Нова година'2009'- на топло и екзотично местенце

  • 12 082
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 215
О,Пина, тъкмо се чуедх къде си, като заговорихме за топлина и екзотика. Mr. Green И аз не пътувам никъде надалеч по това време. По още една причина - всичко живо лети и пътува,по летищата настъпва хаос,багаж се губи на поразия,а ако падне и мъгла - посрещаш си Новата година,дремещ на пода до куфара си на някое полудяло летище.Не мерси!

И да не съм съвсем оф-топик - на Канарските острови наистина е приемливо топло по това време на годината.

# 16
  • Мнения: 7 605
Zaбравихме Шри Ланка  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 11 747
Tatjana, то и във Френска Полинезия е хубаво по това време....  Simple Smile ама нали за по-евтино ставаше дума.  Peace

Old Sport, то за никъде не е по Нова година!! Една година тръгнахме за Елена с коли, уговорихме се да се съберем на една бензиностанция в края на града - леле  ooooh! то целия град имаше уговорка там!  Tired Пътищата натоварени - ужас. Седнахме да ядем в механа в Елена - ми то чакахме към 2 часа да стане готова храната и на всеки по отделно време носят, навалица, народ, не се сварва и умряхме от студ - не им се и отоплява много.... После минахме и през В. Търново, там същата история - в заведение може и да те набие някой сервитьор.... То си е жива истерия тая Нова година.....

Аз съвсем сериозно смятам, че Нова година и пред телевизора мога да си изкарам, а пък 5 дена след това да пътувам до топли и екзотични места... друг е върпоса, че аз и 5 седмици след това няма да ида никъде, ама....  Tired

# 18
  • Мнения: 7 605
Tatjana, то и във Френска Полинезия е хубаво по това време....  Simple Smile ама нали за по-евтино ставаше дума.  Peace[/size]

Ееее, ти пък, цените zа Фр. Полинеzия са в пъти пове4е отколкото zа Шри Ланка. Една по4ивка в Шри Ланка е колкото една в Тайланд  Peace

# 19
  • Мнения: 11 747
Да, така е!  Peace
Мисълта ми беше, че точно от категорията на Тайланд и подобни е, които идват скъпи на пишещите тук.
Иначе Шри Ланка не е никак популярна дестинация в БГ, то май никой не я предлага! Ако я има някъде, в някоя агенция, 100% ще е доста скъпа, като нетрадиционна дестинация...

Истината е, че няма вариант от България да се отиде през зимата на лято и това да стане за по-малко от 1000евро  Confused  То и аз искам, ама...

П.П. А за Нова година и за под 2000 евро няма Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 605
Ооооо, преди години беШе фраШ с оферти zа Шри Ланка, имаШе редовни полети на Балкан до Коломбо.

Като иzклю4им периода около праzниците, е напълно въzможно да се ходи на толкова дале4на дестинация zа 1000?  Peace

# 21
  • Мнения: 11 747
Не бях чувала за този период, но кога е бил? Още е имало Балкан?

Да, аз за 1000евро бях в Тайланд и то в хубави хотели в Банкок и Пукет, което е по-скъпата дестинация от Патая. Сега, обаче за там офертите не падат под 1500евро извън празници, което ми е малко пресилено  Thinking От Германия сигурно са по - други офертите, ама така е, като е развит туризма.  Thinking Хем тука сме близо до Истанбул, откъдето има много удобни, редовни полети за натам  Thinking и пътя си е по-малко все пак.

# 22
  • Мнения: 7 605
Да да, оЩе имаШе Балкан, в средата на 1990те години беШе това  Peace

Да, тук има сума ти оферти, но то един полет от София до Германия е под 100? в двете посоки, барабар с лет. такси.
Пример zа оферти от тук
Полет до Австралия и каравана zа 24 дена  1.350?
СъЩото zа Нова Зеландия 1.518?
Флорида, полет, рента кар и 5 ноЩувки в Маями, 4 в Орландо и 5 на голфа на Мексико 999?
2 седмици Хонгконг и Бали 979 ?
2 седмици Хонгконг и Као Лак 1080?
Кейптаун, 10 дена, полет, хотел и рента кар zа 1 седмица 989?

А zа периода Коледа/НГ
2 седмици Бали 1.755?
2 седмици Сингапур и Бали 1995 ?
и т.н.

# 23
  • Мнения: 11 747
мда, от БГ е с около 50% по-скъпо. Това е, че 100евро за полет до Германия и ако не пасва същия ден полета трябва и нощувка и идва пак колкото от БГ пакета.
Аз затова от време на време се ровя за билети от Истанбул има в тази посока на няколко авиокомпании, а пътя до там ми е 100лв в двете посоки по 2 пъти на ден има автобуси. И хотел като се намери..., ми по-добре излиза от офертите на нашите тур оператори. Все още не съм го реализирала, но надявам се... някой ден.

А за Нова година - 2 седмици в Куба за 3300 евро норамлно ли е?  Thinking Твърде много ми се вижда, твърде много  Thinking
http://www.ontravel.bg/index.php?page=tour&instanceID=108&am … 26fce107310c39851

и тези също
http://www.ontravel.bg/index.php?page=tour&instanceID=107&am … 32d5764ee1703e4cd
http://www.ontravel.bg/index.php?page=tour&instanceID=106&am … f709a2ccbc777a79e

# 24
  • Мнения: 7 605
А за Нова година - 2 седмици в Куба за 3300 евро норамлно ли е?  Thinking Твърде много ми се вижда, твърде много  Thinking
http://www.ontravel.bg/index.php?page=tour&instanceID=108&am … 26fce107310c39851

СъЩия хотел от тук ти иzлиzа 2700? zа 2 седмици (14 ноЩувки) и то с директен полет до Варадеро  Peace

# 25
  • Мнения: 3 215
Пина, много е, още повече,че има графа какво не включва екскурзията и там дебнат още 200-300 евро поне  ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 243
 #Crazy лелеее какви са тези цени, какво е тоа чудо?
Аз като написах топло местенце, имах предвид температури около 20 градуса.Е, и на по-високи няма да се разсърдя, но за там повече средства трябват Money.А така мис е иска тази нова година да не я прекарваме във Варнемските кръчми Sad Всяка година едно и също.Ние миналата нова година си останахме вкъщи -тримата с бебо. И сега ако нищо не измисля май пак така ще направим. Ама дано да иамисля де Mr. Green

# 27
  • Мнения: 194
Да се запиша и аз,понеже имах същите мечти,слънце,море и палми на Нова година и то в Бразилия,но се отказах.Ще я посетим Март,заедно с Аржентина за 13дни.
Та по този повод исках да питам някой ходил ли е там с Профи тур?
Те дават най-изгодна оферта 2301е с летищни такси и всички екскурзии включени в цената,допълнителните са на цена около 90е,така,че и тях може да си позволиш.
Какво мислите,скъпо ли е?Е преди година две това струваше около 1500е,но сега цените са луда работа #Crazy
Благодаря за отговорите предварително,надявам се някой да има инфо  bouquet

# 28
  • Мнения: 11 747
То, от година-две, май само на БГ операторите са им се вдигнали цените, не и на другите  Thinking  Да не се правя на голям разбирко, ама на мене ми се вижда много.

# 29
  • Мнения: 194
Ами то май е най-ниската цена,която намерих....А Пина,кой чужд оператор би ми препоръчала?И с чужд оператор сигурно тръгването е от другаде,нали?Никога не съм ползвала чужд оператор newsm78

Общи условия

Активация на акаунт