избирателно. Вбокса се гледа отвратително от чужбина ако не знаете. Трябва да чакаш елементарно клипче по половин ден да се зареди, така че мерси за бокса но не става.

# 282
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Сега търсих в you tube, но не го откривам. В Замундата сигурно ще го качат, но не знам дали теглиш инфо от там. Съжалявам, но май не мога да помогна.  Rolling Eyes

# 283
  • Мнения: 4 380
Сега търсих в you tube, но не го откривам. В Замундата сигурно ще го качат, но не знам дали теглиш инфо от там. Съжалявам, но май не мога да помогна.  Rolling Eyes


Принципно нищо не тегля, още по-малко телевизионни предавания. Трябва да е някоя програма, която иначе струва луди пари за да се реша на теглене. Освен че ми товари компютъра това теглене, имам и лимит, след който плащам много жестоко за интернет. Така че...мерси, но златни не са тези ясновидци. Ще си гледам Слави, него поне още не са го свалили от сайта. Confused

Вокил, ти си от предаването, обясни ми моля какви са тези неща със свалянето от сайта на бтв! Във ваш интерес ли е да губите зрители? Знаеш ли колко хора гледат там?

# 284
  • София
  • Мнения: 1 891
Ксения , аз малко наизуст говоря , но самото предаване си има официален сайт . Там не ги ли качват епизодите ?
Ако не го знаеш , малко по-късно ще го потърся.

Общи условия

Активация на акаунт