Породено бебе

  • 1 717
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 094
Не знам доколко беше удачно да споменавам този факт и се надявам Патишонка да не ми се обиди нещо, че си вра носа където не ми е работа.
преди време попаднах на темата й в подфорум Родители, отглеждащи сами децата си - и ми стана адски мъчно и болно, помня каква радост беше това бебе, с какво желание беше чакано...и изведнъж онази тема сякаш разби всичко това, в моите представи.
не знам дали сега семейното положение е променено - бих се радвала ако е, но ако не е...

патишонка - желая ти да вземеш най-правилното решение. Мисли за себе си и за детето си. Гушкам те Hug

# 16
  • Мнения: 2 660
Хайде да си говорим за бебета, а семейните неща нека си останат в другия подфорум.  Wink

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 08:46 от Patishonka

# 17
  • Мнения: 9 094
В такъв случай не знам какво повече може да се каже по темата.

Успех!

# 18
  • Мнения: 379
Patishonka първо се възстанови,набери силички ,направи си прегледче ,че си ок и действай...щом искаш няма подходящо или не подходящо време...късмет ти желая...

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Патишонка, съжалявам, дадох мнение съвсем добронамерено, донякъде и от личен опит Embarassed Позволих си да го направя, защото бяхме близки преди, когато всички се подвизавахме в седмичната, а и останалите ти теми не са пуснати анонимно и са достъпни за всеки във форума Rolling Eyes Колкото до "другото дете" "от предишен брак" изобщо, ама изобщо не си права, но аз спирам дотук, понеже едва ли ще ме разбереш, а и звучи много грубо Confused
Както и да е, успех ти пожелавам в бебеправенето и във всичко останало Peace

# 20
  • Мнения: 38

За това решението ни да имаме второ дете няма да се промени. Децата нито създават, нито развалят отношения.
С или без това и следващо дете отношенията ни ще поемат по пътя, който поемем.

ъъъ извинявам се,че се вмесвам така "грубо" в темата,но това мен лично ме вълнува също и затова и ще попиам-права си до някъде-децата нито поправят нито развалят отношения,но има доста случаи на "след родилна депресия" както при мъжа,така и при жената,но всъщност исках да попитам ако съм разбрала правилно-би желала второ дете дори и да си самотна майка?

# 21
  • Мнения: 2 660
Ами ако темата е интересна на толкова момичета, можем да си спретнем една в "клюки".

ПП Голди, винаги и по всяко време ще се радвам на коментар от теб - в темите ми или на лични.  Hug Права си, темите ми не бяха анонимни.

# 22
  • Мнения: 953
Patishonka,
радвам се че имаш кураж толкова скоро след първото да бебеправиш. На мен например менструацията ми дойде 7м след раждането, при теб всичко ли е ок вече?

ЗА всички въпроси които те вълнуват за породените деца има такава тема в "Нашите деца"
Мисля че там е най-добре да пишеш за това какво те вълнува при толкова малка разлика
Успех.

# 23
  • Мнения: 2 660
Мерси, Кенди! След малко цопвам в другата тема  Grinning Да, имам вече цикъл макар, че кърмя... Мисля, че за още няколко месеца и ще се регулира, така че се надявам да нямам проблем. Преди тази бременност образувах през месец кисти, но дай боже сега хормоните ми вече да са се вкарали в правия път.

# 24
И аз смятам че малката разлика между децата е добра. Все още нямам цикъл но възнамерявам в момента в който ми дойде да се пробваме с мъжа ми  Wink всеки прави това което сметне за правилно няма писани закони  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Малко по- нагоре има тема за породени деца - питай там.

# 26
  • Мнения: 148
Прави го сега, щото след 3-4 години няма и да ти се помисля Laughing Аз лично не си представям такъв живот, но хората са мноооого различни! Как добре щяха да ти дойдат близнаци - една бременност- 2 деца  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 792
според мен толкова малка разлика не е добре.защото така лишаваш децата от 100%-во внимание.всяко си иска своето и ще ти е безумно трудно да си 100% и за двете едновременно без да е лишено едното за сметка на другото.а ако има и напрежение в семейната атмосфера ептен не ми се вижда розав пейзажа.ама ако си толкова смела успех мога само да ти кажа евала Hug

# 28
  • Мнения: 7 821
Коя колежка ни прехвърли тази тема  Wink?!?

Сега се замислям за второ и имам нужда да споделя с някого специфичните въпроси, които ме вълнуват.
Тук няма седмична тема. А за специфичните въпроси пускай отделни теми.

Ами ако темата е интересна на толкова момичета, можем да си спретнем една в "клюки".

Съжалявам, че ще те разочаровам, но едва ли ще може да се спретне още една "отчетна" тема за бъбрене  Shocked , не и тук! А и в Клюкарника не знам колко би издържала.
Тук има тема за породените деца http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336446.0 - ето я. Може да пишеш в нея, ако искаш или да пуснеш тема с конкретен въпрос тук или в майките напр. "какво мислите за породените", но не и отчетно дъра-бъра!

Хубав ден!

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 10:20 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт