фризолак или милумил

  • 5 591
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Смених 5 вида мляко, в т.ч. Милумил и Фризолак. Това, което най-много хареса на малкия ми син е Фризолак.

# 16
  • Мнения: 702
Здравей те мамчета,ние сме на 10 дена и пием фризолак но май нещо от него не можем да ходим по голяма нужда ходим по2-3 пъти на ден казаха ми че той запичал и да сменя раната с мил мил има ли проблем за малката според вас нашта лекарка ни каза да си го пием фризолака но според мен само се мъчиме

Какво запичане бе мила?Акате си съвсем нормално,незнам дали знаеш но децато които се хранят на АМ е нормално да акат по 1 на ден,това значи,че вие си акате супер,според мен на този етап не е необходимо да сменяш млякото,ако в бъдеще се появи проблем тогава вече ще помислиш за смяна,много е мъничко бебенцето ти и не е много подходящо да се сменя млякото без да е наложително!
А това,че Фризолака някой деца ги запича не значи,че ще запече и твоето!

# 17
  • Мнения: 3 405
Малкият не се е запичал от Фризолака.
А Милумил е за злояди деца, мирише на ванилия и е по-сладко. Пак не виждам връзка с изхождането Confused
2-3 пъти не ден изхождане не е запек Simple Smile

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ние вече 6 месеца сме на Фризолак , само в началото се запече , но това се случи , защото 3 седмици беше на кърма и след това рязко преминахме на Ам , Аз съм доволна , а и на бебе и харесва Peace

# 19
  • Мнения: 1 428
Аз давам Милумил.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
според моя педиатър най- доброто е Aptamil, следва Milumil, Hipp, Nan и най-ниския клас е Frisolac.

# 21
  • Мнения: 3 405
според моя педиатър най- доброто е Aptamil, следва Milumil, Hipp, Nan и най-ниския клас е Frisolac.

По какви критерии ги е класирал така?

# 22
  • София
  • Мнения: 23 097
И ние първоначално бяхме на Фризолак, но малката започна да ака с помощта на термометъра и не ядеше с особено желание. Откакто сме на Милумил, ситуацията коренно се промени - ака без проблем всеки ден и си хапва с кеф  Peace

# 23
  • Мнения: X
Ние сме на Аптамил ,но все още се изхождаме трудно.Ходим по един път на ден или на два дена един път.А другите млека не им понасят повръща от тях много

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Нямам представа по какъв критерии. Аз като гледам етикетите ми се виждат еднакви. Според нея имало разлика в технологията на производство. Не мога да кажа, не съм специалист, споделям само какво съм чула.

# 25
  • Мнения: 3 405
Да ти кажа, страно ми се видя такова класиране, при условие, че характеристиките на адаптираните млека са подобни. За технологията как би могъл да знае точно как се произвежда всяко едно? Разсъждавам, си просто, нищо лично  Peace  Grinning
Но ми прави впечатление, че педиатрите масово препоръчват Аптамил. Въртят ми се мисли за тандем с дистрибуторите ...

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ами много е вероятно да има връзка. А може пък и наистина да е най-доброто Aptamil. А знаят за технологията защото дистрибуторите ги посещават редовно и им обясняват, на конференциите също се обяснява и т.н.

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
фризо! Peace

# 28
  • Мнения: 4 020
В началото бяхме на смесено хранене и добавка Фризо.
След като малката не искаше добавката, преминах на НАН и не съжалявам.

Проблем със запек от фризото не сме имали.

Но на въпроса ти, по-добре Милумил

# 29
  • Карлово
  • Мнения: 328
Аз съм с двете ръце за Аптамил.

Общи условия

Активация на акаунт