,,Ясновидци,,-сезон втори.

  • 30 744
  • 463
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 846
И аз съм много впечатлена от Христо, дано скоро да е пак в София. Телефонът му в момента е блокирал Sad

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 12:49 от jalana

# 301
  • Мнения: 60
А всъщност Христо къде му е офиса, или мястото където гледа? Направо гледах с ей такива очи  Shocked как се справи! Но и Михаил се справи много добре! 
Иванка и Василка обаче си оспорват мястото на баба-йога  Joy
Историята с писмото наистина беше много интересна и дано човека срещне детето си!!!
Въпрос към Вокил (ако може да отговори де): как намирате тези интересни истории? В смисъл те са толкова лични и съответно не са известни. Да дообясня какво имам предвид, например за някое престъпление или случка от историята има запазени архиви и т.н., но за такива лични истории - как попадате на тях? Ако не можеш да ми отговориш, нищо - поздрави за екипа "търсачи"  Peace
С нетърпение очаквам следващия епизод!

# 302
  • Мнения: 0
Аз не успях да гледам снощи ooooh! улисах се по виповете Embarassed пустото му, ей на това най-много ме е яд на този часови пояс 20:00 ч., но както и да е, ще търся в нета да видя какво е станало...
Най-впечатляващото:

http://www.vbox7.com/play:5d5908e3

# 303
  • Мнения: 63
Аз също съм впечатлена от Христо - някой, ако знае някакви негови координати моля да пише   bouquet

# 304
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Сега пак гледах клипчето с Христо и настрънах. Много е добър!! Peace  bowuu

# 305
  • Мнения: 2
Въпрос към Вокил (ако може да отговори де): как намирате тези интересни истории? В смисъл те са толкова лични и съответно не са известни. Да дообясня какво имам предвид, например за някое престъпление или случка от историята има запазени архиви и т.н., но за такива лични истории - как попадате на тях? Ако не можеш да ми отговориш, нищо - поздрави за екипа "търсачи"  Peace

Интересните истории се намират с много търсене. Аз започнах да мисля нови изпитания от момента, в който свърши предния сезон, в случай че има втори. После като наближат снимките се формира специален екип по задачите и те също дават идеи. Около половината от тези идеи никога не стигат до екран по различни причини, за това подборът на изпитания отнема адски много време. Конкретно тази история ми е много присърце, защото попаднах на нея преди 2 години и от тогава винаги съм искал да я разкажа. А и човекът е доста интелигентен, приятно е да се работи с такива хора. Мен лично разказът му много ме трогна. Надявам се да е предадена добре.

Вече знам каква искам да бъде финалната задача в 3 сезон, ако има такъв. Simple Smile

# 306
  • Мнения: 2 746
Виждала съм във Варна, на една къща зад Фестивалния комплекс, залепена бележка "Феноменът Христо Христов приема тук", но това беше миналата година. Скоро имам път надолу, ще се поинтересувам за това момче и ще пиша.

# 307
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Впечатлена съм от епизода и от уменията на участниците.

В 1 сезон снимаха една къща в селото, от което е майка ми - Трудовец, ако си спомняте където имаше убийство от ревност. Тази къща е на нашата улица, съсед ни беше човека, наистина знаеше се историята много в нашия си край, но само дотам. Минаха се 4-5 години от убийството и се забрави.
Едва ли човек от друго населено място може да знае нещо и то в такива подробности, с каквито описваха ясновидците, а екипа дойде да снима на нашата улица с буса на море от любов.
Представете си моля Ви какво почувствах, като видях буса пред нас   hahaha Joy

# 308
  • Мнения: 60
Вокил, благодаря ти за отговора! Наистина браво на екипа, защото както и ZLATNA отбеляза, подобни събития са известни само на ограничен кръг от хора и съответно търсенето им е трудна задача.
П.С. Намерих сайт на Христо, но не знам дали няма да е реклама ако го постна. Като му напишете името в гугъл и излиза сайт-а му - Гадателят Христо Христов. Пише, че от 6-ти април ще е във Варна  Peace

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 16:14 от Linn

# 309
  • Мнения: 3 504
Аз не успях да гледам снощи ooooh! улисах се по виповете Embarassed пустото му, ей на това най-много ме е яд на този часови пояс 20:00 ч., но както и да е, ще търся в нета да видя какво е станало...
Най-впечатляващото:

http://www.vbox7.com/play:5d5908e3




Благодаря, много Peace Hug , защото търсих, но зависи как е озаглавен файла, ако имате и други линкове, моля пуснете ми ги  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 16:29 от Rossoneri

# 310
  • Мнения: 5 599
Конкретно тази история ми е много присърце, защото попаднах на нея преди 2 години и от тогава винаги съм искал да я разкажа.....

А направихте ли опит да се свържете с жената в Унгария,щеше да е интересно ( или май е много лично  Rolling Eyes  )

# 311
  • Мнения: 0
Вече знам каква искам да бъде финалната задача в 3 сезон, ако има такъв. Simple Smile

Да познаят кое ще е новото гадже на Азис  newsm78 Е не ги мъчете толкова де  Naughty

 Wink Wink

# 312
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Много интересен епизод с това писмо,а за Христо съм виждала координати във Варна,но беше миналата година.

# 313
  • София
  • Мнения: 1 891
В сайта на Христо има обявен адрес във Варна - ул. "Братя Миладинови ", но по памет го пиша.
Аз току-що говорих по телефона. Обясниха ми,че в момента записват за Варна , а графикът му за София е запълнен. Ще гостува отново в средата на май.
Ако има желаещи от Варна , бихте ли разказали !
Аз го чувах как говори , явно асистентът му беше близо до Христо.

# 314
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Конкретно тази история ми е много присърце, защото попаднах на нея преди 2 години и от тогава винаги съм искал да я разкажа.....

А направихте ли опит да се свържете с жената в Унгария,щеше да е интересно ( или май е много лично  Rolling Eyes  )

И на мен това ми е много любопитно. Моля те, кажи, ако не е тайна   Praynig

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 18:26 от скубиду

Общи условия

Активация на акаунт