Ще сгреша ли ако сложа интериорна врата на банята?

  • 9 024
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 220
Цитат
Да не говорим, че поставяне на пвц врата, в интериора е меко казано неестетично. И още един път повтарям, tati2raseria, не се бъркай по теми, по които си абсолютно очевидно некомпетентен! Кое те кара да вярваш, че ремонтите и избиране на майстори, врати и пр. са привилегия само на мъжете! Изобщо не си прави труда да ми отговаряш. Този спор е абсолютно безсмислен, а твоето поведение - невероятно грозно.

па вкус и цвет - тавариш нет!!!

моя кум примерно намира за неестетично жена с черен сутиен и бяла блузка, а за мен пък е секси... тъй,  че неестетичното за теб може да е естетично за други   bouquet

п.п. тя 1 жена като си навие синджирчето на пръста - иди и обяснявай...

# 16
  • Мнения: 2 498
На банята сложихме интериорна врата като на отаналите стаи (МДФ), но вътрешната страта на вратата я напръскаха с някаква по-спеиална водоустойчива боя.....пряко няма да се мокри с вода-с вана и с душ кабина сме....

# 17
  • Мнения: 17 987
Тати..., десетте сантиметра не са важни само за този, който ги няма  Laughing

А пък майстолите не ги познавам и акъл не съм давала. У вас сигурно всички врати са с различен цвят   Thinking, дай малко снимки, че ме заинтригува.

Слава Богу, отваряла съм си очите ..., чак сега го осъзнавам, благодаря ти   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 338
http://www.selectdoors-bg.com/
Това е сайта на фирмата за интериорните врати с камуфлажни каси.

# 19
  • Мнения: 220
Цитат
Тати..., десетте сантиметра не са важни само за този, който ги няма 

то бива женска лакомия - бива ама 10 санта...

п.п. то верно е гадно да не ти стигат и 1-2 санта ама... ай стига че оспамихме темата на булката  Mr. Green   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 770
Вратата на банята ни е интериорна , абсолютно еднаква с останалите , без специални покрития и бои.Слагана е преди 8 години и в долния си край е директно обливана с вода , когато мия пода на банята / а това е след всяко къпане / - не е мръднала !  Peace

# 21
  • Мнения: 4 187
Вратата на банята ни е интериорна- МДФ, еднаква с останалите! Нямаме проблеми, случвало се е да бъде мокрена.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 952
то бива женска лакомия - бива ама 10 санта...
п.п. то верно е гадно да не ти стигат и 1-2 санта ама... ай стига че оспамихме темата на булката  Mr. Green   bouquet
Спамиш и даваш опасни съвети.
Ако не харесваш женска компания - намери си мъжка другаде.
Мисля, че достъпа ти до форума трябва да бъде забранен за известно време - най-малко заради обидите, които си позволяваш към жените по принцип. Подобни сексизми се употребяват в специфични социални групи.

# 23
  • Мнения: 3 830
За да ти е спокойно и да знаеш, че си купила качествена врата, сложи си врата, направена за баня. Може отвътре да е от специални материали, за да не загние бързо, а отвън да е като всички останали в дома.
Ако имате душ кабина, няма да се подкожуши вратата бързо, но въпреки това вътре влагата си стои.

# 24
  • Мнения: 2 803
Аз не бих рискувала с такава врата. Все пак това е влажно помещение. Въпреки, че съм с душ кабина, парата пак излиза и би раздула вратите.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ние сме с най-обикновена mdf врата и каса в банята, нямаме душ кабина и е доста малко помещението, така че честичко се пръска вратата. Е трета година караме и не е мръднала Peace Така че според мен няма никакъв проблем да се сложи такава врата, особено пък ако има и душ кабина. PVC или алуминиева не ми се връзва.

# 26
  • Мнения: 330
Интересно преди да има алуминиеви и PVC врати всички какви сте имали? Естествено, че трябва да са еднакви вратите, другото е кич.

# 27
  • Мнения: 4 300
Мисля, че няма да сгрешиш. Във Варна имаме такива врати навсякъде- никакъв проблем, а нямаме душкабини. Сега също сложихме мдф врата на банята ( същата като другите в апартамента), но все пак е минало малко време. Изобщо не съм се чудила.

# 28
  • Мнения: 4 187
Интересно преди да има алуминиеви и PVC врати всички какви сте имали? Естествено, че трябва да са еднакви вратите, другото е кич.

 Не знам дали е кич, но ако и другите врати не са такива, няма да е много естетично

# 29
  • София
  • Мнения: 1 555
И ние сложихме интериорни врати на банята и тоалетната. От едната страна са с естествен фурнир, а от вътрешната със специална боя и са бели, за да си отиват с плочките.  Peace С душ-кабина сме, няма да се мокрят и не мисля, че ще има някакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт