Нерви

  • 5 171
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Няма рецепта против тия пусти нерви!Ако откриеш-кажи ми я.Да знаеш само как ме дразнят напоследък всички вкъщи.Иде ми да  #2gunfire всичко живо . При мен май е нещо следродилно..
И при мен е следродилна...1г.и3месеца след раждането съм кълбо от нерви Mr. Green

# 46
  • Мнения: 166
Спокойно, когато родиш ще се пооправиш.

Не искам да те плаша, но след това почват едни: спи ли добре, яде ли достатъчно, дали не е болно и т.н.

А пък после...
Големи деца, големи проблеми.

# 47
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 787
Цитат
Абе,мамче "напълняването" ли, ти е най-големия проблем newsm78 newsm78,била си в болница най -вероятно с контракции,не знам в,коя седмица си,ама то бива,бива...... #Crazy #Crazyми то, като не си искала да напълняваш,що ти трябваше тази бременност ooooh! ooooh!Май не са само хормоните проблема ,не искам да си мисля какво ще стане като родиш и видиш ,че килограми светкавично не се свалят ShockedТи гледай всичко да на е наред с бебчо и да сте здрави  , пък другото го....."има в магазините"

Бъди мила с мен и не ме нападай,защото и без това се чувствам ужасно.В19гс съм.Аз на бременноста си се радвам,но не желая да напълнявам от лекарства,затова попитах.


Извинявай Praynig не съм искала да те засегна,нито да те обидя,просто това е божа работа(килограмите) и след като хормоните ти и без това се вихрят,не си причинявай допълнителни терзания,а се опитай да разреждаш вътрешното напрежение с ведри мисли и дела....Лека бременност,щастлив семеен живот и здраво бебче Hug Hug

# 48
  • Мнения: 518
Имаш напълно нормални и естествени усещания! Joy

# 49
  • Мнения: 1 006
Напълно нормално.Аз бях кълбо от нерви. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 098
Аз също преминавах през различни периоди и настроения. На момента бях доста нервна, особено към края.

# 51
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
аз бях такава истеричка през бременността , че се чудя моя мъж как ме е изтърпял . Но всичко  е хормони  Hug

# 52
  • Мнения: 2 448
Абе мислих си тогава, че съм поизнервена, но явно защото не съм знаела, че ще стана и по зле.  Mr. Green

# 53
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 342
Аз самата бях много спокойна.
Не се вглеждай толкова, мисли за малкото човече, което чакате, откривай положителни неща.   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 447
Аз и без да съм бременна съм нервна,а какво остава когато бях.

# 55
  • Мнения: 579
Нервна не,по-скоро подтисната бях...

# 56
  • Мнения: 698
Лелее, на моменти полудявам, аз не мога да се позная, пък за другите не знам. След истерията и патардията като ме хване яд на мен си и като се сетя какво съм направила пък почва един рев.......Аз по принцип съм си нервничка, но сега е чудо, всичко ме дразни и ми е виновно. Чак ме е страх за след раждането  Cry

# 57
  • Мнения: 826
Споко от хормоните е Mr. Green. Само, когато си в по-спокойно настроение се опитай да претеглиш плюсовете и минусите на бъдещия си мъж, да си припомниш защо си избрала точно него и защо искаш точно от него да имаш дете. И не забравяй, че всичко ще си дойде на мястото, но не позволявай състоянието ти да се отрази толкова на истинските ти чувства. Успех, щастлива сватба и спокойна бременност.

# 58
  • Мнения: 701
Хормони,хормони...всичко щеше да е по-добре ако не се бяха раздвижили толкова много по време на бременността.Девет месеца ми се сториха девет години.

# 59
  • Мнения: 114
Аз изкарах най-страхотната бременност!Бях толкова спокойна,весела,щастлива.............. Flutter
Обаче сега............леле понякога съм ужасна!
Как викам...........! Blush
Дано да е следродилно,ама до кота ще ме държи мен????????????? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт