АвгУстОвскИ инат сме ние, но усмихнем ли се - мама няма да ни бие

  • 14 694
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 330
Нори Много здраве и любов!
     
   yanast приеми и моите съболезнувания Sad
  Елфче,и аз преди да родя бях в една дупка и такъв рев му ударих,Даже Наско като ме искараше от релси и като ревнех той млъкваше и идваше  да ме утешава.Но сега ми е по спокойно или поне той не е нервен както когато му растяха зъбите,но очаквам и другите два кучешки,та незнам тогава какво ще е Rolling Eyes Но определено не е толкова страшно,стига да има кой да помага де Peace

# 271
  • Мнения: 574
Янаст, моите съболезнования за свекър ти Flowers Rose
Нори, аз пък не мога да ти видя изкушението Rolling Eyes

# 272
  • Мнения: 2 829
Елфче, май си е нормално за една бременна жена да си намира за какво да се тревожи и да си поплаква Heart Eyes Но истината е, че нямаш избор вече  Mr. Green Щеш-не щеш- ще се справиш някак с дребното човече! При това, без всякакво съмнение ще се справиш добре и децата ти ще получат много, много любов!
Честно казано и аз понякога страдам, че "никой не ми обръща внимание", ама то си е нормално, според мен инстинкта ни кара да привличаме вниманието на партньора си към къщата и децата, пък и има известна носталгия към първата бременност, когато бяхме само аз и мъжа ми и цялото внимание си беше за мен, при това за първи път! А сега и детето "краде" част от вниманието (мъжа ми някак гузно преди време каза на няколкомесечното бебе "много те обичам, даже те обичам повече и от мама!" И после въздъхна "ето, признах си") имаме повече грижи...
Пожелавам ти и на теб и на себе си да приемаме по-леко нещата, да намерим баланса и мъжете ни да намерят подходящ начин да ни "докажат" че "ни забелязват" и че все още сме важни за тях Simple Smile Честно казано разума ми не се съмнява, че това е така, но върви го обясни на бременен мозък Laughing

# 273
  • Мнения: 2 722
Добро утро, поспалани!



Аз приключвам работа след малко. Някой да поеме дежурството с кафетата, че минавам дневна смяна и ако чакате да ви го сервирам като стигна в работата ще го пиете горещо.

# 274
  • София
  • Мнения: 12 568
Хайде аз да сложа хапването, да почерпя, че днес имаме годишнина. Вече 4 години сме заедно и не сме се разделяли за повече от 3 дни.  Heart Eyes



Кало вече е много по-добре, но го оставих и днес вкъщи, за да си оздравее напълно. Или утре  или в четвъртък ще го пусна на ясла.

# 275
  • Мнения: 413
Nana77, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!  bouquet
Още много години да сте заедно и все така да говориш с любов за Супер Митко. Grinning

Браво на Калоян, сега и другите деца и мами да оздравяват! Peace

Вики е на ясла от вчера.Мислех, че след толкова отсъствие ще е пак драма сутрин, но не.Въобще не плака и вчера и днес.Пу-пу!Спокойна е, смее се, няма нищо общо с онова уплашено дете.
Само, че като видях какво е в яслата - сополиви и кашлящи деца. Close
Защо ги приемат като са болни не мога да разбера.
Ние две седмици я държахме в къщи за да се излекува добре и сега ако й лепнат пак нещо... Tired

Все забравям - Albena_vlady, честита племенничка!Да е жива и здрава малката Лора!

# 276
  • Мнения: 535
Здравейте!
Честит РД на Нори със закъснение!    bouquet
Нана, честита годишнина!   bouquet Това не е от сватбата, нали?
Ние вървиме бавно към подобрение. Кашля много зловещо и отхрачващо, но май така трябва  Thinking. Дано оздравее до края на седмицата, че аз от понеделник започвам работа  Party. В четвъртък сме на контролен преглед и ще видиме какво ще каже и доки  Grinning.
yanast, моите съболезнования за свекър ти.  Sad

# 277
  • София
  • Мнения: 12 568
Ember приемат ги, защото има малоумни родители, които ги водят болни и защото носят бележки от педиатрите, че децата са здрави. Когато има такава бележка сестрата в яслата не може да я оспори и реално е с вързани ръце. Всичко опира до манталитет и интелектуален капацитет.  Peace

Ади не е от сватбата. Оженихме се на 1.08.2007 година, но за мен днес е истинската ни годишнина.  Simple Smile

# 278
  • Мнения: 574
Нана, Честита годишнина  bouquet Дано никога не ви се налага да се разделяте за повече от три дни Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 757
Нана честита годишнина - дълги дълги години да се радвате един на друг   bouquet

Нашият татко е болен, днес остана вкъщи и сега се надявам да не разболее Миташки. Аз пък в четвъртък заминавам до събота служебно и се надявам дотогава никой да не е болен защото не знам какво ще правим  ooooh!

Ади дано в четвъртък да ви кажат, че всичко е наред.

# 280
  • Мнения: 743
Нана, Честита годишнина  bouquet Дано никога не ви се налага да се разделяте за повече от три дни Hug
  bouquet Hug
Албенче, извинявай, ама много ми хареса пожеланието ти  Embarassed

Браво на Кало, ще чакам и Ади да се похвали с оздравял Саше  Hug А Миленка, кога трябваше да се прибере  newsm78 И нея я мисля  Hug

Ember, права е Нана за бележките  Sad

# 281
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет!
Нана, честита годишнина!   bouquet  bouquet  bouquet Много любов, разбирателство и щастливи мигове заедно!
ЯнастHug  Hug  Hug

# 282
  • Мнения: 2 722
Нана, гледайте все така в една посока

Радвам се, че Кало се оправя - изпопритесни ни и нас това детенце мило.
Адрианска, хайде и вие в групата на здравите вече, изтече ви лимита.
Пух, дано не е разнесъл бацили тате - да оздравява и той бързо.
Ember, браво за бързата адаптация след принудителното отсъствие. Мисля си, че две седмици у дома са достатъчни за излекуване и укрепване на организма.

Аз днес съм на първа родителска среща за Митето, като се прибера ще пиша.

# 283
  • Мнения: 1 619
Хей, къде сте днес?

# 284
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 Ей СЯ ще пусна нова тема със много зимно заглавие. Отново на Мама Галя Hug
 Тук:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342516.new#new

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 07:04 от blanc

Общи условия

Активация на акаунт