Минута след минута, час след час с Дюкан топя тонове мас - 129

  • 42 170
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 1 984
Да се похваляяяяяяяяяяяяяяяяя: ПЪРВАТА МИ ДРЕХА РАЗМЕР S В ЖИВОТА МИ!!!!!!!!!!!!! newsm44 newsm44 newsm68 newsm68

Аз, естествено, поисках размер М, защото реших, че вече не съм за L. момчето даде М и аз облякох, той вика: "Голяма е", аз казах, че няма начин, но той настояваше да пробвам по-малката блуза. И чудо, наистина ми стана. Чувствам се изключително щастливаааа....

За което голяма заслуга имате и всички вие, за което едно огромно благодаря  newsm20

# 826
  • София
  • Мнения: 98
Таняманя, много благодаря за успокоението Heart Eyes , че нещо откакто се наобядвах, направо не мога да се понасям, едно ми такова гузно ...  Blush  Rolling Eyes

СлаБе, здрасти и на теб веселушке!  wavey

# 827
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Tuningmania, точно затова ти написах "почти перфектен", заради спорта, а не заради оставащите ти 5 килограма; защото знам как изглежда един млад мъж, свалил много килограми.
Спортът е нещо, което вече е добре да включиш, ако имаш възможност. Той спомага не само за стягането на мускулите, но и за засилване на метаболизма и подобряване на настроението.... ех, колко мога да ви говоря за това. Ако имаш желание, мога да ти препоръчам варианти, пиши ми на лични!

# 828
  • София
  • Мнения: 691
Здравей mucky, аз не съм МаМаКуин, но реших, че мога да ти бъда полезна и затова пиша. Та аз и преди пиех мултивитамини + калмацин, после направих малка пауза, а вчера пак си взех. И понеже и аз се притеснявах да не стане предозиране, попитах фармацевта в аптеката (той е много ерудиран и добре обяснява), та той сравни количествата в калмацин и мулитивтамините центрум (тези, които са с лутеин) и каза, че няма проблем да пия по 1 таблетка от двете на ден. Каза, че за да стане предозиране, трябва да приемаш повече от 600 мг. клаций, а то не се получава толкова. Каза, още, че единствено магнезият ако се предозира, може да се получи лек слабителен ефект, но и това няма да стане при комбинацията на двете таблетки. Та така Simple Smile Друг е въпросът дали има смисъл да се приемат и двете, но аз мисля да го направя, защото имам проблем с косата, а и преди получавах много гадни крампи... пък и прекалявам с триците... Embarassed

# 829
Здравейте!Скоро се регнах в този форум и много ми харесва тази тема и вие.Аз съм мъничка за да съм мама и не знам дали мястото ми е тук .. Embarassed И все пак пиша, защото започнах диетата на д-р Дюкан преди около седмица и ми е приятно да я обсъждам  Simple Smile Така че ЗДРАСТИ на всички от мен и се надявам да науча по-нещо от вас, по-напредналите в тази диета (в което не се и съмнявам)  Hug

# 830
  • Мнения: 831
Етомира  Hugтова са хубави моменти  и за вбъдеще все така да се чустваш Peace
Аби Hugкарам си трета фаза ,но със страх CrazyЗа сега кантара си стои мирен и това малко ме успокоява. Whistling
Слабееее Hug,Сънче  HugВещи HugТонито HugКоте Hug айде за всички Hug Flutter
По въпроса за калмацина-когато се изпие една опаковка е хубаво да се даде почивка на организма за известен период от време. Peace
Здрасти ratf и добре дошла. HugДай малко инфо за себе си:
колко ще сваляш и т.н.. Whistling

# 831
  • Мнения: 40
Здравейте мили дами,
досега съм отправила само един въпрос в този форум, но преди няколко теми. Искам да благодаря на всички, които ми отговориха относно проблема ми със сухотата в устата и жаждата. Искам да споделя с Вас, че в момента в който спрях със степчетата и подслатителите всичко си дойде на мястото.
Но поводът да пиша е друг, моля Ви дайте да не отговаряме на тази дама, дето всички не могат да я дишат вече. Знаете поговорката : Кучето си лае, керавана си върви.
Благодаря на всички и много минусчета! Simple Smile
Тунинг : мернах преди няколко страници питането ти за дънките и какво означава 32 и 34 на етикета. Това е дължината на панталона. Стандартно са 32, 34 и 36.

# 832
  • София
  • Мнения: 1 590
Ratf, щом си малка за да ставаш мама май че си малка и за Дюкан newsm78. Той изрично казва, че не е подходящ за млади организъмчета...
Я казвай на колко си години, колко тежиш и въобще каква ти е мъката сладурче?
BarcaHug а как напредваш?
Етомира wavey, желая ти дано не видиш повече М а само S, дай боже на всички тук!!!
Тунинг  newsm01 и аз исках да ти кажа, че много добре звучиш напоследък - да си ни жив и здрав - ама вече пускай снимки на тез новите дънки, че изнерви всичките, бре!
Ривелка,   love001
Абе, къде се загуби Бърди?
Тонито26, и ти се скатаваш напоследък, да нямаш много чистене с котето  newsm78 я дай малко спам (Вещи и на школо) да се посмеем и олекнем както обичайно...

# 833
И така малко инфо за мен ..Елена се казвам от София съм, на 20 години, студентка вече в НХА. 74 килограма съм, а бях 55 ( не знам как успях да ги кача за една година) ooooh! .Желаната цел е 52-3 кила.Проблемът ми е, че съм голям ценител на храната и явно в последно време съм попрекалила с тази моя страст,никога не съм била на хранителен режим и сега си пролича доста. EmbarassedСлед мъничко ще си кача една снимчица да ме видите,че така ми е неудобно без  Simple Smile

# 834
  • София
  • Мнения: 1 590
Ратф (брей, че труден за произнасяне ник!!!) щом си на 20 - давай смело!!! Провери по калкулатора на първа страница колко килца ти препоръчва чичко Дюкан и добре дошла!

# 835
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Lucie,  Hug Heart Eyes Това е безценното, което тази тема ми е дала. Да, отслабнах. Да, изглеждам прекрасно, без да звучи нескромно - просто е така. Но най-важното - тук намерих най-добрите си приятели, с които ще останем такива много, много дълго след като сме забравили за Дюкан. И дано повече хора го почувства така!

http://www.youtube.com/watch?v=2A2Jt4WOxN8

Благодаря Sun за чудесния поздрав!  wavey wavey wavey
Повдигна ми настроението!
Вече мислех да се откажа от четенето и писането, но човек, ако е позитивен по природа, то той си остава такъв за цял живот и нищо не може да го промени!
http://www.youtube.com/watch?v=c5IIXeR5OUI&feature=related
Хора бре, РАДВАЙТЕ СЕ НА ЖИВОТА!

# 836
  • Мнения: 12
Ratf пишеш, че си малка, а всъщност на колко години си ? Надявам се знаеш , че този режим е твърде тежък за изграждащи се все още организми. Внимавай и дай малко повече инфо за себе си - години, килограми, височина..
На всички пишещи - здравейте и хубав ден с много минусчета.
Обичам ви и много ви се радвам
Я, Луси вече те е питала и даже отговор има.

# 837
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
От днес съв вече във втора фаза и сутринта си наманджах набързо едни пилешки дробчета с мнооооооого лук и гъбки. Модифицирах една рецепта от сайта и стана великолепно (написала съм варианта си като коментар там).
Тая сутрин кантара беше леко сърдит та ми пусна само едно минусче от 100 гр, ама аз не се оплаквам!  Mr. Green До тук общо съм свалила 3,500 (толкова се роди синът ми hahaha) и съм страшно доволна!

Едва смогнах да ви изчета и докато стигна да кочментирам ми се изпариха нещата от празната тиква!  Rolling Eyes

Tatitt, ще бъда твойта гордост!  Mr. Green

Ратф, най-вероятно от студентския живот си качила! От лишения, алкохол и купони така става!  Joy Моите първи 10 кила така ги качих преди 3-4 години и от там главоломно все нагоре! После и бременеех, та нямаше как да свалям кила тогава! Но сега... ще ги размацам, ей!

welcome на най-новите! Разполагайте се удобно, че може дълго време да се гледаме! хихи! (то сякаш аз вече векувам тук)

# 838
  • Мнения: 40
Lucie : Не се оплаквам, малко по-бързичко от очакванията ми. Почнах режима на 11.08.2008 , значи за 2 месеца и няколко дни съм свалила тези 14 кг.  Забелязах, че ако си готвя в къщи някакви по-течни манджи, май по-лесно свалям. Имах едно ужасно 2-седмично задържане след една командировка в чужбина и много се бях изнервила.  Simple Smile

Аз имам питане тъй и тъй се наканих да пиша : няколко дни преди да започна диетата, отидох да си купя овесени трици в пикадили и без да искам подочух разговор между 2 жени ( явно и те дюканки), които са пазаруваха по списък режимни нещица и се питаха къде са протеиновите блокчета. Аз като една голяма лакомия, веднага тръгнах след и откакто ги видях сън не мога да спя. Знам, че са нережимни, ама някой пробвал ли ги е? И дали стават поне за трета фаза? Mr. Green

# 839
  • Мнения: 96
Deva, благодаря ти за поясненията!  Heart Eyes
Ще си взема и аз, за да го пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт