Дайте съвет - на 7 м., яде по 3 пъти на ден.

  • 1 245
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 575
Ама защо си го будила в 6, остави го да се буди сам и така ще изместите режима малко напред във времето. А 4 кратното хранене въобще не е проблем, много бебета си изключват сами 5-тото хранене.

Не е ли прекалено рано да, махна вечерното АМ, предполагам че ако вечер дам друго ще го яде Confused
а по тоя въпрос нищо не мога да кажа, защото и при нас ситуацията е подобна. И предполагам, че ако давам друго ще яде, но мисля, че е прекалено рано да изключвам АМ от менюто.

# 16
  • София
  • Мнения: 289
Ами будих го, за да му се съберат 5 хранения иначе още от четвърти месец щеше да е на 3, което ми су виждаше доста малко newsm78

# 17
  • Мнения: 139
И ние имахме такъв период,вечер не искаше АМ и това си е ,но аз започнах да му давам по-течна каша с няколко лъжички АМ от шише и си реших проблема Mr. Green А 2-3 месеца преди да направи годинка вечер си хапва кисело мляко Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 289
Аз имам чувството че има непоносимост към биберона  Sad Сигурно ви звучи смешно ама само като види шише и започва да се гърчи и да стиска уста и ако усети че е сок тогава отваря, така че при нас тоя номер с кашата няма да стане..... Ако давам с лъжица ще я яде иначе не!

# 19
  • Мнения: 1 467
Няма нужда от каша. Вместо да й даваш в 16 часа каша, дай й пак мляко. По-нататък въведи вечерята и така ще си кара дълго с две хранения с мляко.

# 20
  • Мнения: 5 183
Заспало бебе не се буди, особено пък ако е само за да му се съберат някакви си определени бройки хранения.
Това е оправдано, и даже препоръчително, само при недоносени бебета или такива с много ниско тегло. В такъв случай педитата препоръчват да се събужда бебока на определен интервал от време и да се подкана да яде.

# 21
  • София
  • Мнения: 289
Знам че е така, но какво друго да направя? Единствения начин вечер или през деня да яде мляко е ако спи или е в полусънено състояние...........

# 22
  • София
  • Мнения: 23 096
И ние сме почти в същото положение! Аз не се притеснявам особено, но бабите внасят напрежение и опяват, че на детето му е омръзнало да яде само АМ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт